Forum Polityka, aktualnościPolityka

Beger: Jestem z siebie dumna

Beger: Jestem z siebie dumna

Money.pl / 2006-09-27 07:59
Komentarze do wiadomości: Beger: Jestem z siebie dumna.
Wyświetlaj:
bingo / 83.11.56.* / 2006-09-27 11:24
Ja jestem ciekawy ile milionów pani Beger wpłynęło na konto za tę sensację polityczną
run / 83.11.138.* / 2006-09-28 16:46
TVN za podobne "ekstra" płaci koło 1 miliona zł
mireczek / 212.244.61.* / 2006-09-27 08:20
Po raz 1 w życiu zrobiła Pani coś dla Polski. Choć metoda niesmaczna - to w tego typu działaniach dopuszczalna. I proponuję zniknąć z życia politycznego - zostawi Pani dobre wspomnienie.
obserwator / 83.20.231.* / 2006-09-27 09:16
jeżeli dobrzy znajomi się spotkaja na prywatnej rozmowie, jeżeli jedna z tych osob nagrywa całą rozmowe przeciwko swojemu koledze, jeżeli przy tym celowo prowadzi rozmowe zadając prowokacyjne pytania, czy Panią Renatę można zaliczyć do dobrych znajomych czy prowokatorów mających mroczną duszę, Pan Lepper zaginąl i go nie ma a pozostawil na miejscu Pania Renatę do prania brudow. Broń Boże od takich przyjaciół, przez takich ludzi w czasie wojny i po wojnie gineły tysiace patriotow zakablowanych przez znajomych, dla władzy, pieniędzy, chęci przeżycia. Jakie to brzydkie i nieetyczne.
1-szy obserwator / 212.244.73.* / 2006-09-27 09:23
Swojsko pojmowana moralność i nad wyraz godna ubolewania postawa moralna. Oskarżasz prowokatora nie widząc gołym okiem widocznych wad prowokowanych. Jeżeli w trakcie rozmowy dochodzi do zapewnień o synekurach rządowych, apanażach, abolicji długów, to takiej rozmowy ani nie można nazwać prywatną, ani pogadanką na dowolny temat.
Sądzę, że działanie PiSu jest odzwierciedleniem niezwykle elastycznych postaw moralnych jego elektoratu, którego najwyraźniej jesteś przedstawicielem. Czyli krótko mówiąc gdy szkodzę to w dobrej sprawie, a gdy jestem poszkodowanym to jest element zła, z którym walczę. Gratuluję i nie chciałbym z Tobą prowadzić interesów!
obserwator / 83.20.231.* / 2006-09-27 07:59
Broniłem Pani Renaty, bo nie łatwo być posłem na sejm i pozostawić dobry ślad swej działalności. Dzisiaj odwołuję wszystkie dobre słowa i pozostaje we mnie obrzydzenie. Jest znane przysłowie : kto jaką bronią od takiej ginie, mam nadzieje , że sprawiedliwość i prawo rozliczy posłankę z niegodziwości. Nie może być tak , że ma się setki hektarow i udaje sie osobę o nieposzlakowanej opinii, mając wyrok sadowy za soba i dziesiątki tysięcy do zaplaty tytułem grzywny.
Ukryta kamera zemści sie na tej Pani , bo to sa brudne zagrania dyskawalifikujące polityka, ja do posłów samoobrony nie będe miał zaufania , bo zamiast pomagać to moga zaszkodzić uktyta kamerą. Mam nadzieję ,że Pani Renata zaplaci podatki od znaczka, jak każdy podatnik placi podatki , bo tak nakazuje prawao. Mam nadzieję, że zaplacone podatki stana sie gwoździem do trumny samoobrony i nie będę plakał za Samobroną, PO , PSL i SLD. Wyrzucam z pamięci wszelkie sympatie do działaczy samoobrony a szczególnie do szefa i Pani Renaty.
Nie można szanować tych którzy zawiedli i nie umieją zrobić użytku z wladzy jak ją maja, zapomnieli o przysłowiu" miałeś chamie zloty rog...itd" A tylu ludzi im zaufało i teraz wstydzą się i meczą z takim balastem brudów. Czekam na rozwiązanie sejmu. Mam nadzieje, że z sejmu usunieci zostana przez wyborców kandydaci z partii samoobrony, PSL, PO SLD i że powstanie jednolita duża partia PiS uchwalająca budżet wiosną i bioraca pełną odpowiedzialność za kraj , bez potrzeby marnowania energii na ludzi i partie które nie dorosły do sprawowania władzy. Mam dosyć bełkotania przez posłów dietetycznych, to obraza wyborcow, zamiast dobre legislacji mamy podsycane nie wiadomo przez kogo dzialania zamącające aby śmierdziało na potegę.
