Trwa ładowanie...
bDRZWhWt

Notowania

Joanna Lichocka – Wszystkie wiadomości

32
25.02.2021 9:56

PODATEK OD REKLAM
 / 
Podatek od mediów. PiS nie odpuszcza. Lichocka zapowiada, kogo ma objąć danina

- Składka od reklam nie obejmie małych i średnich firm medialnych, wydawnictw, telewizji i radia, a w tej części cyfrowej dotyczy tylko największych portali, gigantycznych portali, firm internetowych międzynarodowych - mówi Joanna Lichocka.

1.5K
13.11.2020 8:35

JOANNA LICHOCKA
 / 
Niemcy, chcecie nam pomóc? Oddajcie lekarzy – apeluje posłanka PiS

Polska odrzuciła propozycję pomocy ze strony Niemiec. Teraz z kontrowersyjnym pomysłem wychodzi posłanka PiS. Joanna Lichocka znana głównie z pokazywania środkowego palca w sejmie sugeruje, by lekarze zatrudnieni w Niemczech dostali urlopy i wrócili do Polski.

31
29.08.2020 9:01

USTAWA DEKONCENTRACYJNA
 / 
Dekoncentracja mediów: projektu nie ma, ale będzie. Lichocka się tłumaczy

Słowa polityków PiS dotyczące tzw. dekoncentracji mediów odbijają się na świecie szerokim echem. Seria ich wypowiedzi doczekała się stanowczej reakcji Georgette Mosbacher. Teraz politycy tłumaczą, że żadnego projektu jeszcze nie ma.

172
14.02.2020 10:12

JOANNA LICHOCKA
 / 
Joanna Lichocka, posłanka która "ma gest". Przejrzeliśmy jej oświadczenie majątkowe

Kim jest Joanna Lichocka? Po nocnym głosowaniu nad przyznaniem mediom publicznym 2 mld zł, wyborcy zapamiętają posłankę PiS i wiceprzewodniczącą Komisji Kultury za jej gest - "drapania się pod okiem". Sprawdziliśmy, ile zarobiła pracując w Radzie Mediów Narodowych i Sejmie w ubiegłym roku.

127
06.02.2017 21:07

JOANNA LICHOCKA
 / 
Zarząd Polskiego Radia dwuosobowy? Lichocka o mediach i spółkach Skarbu Państwa

Nowy prezes Polskiego Radia zostanie wybrany 16 lutego, zarząd radia prawdopodobnie będzie dwuosobowy - powiedziała posłanka Joanna Lichocka z Rady Mediów Narodowych. Pochwaliła się także wynikami spółek Skarbu Państwa i odniosła się do afery wokół Bartłomieja Misiewicza.