Forum Forum prawneBankowe

Bank- problemy

Bank- problemy

Grzegorz413 / 37.47.44.* / 2017-06-28 12:16
Dzień dobry,
Piszę do Pana , aby zasięgnąć porady. Od jakiegoś czasu moje konto bankowe jest ciągle blokowane . Dnia 8.06.2017 dostałem dwa przelewy , na nie moje dane osobowe ( pracowałem w firmie zagranicznej zajmującej się organizowaniem wycieczek i miałem je rozliczyć niestety przez pomyłkę zostały wpisane złe dane ) i od tego czasu mam problemy z bankiem. Dnia 8.06.2017 wszystkie moje środki , które były na koncie bankowym zostały zablokowane. Tego dnia czyli 8.06 wybrałem się do placówki mBank w celu potwierdzenia tożsamości z dwoma dokumentami ( najbliższa jest 70 km od mojego miejsca zamieszkania ) ,niestety nic to nie dało, mimo iż dostałem potwierdzenie o pozytywnej weryfikacji. Po kolejnym kontakcie telefonicznym , dostałem odpowiedź, że znowu muszę udać się do siedzimy mBank z dwoma dokumentami tożsamości , więc pojechałem. Znowu dostałem maila z potwierdzeniem o pozytywnej weryfikacji i tym razem nic się nie działo. Po kolejnym telefonie z mojej strony , dostałem informację , że mają 5 dni roboczych na rozpatrzenie wniosku . Termin mijał 19.06 i oczywiście nie zostało odblokowane. Po kolejnym już połączeniu moje konto zostało odblokowane ( zaznaczam , że do 19.06 włącznie byłem bez środków do życia ) . Niestety spodziewałem się przelewu i dostałem informację, że został on cofnięty , dzwoniąc kolejny raz do placówki dowiedziałem się , że moje konto zostało ponownie zablokowane 18.06( Trochę dziwne te daty, bo 19.06 zostało odblokowane, a 18.06 zostało ponownie zablokowane ???) . Jaką informację dostałem od mBanku? " Proszę o zjawienie się w placówce mBank z dwoma dokumentami tożsamości w celu potwierdzenia weryfikacji ". Więc podsumowując w tym momencie moje konto jest aktywne ( mogę wykonywać przelewy , ale nie mogę ich odbierać , wcześniej było całkowicie zablokowane ) .
Pytanie do Pana/ Pani co mogę zrobić w tej sytuacji? Bo to nie jest moim zdaniem zgodne w ogóle z prawem.

Najnowsze wpisy