Forum Polityka, aktualnościPolityka

Pawlak: Zawieszamy rozmowy z PiS

Pawlak: Zawieszamy rozmowy z PiS

Money.pl / 2006-09-27 08:10
Komentarze do wiadomości: Pawlak: Zawieszamy rozmowy z PiS.
Wyświetlaj:
zombi wraca / 83.17.92.* / 2006-09-28 12:51
czyje są to słowa??

„Polskość to wzniosło-śmieszny teatr oraz nienormalność, dla mnie osobiście to temat niechciany, wywołujący odruch buntu oraz brzemię, którego nie mam specjalnej ochoty dźwigać”
TUSK DONALD
/miesięcznik „Znak“ w odpowiedzi na ankietę „Czym jest polskość?”/

pozdrowienia dla tow. Schetyny i Bronka Komorowskiego
kafka / 213.169.107.* / 2006-09-28 00:39
Waldemar oczekuje wyjaśnień? Waldemar chyba się przejęzyczył. To on może wyjaśnić jak się odbywają takie targi. To święte oburzenie wokół jest komiczne. Ale jeszcze bardziej komiczna była mina premiera wygłaszającego orędzie. Zapiekłość nie pozwalająca powiedzieć wprost i jasno: Ludzie, nie bądźcie dziećmi. Jak chcecie bym rządził, to trzeba iść na kompromisy z Lepperem, Begger i diabłem samym i stosować metody jakich używają układy polskie i zagraniczne. Inaczej nic nie będę mógł dla was zrobić. A przecież po to mnie wybraliście.
Zamiast odważnych słów prawdy, żenujące odwracanie kota ogonem. To ma być ten twardy człowiek idei? Za chwilę komuniści, WSI, kobiety w ciąży z nieprawego łoża, centrolew, liberałowie, cykliści i cała reszta tego dziadowskiego społeczeństwa spuści nam stonkę na pola, urok na krowy rzuci, teczki zachlapie atramentem, pomnik jakiś zacny opluje. Panie Waldemarze! A Pan co? Zastanawia się?
DA-old / 195.225.71.* / 2006-09-27 19:11
Pawlak nie gra vabanque. Zostawioa sobie furtkę, na wypadek, gdyby jednak PiS wyszedł z tego zamieszania obronną ręką. Wtedy wyciągnie "pomocną" dłoń. Ale tak na prawdę to nie chce wcale popierać proponowanej przez PiS zmiany orydynacji, ponieważ dla jego partii i dla niego samego oznaczałoby to koniec przygody politycznej. To samo czekałoby SLD i inne lewizny. Więc jest to ich bój ostatni. Na wszystko i za wszelką cenę.

Jak zwykle tracimy na tych wszystkich zanbiegach socjotechnicznych my, którzy jedynie jesteśmy potrzebni jako mięso wyborcze. Czas skończyć z tymi targami i dać szansę na budowę dwóch poważnych obozów politycznych. Niech władzę weźnie lepszy. Od razu po wygranej. Tyle, że sondaże PO są "nadęte" a SLD i PSL nie maja w takiej orydynacjhi szans. Więc traktują PiS jak worek trenningowy...i ładują jak opętani. Tylko wstyd, że poważniejszych argumewntów nie mają... A Samoobrona handluje wekslami i nikomu z nich too nie przeszkadza...
DA-old / 195.225.71.* / 2006-09-27 19:08
Pawlak nie gra vabanque. Zostawioa sobie furtkę, Na wypadek, gdyby jednak PiS wyszedł z tego zamieszania obronną ręką. Wtedy wyciągnie "pomocną" dłoń. Ale tak na prawdę to nie chce wcale popierać prponowanej przez PiS zmiany orydynacji, ponieważ dla jego partii i dla niego samego ooznaczałoby to koniec przygody politycznej. To samo czekałoby SLD i inne lewizny. Więc jest to ich bój ostatni. Na wszystko i za wszelką cenę.

Jak zwykle tracimy na tych wszystkich zanbiegach socjotechnicznych my, którzy jedynie jesteśmy potrzebni jako mięso wyborcze. Czas skończyć z tymi targami i dać szanśę na budoowę dwóch poważnych obozów politycznych. Niech władzę weźnie lepszy. Od razu po wygranej. Tyle, że nie sondaże PO są "nadęte" a SLD i PSL nie maja w takiej orydynacjhi szns. Więc traktują PiS jak worek trenningowy...
Tylko wstyd, że poważniejszych argumewntów nie mają...
klej / 141.194.5.* / 2006-09-27 10:59
to znaczy byl PSL i nie bedzie PSL, dobra nsza
obserwator / 83.20.231.* / 2006-09-27 10:02
PSL zawsze było w sejmie, zawodowcy sie zostali. Czy wytrawni gracze zagraja poprawnie, watpię.
Słucham co mówia, ręce opadają, tylko nowe wybory moga wykreślic posłow dietetycznych, bo zaśmiecaja scene polityczną. Niektóre sformułownia posłów PSL każa zastanowić sie , czy pamiętaja treść ślubowania poselskiego i czy znaja konstytucje. Myśle że nie pamiętaja i nie znają, zatem wyborcy rozstrzygną. Dzisiaj to będzie lotto dla małych partii, wyborcy juz nie sa glupkami za jakich ich uważaja partie polityczne. Mam nadzieję, że PSL zniknie z mapy partii politycznych i nie bedę musiał słuchać i oglądać brzydoty politycznej wyrażanej mowa ciała i słowa.
jliber / 212.180.147.* / 2006-09-27 09:49
No właśnie, to tylko takie niewinne negocjacje IV RP.
tomeks / 2006-09-27 08:48 / Bywalec forum
Brawo Pawlak ,nie daj się ,masz przecież swój rozum.
PIS cię wrzuci do sieczkarni, chyba wiesz co to znaczy?
arahat / 83.24.156.* / 2006-09-27 08:10
pisuarow... to co teraz sie dzieje to skandal !!!!!!! jurek won z sejmu!!!!

Najnowsze wpisy