Trwa ładowanie...
bDJZKBph

Notowania

Marek Chrzanowksi – Wszystkie wiadomości

33
30.01.2019 16:37

AFERA KNF
 / 
Poręczenie w wysokości ćwierć miliona złotych. Decyzja ws. byłego szefa KNF

Jest decyzja prokuratury w sprawie stosowania tak zwanych wolnościowych środków zapobiegawczych wobec byłego szefa KNF-u, Marka Chrzanowskiego. Prokuratura ustaliła poręczenie majątkowe w wysokości ćwierć miliona złotych.

269
26.01.2019 6:48

AFERA KNF
 / 
Były szef KNF Marek Chrzanowski opuścił areszt

Po dwóch miesiącach były szef Komisji Nadzoru Finansowego opuścił areszt śledczy w Katowicach. Marek Chrzanowski jest podejrzany o przekroczenie uprawnień w związku z rozmową z właścicielem Getin Banku Leszkiem Czarneckim.

9
15.01.2019 19:51

AFERA KNF
 / 
Światowa agencja uspokaja: śledztwo w KNF bez wpływu na politykę monetarną

- Sytuacja wokół Komisji Nadzoru Finansowego nie ma wpływu na wiarygodność polskiej polityki monetarnej – ocenia główny analityk agencji Fitch Ratings.

10
28.11.2018 7:39

AFERA KNF
 / 
Afera KNF. Ciąg dalszy przesłuchania Marka Ch.

W środę zakończyć ma się przesłuchanie Marka Ch. Były szef KNF noc spędził w policyjnej izbie zatrzymań. We wtorek rano został zatrzymany w swoim mieszkaniu w Warszawie i przewieziony do śląskiego wydziału Prokuratury Krajowej, która prowadzi postępowanie w tej sprawie.

10
17.11.2018 16:53

AFERA KNF
 / 
Jarosław Gowin dla money.pl: Nie mam w gabinecie szumideł. Wicepremier nie ufa Czarneckiemu

- Nie mam w gabinecie żadnych szumideł - mówi w rozmowie z money.pl wicepremier oraz minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin. Wicepremier zapewnia, że sprawę KNF służby wyjaśnią do końca, bo "to test dla Polski". W rozmowie mówi o wiarygodności Czarneckiego i urzędzie pracy w Komisji Nadzoru Finansowego.

bDJZKBpj
154
16.11.2018 11:06

AFERA KNF
 / 
CBA prześwietla majątek Marka Chrzanowskiego. Jest oskarżany o korupcję

CBA sprawdza oświadczenia majątkowe Marka Chrzanowskiego, byłego już szefa Komisji Nadzoru Finansowego. Pod lupę agentów trafił jego majątek, dochody, ale także zobowiązania.