Jaq / 193.41.230.* / 2006-09-27 09:01
Obserwator - co Ty piszesz?!? Robisz nagonkę na jednych, nie widząc popełniania przestępstwa u innych? Begger, Mojzesowicz i Lipiński powinni być ścigani z urzędu i w żadnym przypadku nie powinni być posłami.
Kiedyś też była jednolita partia PZPR (która jest w niektórych zagrywkach naśladowana przez PIS) i było Tobie dobrze? Otrzeźwiej, bo przez takie osoby jak Ty, będziemy mieli drugie Węgry.
tomeks / 2006-09-27 08:58 / Bywalec forum
rozumiem ,ze szanujesz tych którzy ją próbowli przekupić stanowiskami.Jakoś dziwnie nie skomentowałeś ich stanowiska.
Myślisz ,że Ziobro nie wywiera politycznego nacisku na prokuratorów ,krzycząc na cały kraj ,ze weksle są do dupy?
obserwator / 83.20.231.* / 2006-09-27 09:33
aby uzyskać większość w sejmie prowadzi się negocjacje, jeżeli tej większości brak, tak zawsze się dzieje i nie jest to korupcja polityczna. Po przysiędze poseł pracuje dla dobra wszystkich obywateli i jeżeli stwierdzi , że partia działa na szkodę obywateli winien zrobić wszystko aby wypełnić swoje ślubowanie. Pani Renata tez ślubowała, tez ma zobowiazania wobec obywateli, nie powinna podpisywać ponad 500000 zł weksla i było dość czasu żeby go unieważnić, nie zrobila tego. Sama zaproponowała negocjacje PiS , łatwiej jej było rozmawiać bo rozmówca to dawny dobry znajomy, przyjaciel. Uzyskała odmowe stanowiska dla siebie i zemściła się, donos to zemsta.
Ja nic złego nie dostrzegam w tej rozmowie i uważam że prasa te sprawę rozdmuchała , takze opozycja dietyczna która udaje , że pracuje, bo zadnych dobrych ustaw nie przedstawia i głosuje przeciwko dobrym rozwiązaniaom >> temat podchwyciła. Zgodziłbym się , że to normalne, ale jezeli PO ma 130 posłow dieteycznych, to co robi to nieróbstwo a zakrzyczec wszystko i wszystkich, ten rodzaj działac znany jest wszędzie, ale splendoru i poważania nie przynosi raczej budzi obrzydzenie.
1-szy obserwator / 212.244.73.* / 2006-09-27 09:17
Tak się składa, że "obserwator" zagorzały zwolennik SO, nagle zauważył, iż popierane przez niego ugrupowanie traci grunt pod nogami. Zawsze rozpisywał się z iście homerycką swadą, na temat zatapiającej sie PO, przekupnym PSL, a teraz jawnie agituje za PiS, czyli jak to nazwał dzisiaj jeden z tabloidów Przekupstwem i Szachrajstwem...
obserwator / 83.20.231.* / 2006-09-27 09:47
Przyznałem się że miałem uznanie do Leppera za to że będac ministrem dobrze sobie radził nie mając wyzszego wykształcenia , nie będąc profesorem. Ale widocznie przejście z chama na Pana to za duzy cięzar pod którym może kazdy się ugiąć obdarowany wielka władzą wynegocjowanaza udział w rządzie i większości parlamentarnej. Wówczas negocjacje nie były korupcja polityczna a teraz sa m. in. dla Pani Renaty. Publikatory pokazywały świadectwo maturalne Pan Leppera, same piatki, świadczyły o tym że nie jest miernotą. Ludzie lubia bajki o złotej rybce, o ksieżnice lub księciu z bajki, lubia grać w lotto, marza o sukcesie, to takie ludzkie. Ale jezeli posel dostaje ok 30000zl i mało pracuje, a energię zuzywa na intrygi i podsłuchy rodem z czasów PRL, to ręce opadaja. Mam nadzieje że wyborcy w wyborach samorzadowych pokaża czerwona kartkę PO, PSL, Samoobronie, SLD bo te formacje polityczne zadłużyły i będą zadłużać budżet do kilkunasu pokoleń wprzód, tak że niewolnictwo w Polsce stanie sie codziennością. Weksle są takim przykładem tolerowane niewolnictwa. Fiskus winien zrobić swoje i wyegzekwowane daniny od wszystkich bez wyjątku posłów samobrony , i jak to nie raz mówiono , puścić ich w skarpetkach. Jezeli ktoś otworzy firmę i złapie go fiskus za niezaplacone podatki lub ZUS, to koniec takiej firmy bo nieuczciwość nie poplaca.
Józef / 83.17.63.* / 2006-09-27 08:08
POPIERAM

Najnowsze wpisy