Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Kinga Jurga
|
aktualizacja

Zakupy po pandemii. "Dezynfekcja, limity - pozostaną"

Niektóre zachowania pozostaną z nami po pandemii - uważa Tomasz Snażyk, prezes Fundacji Startup Poland. Jego zdaniem będą to kwestie dotyczące dezynfekcji i higieny dłoni, limity osób w sklepach czy zachowania konsumenckie co do tego, co kupujemy przez internet, a co wolimy obejrzeć w sklepie. - Specyfika startupów jest taka, że zawsze chcą coś zmieniać i poprawiać, więc niekoniecznie jest tak, że to, jak dziś robimy zakupy, będzie takie samo za rok czy dwa - zaznacza Snażyk. Uważa jednak, że w dalszym ciągu można liczyć na rozwój rynku e-commerce.

18
Podziel się:
KOMENTARZE
(18)
MAJKA
3 lata temu
Kiedyś luiłam łazić po sklepach, dzis wszystko internetem ale nie przez covid. Ot tak. Na osiedlu mam delikatesy i tam świeżyzna. A reszta internetem.
gfgf
3 lata temu
tak grozny wirus ze lekarze przypisuja chorym siedzcym w domu vit C i D
Perspektywa
3 lata temu
Brednie zacovidowanego. Ludzie muszą kontaktowac się ze soba w sposób naturalny, bo jesteśmy w dalszym ciągu bardziej zwierzętami niż bóstwami. Musimy wymieniać sie naszym mikroświatem, aby nabywać wspólnie odporność. Musimy kontaktowac się fizycznie, aby nie stać sie psychopatami widzącymi zamiast człowieka ożywione mięso. Ręce nie mają problemów z utylizacja inwazorów i nie ma potrzeby ciagłego rozmiększania skóry powodującego jej nieszczelność i podatność na głeboką penetrację przez drobnoustroje. Jedynie trzeba chronić ranki i zadrapania. Potrzebna jest edukacja uświadamiająca, co to higiena, a co ochrona przed niebezpiecznymi wirusami. Kiedyś tego uczono w szkołach podstawowych.
AAA
3 lata temu
Ale chyba na pieczenie barana w Bieszczady w następnym lockdownie uda się wyjechać?
arahat
3 lata temu
u niemcow wprowadzili zapisy do sklepow- nie wszytskich- na godziny.....jak zawsze znalezli sie tacy z pokroku czip w kiszce stolcowej-modne