Forum Polityka, aktualnościPolityka

Pawlak: Piłka po stronie PiS

Pawlak: Piłka po stronie PiS

Money.pl / 2006-09-29 16:18
Komentarze do wiadomości: Pawlak: Piłka po stronie PiS.
Wyświetlaj:
tatko / 2006-09-29 23:40 / Tysiącznik na forum
KIKA23233, niczego człowieku nie rozumiesz. Przecież PiS musi teraz się bronić i stąd dyrdymałki wygadują. Wybory za pasem,a tu takie draństwo! Tamte negocjacje odbywały się między wydelegowanymi przedstawicielami danych klubów. Te zaś jeden na jednego. W jakim więc celu takie spotkania? Kaperowanie ludzi za jakikolwiek stołek jest przestępstwem. Co innego,gdyby w tym pokoju była delegacja PiS i SamoobronyNp. po trzech i uzgadniali,jaki komu urząd przypadnie. Czym innym jest natomiast jeden na jeden i targowanie sie,ile posłoó przyciągnie Begerowa i co w zamian może otrzymać. Jeżeli ktoś nie widzi różnicy między negocjacjami przedstawicieli dwóch partii, a kupczeniem sam na sam, to albo nie chce widzieć, albo umyślnie popiera przestępne działania.
KIKA23233 / 85.198.235.* / 2006-09-29 23:22
Skoro rozmowa Lipińskiego z Begerówną to była korupcja, to szykujcie pare tysięcy miejsc w więzieniach dla polityków od lewa do prawa od 89 roku :). Bo takich niby korupcyjnych rozmów było tysiące, teraz są z PSLem, niedobitkami z Samoobrony, a kilka miesięcy temu były z posłami PO. Kto choć trochę zna się polskiej polityce wie o tym doskonale, że tak u nas wygląda robienia polityki.
Mi też się to nie podoba, że takie mechanizmy od 89 roku funkcjonują, ale niestety mamy taką ordynacje jaką mamy. Zmienmy ordynację na 51% dla zwycięskiej partii, niech odpowiada za całe 4 lata rządów.
Jedyny plus z tej sztucznie rozdmuchanej pseudo afery jest taki, że Samoobora traci i mam nadzieję, że ludzie przestaną głosować na Leppera i jego dwór.
UEUerer / 85.198.235.* / 2006-09-29 23:21
Skoro rozmowa Lipińskiego z Begerówną to była korupcja, to szykujcie pare tysięcy miejsc w więzieniach dla polityków od lewa do prawa od 89 roku :). Bo takich niby korupcyjnych rozmów było tysiące, teraz są z PSLem, niedobitkami z Samoobrony, a kilka miesięcy temu były z posłami PO. Kto choć trochę zna się polskiej polityce wie o tym doskonale, że tak u nas wygląda robienia polityki.
Mi też się to nie podoba, że takie mechanizmy od 89 roku funkcjonują, ale niestety mamy taką ordynacje jaką mamy. Zmienmy ordynację na 51% dla zwycięskiej partii, niech odpowiada za całe 4 lata rządów.
Jedyny plus z tej sztucznie rozdmuchanej pseudo afery jest taki, że Samoobora traci i mam nadzieję, że ludzie przestaną głosować na Leppera i jego dwór.
czater / 2006-09-29 17:14 / Tysiącznik na forum
Prawda jest taka ze PSL w wyborach nie ma co liczyc na wejscie do sejmu a tak zawsze jakies posadki bede i stanowiska w panstwowych spolkach...
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-09-29 16:23
Oj Pawlak, widzę, że nie wyciągasz odpowiednich wniosków. No dobra... najwyżej błotem i Ty się pobrudzisz i za parę tygodni ktoś Ci powie ... "i po co Ci to było"
Kero niezwerbowany / 80.55.67.* / 2006-09-29 16:18
Panie Pawlak, piłeczę to możesz pan sobie odbijać z prawej do lewej kieszeni spodni. Korupcja to przestępstwo i jeśli tego pan nie rozumiesz to proponuję wziać w garść widły i do obory. No chyba, że masz pan oborę bezściółkową. To wtedy gumiaki, wąż z wodą i do roboty a nie do polityki.
olo81 / 2006-09-29 16:31
Kurcze znowu ma się przedłużać wszystko ! ! !
Zresztą czym dłużej będzie to trwać tym mocniej walnie ten słoń na glinianych nogach.
sc / 195.82.184.* / 2006-09-29 16:27
widzę, że masz ostatnio zwyczaj komentować każdy artykuł - a gdybyśmy się tak umówili, że będziesz komentować tylko te w których naprawdę masz coś do powiedzenia?

sam przyznaj - co powyższym swoim wpisem wniosłeś do dyskusji niezwerbowany?
Kero niezwerbowany / 80.55.67.* / 2006-09-29 16:49
Zanim przyczepisz się po raz kolejny do mnie zastanów się co ty wniosłeś swoim powyższym wpisem?
Oczywiście nie dasz rady tego dostrzec.
Zajmij się więc swoimi ulubieńcami a mnie możesz .... .

Najnowsze wpisy