Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Złe wieści dla najuboższych Polaków. Ekonomista mówi o cenach w Polsce

- Szczyt inflacji pojawi się w pierwszym kwartale 2023 r., a później zacznie ona opadać, ale to tylko łyżka miodu w beczce dziegciu, ponieważ będziemy schodzić z bardzo wysokich poziomów, a to schodzenie będzie powolne - mówił w programie Money.pl Grzegorz Maliszewski, główny ekonomistka Banku Millennium. Jego zdaniem wzrost gospodarczy w Polsce w przyszłym roku może być lekko na plus bądź "z lekkim minusem". Ta płytka recesja oznaczałaby naturalne środowisko to obniżenia cen. Jednak w tym wypadku będzie dotykać najuboższych rodaków.

0
0
44
Podziel się
Komentarze (44)
zobacz więcej komentarzy (44)
KOMENTARZE
(44)
Piotr
2 miesiące temu
Trzeba myśleć o przyszłości i ciągle się rozwijać. Aby móc więcej zarabiać postanowiłem się przebranżawiać do zawodu, który jest ponadczasowy. Zapisałem się do Studium Pracowników Medycznych i Społecznych. Teraz uczę się na kierunku ortoptystka. W branży medycznej zawsze będą dobrze płatne i wolne stanowiska pracy.
Wanda
2 miesiące temu
Mam wrażenie, że polscy piłkarze częściej pozytywnie zaskakują (jako reprezentacja) niż polskie rządy.
Olo
2 miesiące temu
CHOCIAŻ NIE JESTEM ANI ZA PO ANI ZA TYMI IDIOTAMI Z PIS ALE PRZYNAJMNIEJ ZA TEGO PANA TUSKA 100 ZŁ A DRUGI DZIEŃ WARTO BYŁO 100 ZŁ A ZA PIS 100 ZŁ JUŻ NIE JEST WARTE 100 ZŁ TYLKO 50 ZŁ TO JA WOLĘ PANA TUSKA...
Polak
2 miesiące temu
Za Tuska było gorzej bieda a Polska była zielona wyspa i nie było wojny covita i opozycji Targowicy
Kibic
2 miesiące temu
No no " pinindzy nie było i nima"...
...
Następna strona