Trwa ładowanie...
bCYHFJiZ

Notowania

Zakłady Bukmacherskie – Wszystkie wiadomości

29.07.2020 12:25

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE
 / 
Bukmacherka w czasie pandemii. Gracze przerzucili się na e-sport i tenis stołowy

Na co stawiali gracze, gdy gospodarka była zamrożona? - Część osób porzuciła obstawianie, był też moment, że najbardziej popularną ligą była liga białoruska. Użytkownicy stron bukmacherski nie mieli alternatywy, ale jak zakończyła grać ta liga to pojawił się problem. Na pewno duży wzrost e-sportu, zainteresowaniem cieszył się także tenis stołowy - powiedział w programie "Money. To się liczy" Łukasz Kieza z portalu zaklady.pl. - Nie ukrywajmy, że w czasie twardego lockdownu obroty firm bukmacherskich spadły do 30-40 proc. domyślnych wartości, teraz zbliża się to już do poziomu 80-90 proc. w analogicznym okresie sprzed roku, a nawet zaczynają pojawiać się już wzrosty - dodał.

104
10.07.2020 11:22

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE
 / 
Sondaże niemal na remis. Za to bukmacherzy mają swojego faworyta

Kto wygra wybory prezydenckie? Sondaże nie są jednoznaczne, wynika z nich, że jeden z kandydatów wyprzedzi drugiego dosłownie o włos. Podobnych dylematów nie mają za to firmy bukmacherskie, stawiające na zwycięstwo Andrzeja Dudy.

319
17.06.2020 8:43

PRAWO
 / 
Wyniosła 8 mln zł z CBA. Bezrobotny mąż wydał je u bukmachera

Nawet 8 milionów złotych mogła wynieść z kasy Centralnego Biura Antykorupcyjnego pracownica, która została zatrzymana pół roku temu. Śledczy ustalili, że pieniądze zostały wydane przez jej męża u bukmachera. I zajęli konta firmy.

15.06.2020 20:06

SPONSORING
 / 
Fortuna i KSW zaczynają współpracę. Duża umowa

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie oraz Federacja KSW będą współpracować. W poniedziałek podpisały kontrakt sponsorski, który ma obowiązywać do końca 2021 roku.

319
06.06.2020 15:29

KORONAWIRUS
 / 
Mateusz Juroszek dla money.pl. "Przez pandemię straciłem kilkadziesiąt milionów złotych"

Przez całkowite zamrożenie rozgrywek sportowych Mateusz Juroszek stracił kilkadziesiąt milionów złotych. - Powiedziałem żonie i ruszyliśmy dalej - mówi money.pl prezes STS Zakładów Bukmacherskich. Zdradza również, że z powrotu futbolu najbardziej ucieszył się… jego ojciec.

bCYHFJjb
30.04.2020 11:28

SPONSORING
 / 
STS ograniczy sponsoring? "Sytuacja nie jest kolorowa"

- Nie zazdroszczę prezesom klubów piłkarskich sytuacji, w jakich się znaleźli - mówi w programie "Money. To Się Liczy" Mateusz Juroszek, prezes zakładów bukmacherskich STS. Firma Juroszka to jeden z największych sponsorów wielu polskich klubów. - Zaczęliśmy się przyglądać umowom sponsoringowym, ale staramy się rozmawiać z klubami na ten temat - mówi Juroszek. Jak dodaje gość programu "Money. To Się Liczy", kluby będą obecnie skłonne do renegocjacji umów, co w konsekwencji będzie oznaczało, że dla niego będzie taniej. - Na pewno wydamy mniej na sponsoring - tłumaczy. Juroszek podkreśla, że wszelkie decyzje będę podejmowane na podstawie tego, jak rozwinie się sytuacja gospodarcza w kraju. - Ja nie jestem w stanie dziś powiedzieć, ile Polacy będą mieli pieniędzy w przyszłym roku. A od tego wszystko zależy - mówi.

3
30.04.2020 11:16

HAZARD
 / 
Zakłady bukmacherskie w epidemii. Nikaragua, Tadżykistan, Białoruś

- Sytuacja jest bezprecedensowa. Nie spodziewaliśmy się, że cały świat nagle się zamknie - mówi w programie "Money. To Się Liczy" Mateusz Juroszek, prezes zakładów bukmacherskich STS. Od poniedziałku 4 maja sieć zamierza otworzyć swoje stacjonarne punkty. Do tej pory przez prawie 2 miesiące działały tylko zakłady online. Co dziś obstawiają gracze? - Turnieje pingpongowe w Rosji i na Białorusi, liga Nikaragui, Tadżykistanu czy Tajwanu - wylicza Juroszek. Do tego piłkarska liga białoruska, która nie wstrzymała gry mimo epidemii. Szef zakładów bukmacherskich STS podkreśla również, że w obecnych czasach znacznie rośnie zainteresowanie obstawianiem wydarzeń e-sportowych. - To obecnie kilkadziesiąt procent wszystkich naszych zakładów - szacuje Mateusz Juroszek.

5
30.04.2020 8:29

MTSL
 / 
"Money. To się liczy". Tarcza 3.0. Wystarczająca pomoc dla firm?

Dziś w "Money. To się liczy". Pytamy o kolejną odsłonę tarczy antykryzysowej. Czy pomoże uratować pracowników przed zwolnieniami? Gościem będzie Maciej Witucki, prezydent Konfederacji Lewiatan. W drugiej części o sytuacji zakładów bukmacherskich mówi Mateusz Juroszek, prezes STS. Zapraszamy od 9.15.

30.01.2020 7:10

HAZARD
 / 
Rzeczpospolita hazardowa. Rosną przychody i szara strefa

Nawet o 29 proc. wzrosły w 2019 roku przychody firm bukmacherskich. To efekt coraz większego zainteresowania Polaków hazardem. Z kolei nawet o 60 proc. rośnie też szara strefa.

bCYHFJjh
29
11.10.2018 7:52

FIRMY BUKMACHERSKIE
 / 
Kiwanie skarbówki trwa w najlepsze. Zagraniczni bukmacherzy nic nie robią sobie z przepisów

Jak wykiwać urzędników administracji skarbowej? Wystarczy jedna cyferka. Tak przepisy nad Wisłą omijają nielegalne firmy bukmacherskie. Zmieniają stronę internetową i przekonują Polaków, że wszystko jest zgodne z prawem. Nie jest. A urzędnicy nie mają sposobu, by wygrać tę walkę.

16.05.2016 11:01

USTAWA HAZARDOWA
 / 
Gra w pokera na pieniądze będzie legalna? Zmiany w ustawie hazardowej

Wicepremier Jarosław Gowin zaproponował zmiany w ustawie o zakładach wzajemnych i niektórych grach karcianych.

11.06.2012 6:04

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE
 / 
Euro 2012: Za nielegalne zakłady w sieci grożą 3 lata

Poza karą pozbawienia wolności, sąd może nałożyć grzywnę. A ta, według ustawy, może wynieść nawet kilka milionów złotych.