Podatki w firmie

Podatki w firmie
Dział "Podatki w firmie" obejmuje problematykę podatku CIT, VAT, cen transferowych, postępowania podatkowego oraz sądowego jak również zagadnienia związane z pozostałymi obciążeniami publicznoprawnymi. W dziale będziemy również prezentować tematykę związaną z odpowiedzialnością podatkową osób fizycznych zarządzających spółkami kapitałowymi lub przedsiębiorców.

W dziale znajdą Państwo wiele informacje o opodatkowaniu przedsiębiorstw, w tym związanych z tematyką następujących zagadnień gospodarczych:

    1. netting
    2. self-billing
    3. sprzedaż premiowa
    4. cienka kapitalizacja
    5. dopłaty w spółkach kapitałowych
    6. bonusy w podatku VAT
    7. eksport pośredni


Szukaj w sekcjach:


Zastrzeżenia prawne

- Informacje zawarte w Dziale "Podatki w firmie" nie mogą być w żadnym przypadku traktowane jako świadczenie usług doradztwa podatkowego w rozumieniu art. 2 ustawy z dnia 5 lipca 1996 r. o doradztwie podatkowym lub też doradztwa finansowego czy prawnego.

- Zastosowanie informacji zawartych w Dziale "Podatki w firmie" dla potrzeb decyzji ekonomicznych lub prawnych nie może rodzić jakichkolwiek roszczeń z tytułu odpowiedzialności cywilnej względem firmy Money.pl Sp. z o.o., DMS TAX Sp. z o.o. oraz autorów publikacji.

Osoby zainteresowane uzyskaniem porady prawno-podatkowej proszone są o kontakt z firmą DMS TAX Sp. z o.o. (Spółką Doradztwa Podatkowego).
Narzędzia