Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Cięcia w administracji, ile osób straci pracę? "Szczegóły w ciągu miesiąca"

Rząd szykuje redukcję etatów w administracji publicznej, ile osób straci pracę? - Co do planów dotyczących zmian w administracji, to zostaną one przedstawione. Uczestniczyłem w mniejszej części spotkań, byłoby niestosowne, gdybym ogłaszał ten plan za ministra, który za ten plan odpowiada. Wkrótce to zostanie przedstawione, między bajki można włożyć opowieści o 20 proc. zwolnionych - powiedział w programie "Newsroom" minister Łukasz Schreiber. - Celem nie jest wyrzucenie z pracy masy osób w ciągu trzech miesięcy. Celem jest poprawienie skuteczności, efektywności działania. Oczywiście też ograniczenie kosztów administracji publicznej. Szczegóły pojawią się w ciągu miesiąca - zapewnił.

0
0
50
Podziel się
Komentarze (50)
zobacz więcej komentarzy (50)
KOMENTARZE
(50)
MALINA KO
2 lata temu
To przykrywka dla Swoich,wiernych, stołki będą,
dark
2 lata temu
Dlaczego pensje biorą za niedbałe wykonywanie obowiązków służbowych np. kto kontroluje sklepy i żywność którą sukcesywnie truje się obywateli? Co robi sanepid i inne instytucje państwa w zakresie bezpieczeństwa zdrowia i życia? Dlaczego biorą pensje ?? Czy w Polsce jest możliwe doczekanie uczciwości i sprawiedliwości? Wygląda na to że już NIE !!
Ssss
2 lata temu
Jeszcze 15 lat temu, przeglądając internet, mogłem dowiedzieć się ilu biurokratów zatrudnia NFZ i ile pieniędzy rocznie kosztuje jego utrzymanie. Dzisiaj jest to tajemnica państwowa. ZUS nie ujawnia takiej informacji i konia z rzędem temu kto powie coś wiarygodnego na ten temat.
rycho
2 lata temu
nie ma obawy swojacy zostaną, to tylko szary człowieczek bez koneksji poleci na zbity py...
Ja tu tylko s...
2 lata temu
Ten,kto wierzy w to,że dzięki redukcji zatrudnienia obsługa petenta się polepszy powinien pisać powieści science fiction.
...
Następna strona