Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Złóż wniosek o 300+. "Ważne, by pieniądze jak najszybciej trafiły do rodzin"

- Wszystkie programy socjalne, które realizujemy od 2015 r., będą kontynuowane, także „wyprawka” czyli 300+ - obiecała w programie „Money. To się liczy” Alina Nowak, wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej. - Wnioski od 1 czerwca można składać drogą elektroniczną. Zachęcamy samorządy, by z uwagi na trudną sytuację, były one szybko rozpatrywane. Dla nas to bardzo ważne, by środki jak najszybciej trafiały do osób, które o nie aplikują. Takie też było założenie ws. tarczy.

0
0
155
Podziel się
Komentarze (155)
zobacz więcej komentarzy (155)
KOMENTARZE
(155)
Lol
3 lata temu
No i co jak dają, jak wszystko drogie...
Rabert
3 lata temu
Pracuje w szkole 15 lat w technikum. Dzieci pracują na komputerach "spadach" po innych instytucjach brakuje pieniędzy na wszelkiego rodzaju sprzęt a nawet drobne narzędzia niezbędne do realizacji ćwiczeń. Jak pytam uczniów co kupili za 300 +, nie wiedzą na co ich rodzice wydali te pieniążki. A gdyby 300+ trafiło do szkół na pomoce i wyposażenie. 800 uczniów x300zl 240tys zł policzcie ile to nowych pracowni, sprzętu, wyposażenia. Czy nie uważacie, że wtedy Wasze dzieci i moje też mogłyby powiedzieć, że faktycznie mają zapewniony dobry start?
wrrrrrrr
3 lata temu
świadczenia powinny trafiać do rodzicow pracujących, lub tych którzy są w domu że wzgl np. na niepelnosprawnisc dziecka.. Gdyby kryteria były inne, niepracujace mamy i tatusiowie wzieliby się za jakąś robotę...A tsk pasozytuja tłumacząc się opieka nad dziećmi....my ,pracujacy, TEŻ mamy dzieci, którymi się opiekujemy nie gorzej niz bezrobotji, ktorzy za friko zgarniaja benefity zebrane z naszych podatkow!!!!@
Monta
3 lata temu
Przecież szkoły ma nie być od września, więc coś tu jest nie tak
Kasiajb
3 lata temu
Bardzo dobrze że jest 300+. Ja i mój mąż pracujemy.I nie jesteśmy patogia.Bo pieniądze są przeznaczane na dzieci i dzięki 500+ mogą jechać co roku na obóz sportowy i jeszcze potem n wakacje razem z nami.
...
Następna strona