Trwa ładowanie...
bEEjsgyJ
Notowania
Przejdź na

Zakaz lotów, co po 15 września? Minister Horała tłumaczy

Rząd zakazał lotów z Polski do 44 krajów, rozporządzenie obowiązuje do 15 września. Co dalej? - Pewnie będzie kolejna lista zakazów, o tym zadecyduje sytuacja epidemiczna z 13-14 września. Dlaczego te decyzje nie są komunikowane wcześniej? Musimy reagować na bieżąco, za dwa tygodnie sytuacja może być zupełnie inna. Może się okazać, że w Hiszpanii sytuacja będzie opanowana, a loty będą zakazane, bo podjęliśmy decyzję dwa tygodnie wcześniej. To byłby absurd - powiedział w programie "Newsroom" Marcin Horała, wiceminister infrastruktury. - Co do Francji czy Chorwacji, wielokrotnie tłumaczyłem procedurę podejmowania takich decyzji. Na podstawie wstępnego projektu nie można mówić, że zakaz będzie obowiązywał do tego czy innego kraju, bo jest niemal pewne, że wstępny projekt się zmieni. Co do planowania podróży z wyprzedzeniem, niestety, żyjemy w czasach epidemii. Podróże międzynarodowe są obarczone dodatkowym ryzykiem - dodał.

0
0
56
Podziel się
Komentarze (56)
zobacz więcej komentarzy (56)
bEEjsgyV
KOMENTARZE
(56)
ghhhhhhh
rok temu
to jednak idiotyzm
ben1
rok temu
Zakaz latania nad domem Ziobry i do 44 krajów .. powinno być
tołdi
rok temu
"Co do planowania podróży z wyprzedzeniem, niestety, żyjemy w czasach epidemii" Nie tylko nasz kraj znajduje się w czasie pandemii, ale jako jedyni w UE poza Węgrami wprowadziliśmy śmieszny zakaz lotów, który niczego nie zmienia. Rozwiązanie jest proste, to testy i kwarantanna.
bEEjsgzn
Skynet
rok temu
Ten cały horała mówi już o CPK ? Nawet nie zauważyłem kiedy wybudowali😂 Jeszcze sasin coś powinien powiedzieć w tej sprawie 🤣
Danek
rok temu
Zaraża samolot czy czlowiek? Potencjalnie chory Hiszpan nie może przylecieć bezpośrednio z Madrytu do Warszawy. Ale z przesiadką we Frankfurcie nad Menem jak najbardziej. Przecież to są jakieś jaja.
...
Następna strona