Wskazuje, jak pomnażać pieniądze. Wytyka wadę inwestowania w nieruchomości
- Życzę każdemu, żeby stracił w pierwszym roku inwestowania - mówi Mateusz Samołyk, twórca bloga Inwestomat.eu, w programie Horyzonty Patrycjusza Wyżgi. - Jeżeli jesteśmy fatalistami, zawsze znajdziemy powody, żeby nie inwestować albo uciec z rynku - podkreśla Samołyk.