Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Mateusz Gąsiorowski
Mateusz Gąsiorowski
|
aktualizacja

Polska liczy na miliardy z UE. "Nie jestem przesadnym optymistą"

Projekt PiS ws. zmian w sądownictwie ma umożliwić wypłatę Polsce pierwszych pieniędzy z unijnego Funduszu Odbudowy. Pojawia się, pytanie, czy możemy w związku z tym z optymizmem patrzeć w przyszłość i liczyć, że wkrótce środki z Brukseli dotrą nad Wisłę. - Nie jestem przesadnym optymistą. Trzeba dokładnie sprawdzić, na jakich warunkach dostaniemy te pieniądze. Możemy je bowiem dostać na sposób węgierski, czyli taki, który bardzo mocno warunkuje uwalnianie środków. Wówczas nie będzie można swobodnie nimi dysponować i trzeba będzie mocno pilnować obiecanych zmian legislacyjnych - mówił w programie "Money.pl" prof. Artur Nowak-Far ze Szkoły Głównej Handlowej.

wideo
pieniądze
12
Podziel się:
KOMENTARZE
(12)
Gość
rok temu
Ciekawe kto tą linę przeciągnie na swoją stronę lub pęknie i Bruksela z Tuskiem zostanie z rękami w nocnikach.
ciekawski
rok temu
powiedz pinokio dlaczego Polska nie drukuje własnej waluty tylko firma spoza kraju w dodatku prywatna, a kasa jaka otrzymujemy jest w formie pożyczki. Wy żyjecie w luksusie, a nam wmawiacie jakiś dług publiczny. To nie jest nasz, tylko wasz dług i coraz więcej ludzi się budzi. Tym bełkotem ekonomicznym możecie zaprawiać już tylko garstkę głupich bo jeszcze ich trochę zostało, ale jest szansa że i oni przejrzą na oczy. Co w tedy? Oj biada wam biada
Helmut
rok temu
Polska nie dostanie KPO bo Polska ma być biedna żeby nie konkurować z Niemieckimi portami,firmami tylko Polacy mają być parobkami
Jak jest !
rok temu
Grzegorz Braun o współpracy Morawieckiego z sowiecko-niemiecką tajną służbą STASI Łukasz Górski BY ŁUKASZ GÓRSKI18 GRUDNIA 2022 . Dlatego trwa nagonka na Konfederację bo za dużo prawdy wychodzi na jaw a tego pis nie lubi !
Tak to ....!
rok temu
Unia ma taką politykę jak Pinokio ! Ciągle obiecuje a to dlatego , że unia jest bankrutem i zostają tylko jej obiecanki , podobna polityka do polityki Morawieckiego !