Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Przed nami kolejne impulsy dla rynku

Jeżeli chodzi o figury makroekonomiczne, to z naszego kraju pojawią się dziś dane dotyczące przeciętnego zatrudnienia i wynagrodzenia.

Podziel się
Dodaj komentarz

Ostatnie kilka godzin handlu na głównej parze walutowej to stabilizacja kursu w okolicach poziomu 1,3560. Na gruncie analizy technicznej najbliższym oporem są okolice 1,3588, wsparciem zaś 1,3514, lecz dziś jest mało prawdopodobne, aby doszło do przełamania któregokolwiek z tych poziomów. Większość dużych graczy z pewnością czeka już na jutrzejsze posiedzenie FOMC oraz późniejszą konferencję prasową.

Podczas dzisiejszej sesji mamy kilka istotnych figur makroekonomicznych. Poznamy indeks instytutu ZEW z Niemiec, a później dane z USA: inflację konsumencką, pozwolenia na budowę domów oraz rozpoczęte budowy domów. Dane te powinny doprowadzić do nieco większej zmienności na wykresie.

Złoty nieznacznie zyskał

Ostatnie kilka godzin handlu na głównych parach złotowych to nieznaczne umocnienie naszej waluty. Dolar kosztuje 3,0519 PLN, za wspólną walutę trzeba zapłacić 4,1387 PLN. Dodajmy, że dość dobrze sesję zaczęła GPW, gdzie główne indeksy zwyżkują. Po wczorajszej przecenie drożeją dziś również nasze obligacje, których rentowność ( w przypadku papierów dziesięcioletnich ) spada i wynosi 3,53 proc.

Jeżeli chodzi o figury makroekonomiczne, to z naszego kraju pojawią się dziś dane dotyczące przeciętnego zatrudnienia i wynagrodzenia, jednak większe znaczenie dla wartości złotego będzie miało to, jak będzie się rozwijała _ afera taśmowa _, która ujrzała światło dzienne w miniony weekend.

Tagi: komentarz walutowy, dziś w money, komentarze walutowe, wiadomości, gospodarka, komentarz
Źródło:
FMCM
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz