Trwa ładowanie...
bDTWJqqJ

Notowania

Stefan Batory – Wszystkie wiadomości

41
27.01.2021 13:34

BOOKSY
 / 
Booksy bije dotychczasowe rekordy. Takich pieniędzy polski startup jeszcze nie widział

Aż 70 mln dolarów, czyli ok. 260 mln zł, zainwestowały fundusze w polską platformę do umawiania wizyt Booksy. To rekord na tym etapie rozwoju spółki. Pieniądze mają sprawić, że platforma stanie się tak rozpoznawalna na rynku urodowym, jak booking.com w hotelach czy Uber w przejazdach.

89
14.12.2020 9:59

BOOKSY
 / 
Booksy i Versum łączą siły. Powstaje polski gigant, który zawalczy o hegemonię w branży

Od dziś Booksy oraz Versum to już jedna firma. – Unicornem dopiero będziemy, ale polskim jednorożcem już jesteśmy – mówi money.pl Stefan Batory, prezes Booksy. - I to takim grubym – dodaje Sebastian Maśka z Versum. A to oznacza, że nowa spółka warta jest już ponad miliard złotych.

47
28.05.2020 6:48

ODMRAŻANIE GOSPODARKI
 / 
Booksy idzie za ciosem. Startup Stefana Batorego umówi na wizytę klientów Alior Banku

Zamrożenie gospodarki uderzyło w Booksy ze zdwojoną siłą. Teraz startup Stefana Batorego przechodzi do kontrataku i coraz mocniej rozpycha się w bankowości. Od czwartku klienci Alior Banku będą mogli umówić się na wizytę w oddziale właśnie przy pomocy polskiej aplikacji.

39
26.05.2020 15:42

PRZEDSIĘBIORCY
 / 
Temat spotkania dla przedsiębiorców wywołał burzę. "Nikogo nie zachęcamy do zwalniania"

"Jak utrzymać morale zespołu, tnąc pensje i zwalniając ludzi?" – pod takim hasłem w środę miało odbyć się wirtualne spotkanie dla młodych przedsiębiorców. Kontrowersyjny temat wywołał burzę w sieci. – Nadeszły trudne czasy, firmy trawi kryzys, nie bójmy się nazywać rzeczy po imieniu – odpowiada przedstawiciel firmy Kulczyk Investments, która organizuje spotkanie.

1
21.05.2020 14:11

INWESTYCJE
 / 
Najbogatszy polski startup na zakręcie. "Wyjdziemy z tego szybko"

Polski startup Booksy miał być jednorożcem z wyceną na ponad 1 mld dolarów. Ta wizja się oddala? - To chwilowy zakręt i spowolnienie, ale z zakręty wyjdziemy jeszcze szybciej. W Stanach Zjednoczonych już w tej chwili, gdzie połowa stanów jest zamknięta, notujemy rekordowe wyniki sprzedaży - powiedział w programie specjalnym "Newsroom WP" Stefan Batory, twórca aplikacji Booksy, służącej do umawiania wizyt online np. u fryzjerów czy kosmetyczek. - Zobaczymy, jak to będzie wyglądało w Polsce w pierwszym tygodniu po odmrożeniu. Niedługo poinformuje także o zupełnie nowej branży i zupełnie nowej grupie klientów biznesowych, którzy będą korzystali z Booksy w tej nowej rzeczywistości - dodał.

bDTWJqqL
30
25.09.2019 12:19

STEFAN BATORY
 / 
Twórca Booksy usłyszał: albo rak, albo skrajne wyczerpanie

Twórca jednego z najbardziej znanych polskich startupów bardzo dba o równowagę pomiędzy pracą i prywatnym życiem. Zanim tak się stało, przez wiele miesięcy borykał się z problemami zdrowotnymi, których powodem było skrajne wyczerpanie organizmu. Dziś Stefan Batory stres rozładowuje podczas wielogodzinnych biegów, a początkującym przedsiębiorcom radzi, by znaleźli sobie pasję poza pracą. W rozmowie z Nino Dżikiją biznesmen zdradza też, dlaczego nie chce mieć większego domu, lepszego samochodu i prywatnego samolotu.

21
23.09.2019 17:23

STEFAN BATORY
 / 
Prezes Booksy: ostatnie pieniądze wydałem na garnitur

Prezes jednego z największych polskich startupów ma na koncie również biznesowe porażki. Przed stworzeniem Booksy Stefan Batory miał firmę, która popadła w spore długi. Wtedy Batory za namową znajomego ostatni tysiąc wydał na... nowy garnitur. Jaki wpływ ta decyzja miała na ratowanie zadłużonego biznesu? Jakich błędów żałuje biznesmen? Więcej Stefan Batory mówi Nino Dżikiji.

9
22.09.2019 20:15

STEFAN BATORY
 / 
Booksy: ułatwił życie 5 milionom ludzi

To dzięki niemu cyfrowa rewolucja dotarła do salonów fryzjerskich i kosmetycznych, za co Stefanowi Batoremu wdzięcznych jest ponad 5 milionów osób, które w kilkudziesięciu krajach korzystają z Booksy. Twórca aplikacji do umawiania wizyt nie spoczywa jednak na laurach. Choć jego firma jest typowana na pierwszego polskiego jednorożca, czyli startup wart co najmniej miliard dolarów, Batory wiesza sobie poprzeczkę jeszcze wyżej. Jakie cele stawia sobie twórca Booksy? I z jakimi problemami mierzył się, zanim udało mu się osiągnąć sukces - Stefan Batory mówi Nino Dżikiji w najnowszym odcinku "Nino o biznesie".