Forum Forum finansoweKredyty

Citibank-oferta której nie ma. Nie polecam ich!!!!

Citibank-oferta której nie ma. Nie polecam ich!!!!

max_marcin / 153.19.190.* / 2007-06-13 15:00
Około miesiąc temu złożyłem w Citibanku handlowym wniosek o pożyczkę
hipoteczną. Warunki były dosyć korzystne. Zwodzili mnie miesiąc, że jutro
dostanę ostateczną odpowiedź czy udzielą mi pożyczki czy nie.
Gdy napisałem do nich maila to odpisali, że oferta dotyczy tylko nieruchomości
z miejscowości powyżej 100 tys. mieszkańców (zaznaczam, że nigdzie nie ma o
tym mowy). W takim razie dlaczego przyjęto ode mnie wniosek. Na to już mi nie
odpowiedzieli. Ich zdaniem w miejscowościach poniżej 100 tys. mieszkańców
ciężko jest sprzedać mieszkanie.
Ciekawe czy łatwiej jest sprzedać mieszkanie w Lublinie czy w Redzie, a ja
właśnie mieszkam w "Małym Trójmieście Kaszubskim". Najbardziej mi szkoda
pracowników banku, ponieważ za dekli na górze oni muszą świecić oczami przed
klientem. A tak na marginesie to ciekawe do kogo jest kierowana oferta z
kontem na którym oprocentowanie jest 4,5%. Może do ludzi którzy na koncie mają
powyżej 100 tys. złotych.
Tak to jest jak ludzie po ekonomii nie znają geografii.
Nikomu nie polecam tego banku, kpią sobie z klientów.
W tym banku w centrali pracują jakieś głąby. Już drugi tydzień odsyłają mi
dokumenty, bo zrezygnowałem z ich oferty. Gdy pracownik banku zadzwonił do nich
w celu ponaglenia odesłania dokumentów to odpowiedzieli, że się jeszcze
zastanawiają czy mi przyznać pożyczkę czy nie, gdy od ponad tygodnia wszystko
zostało już odwołane. Ci biedni pracownicy banku to mają przerąbane, tłumaczą
mi się, że robią wszystko co tylko mogą ale nikt ich nie słucha. To jakaś
parodia banku ten cały Citibank. Może powinni sie zająć sprzedawaniem
marchewek. Ekonomiści a głąby - to niebywałe, że w tych czasach w tak duzych
instytucjach można jeszcze spotkać się z tak wysoko rozwiniętą głupotą i
niekompetencją.
Ogólnie ten bank mnie strasznie wku...wił.
Wyświetlaj:
WWWW3333 / 195.187.79.* / 2010-09-14 15:43
oceń ten bank:

http://ocena-banku.blogspot.com
sanzy / 85.89.173.* / 2009-05-12 22:18
ja też się nacięłam na CITI BANK
dostałam od nich kartę kredytową nie podpisywałam żadnej umowy ani nic po prostu była w skrzynce na list nie wiedziałam co to za karta zadzwoniłam no i później nagabywali mnie o aktywację karty więc ja aktywowałam ratę na miesiąc miałam 68 zł straciłam pracę ale nie zapłaciłam 2 miesiącę bo starciłam pracę i nagle okazało się że moja rata po 2 miesiącach wynosi 700 zł do zapłacenia z 68 złotych oczywiście teraz mam telefony kiedy mam pieniądze to wpłacama teraz mam do sacenia podna 3000 tys za nie zapłacenie nie wiadomo skąd wziuętych700 zł kartę dostałam we wrześniu a w październiku już ją połamałam więc nie wypłacałam nic z niej tylko teraz pożera mnie finansowo za 2 miesiące nie zapłacone mam teraz gigantyczne problemy do tego non stop nie miłe telefony i brak wyrozumiałości ze strony pracowników citi że ktoś nie zarabia 5000 tys tylko stracił pracę nie wiem kiedy ja wyjdę na prostą
MikaNela / 79.185.159.* / 2010-03-15 15:24
A ja dostałam u nich kredyt i teraz żałuję.
Nie dość że od pierwszego dnia dzwonią do mnie z każdą ofertą jaka się pojawia u nich w banku choć wielokrotnie prosiłam ich aby tego nie robili to jeden dzień spóźnienia się z ratą to u nich wielki problem.
Mam kredyt nie tylko w Citi ale i KB- (oni nie robią problemu za zwłokę do przyszłej raty). Ponadto 2 tyg po terminie spłaty raty zadzwonili do mojego pracodawcy i naopowiadali takich głupot że niby nie spłacam od 6 miesięcy kredytu (mój szef nagrywa wszystkie rozmowy) i ze niby nie odbieram od nich telefonu (????). Żeby dostać kredyt u nich trzeba mieć nr stacjonarny- ja nie mam wiec podałam nr babci. Dzwonią do babci i wymagają spłaty od niej (????).
Ze spłatą dłuższą niż 5 dni spóźniłam się tylko raz bo pracodawca nie wypłacił pensji w terminie . Za zwłokę 25 dni z raty 260 zł zrobiło się 550zł. A ponadto za piąty dzień spóźnienia są odsetki (u mnie ) ok 40-60zł.
Nie polecam nikomu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mini one / 87.207.53.* / 2010-03-04 22:11
zgadzam sie!!!to jest jakaś ściema!!!!citi nigdy by tak nie zrobił!!!
noreen / 213.158.196.* / 2009-05-16 15:05
sanzy, ktos tu nieźle wkręca. Po periwsze, jesli nie podpisałaś wniosku o Kartę Kredytową, to skąd mieli Twoje dane? Nie powiesz chyba, ze rozsyłają CC na oslep ludziom do skrzynek, to nie gazetka kauflandu.
Po drugie- skoro nie była to Twoja CC (w końcu nic nie podpisałaś) to po cholerę aktywowałaś nie swoją kartę?! głupota ludzka nie zn a granic...
RAFACO30 / 213.199.253.* / 2008-04-19 12:54
ja miałem identyczna sytuacje. najpierw chyba ze 3 rozmowy telefoniczne - chciałem dowiedziec sie wszystkiego co mozliwe. potem wszystkie uzyskane informacje zostały mi potwierdzone mailowo. Zdecydowałem się, zebrałem wszystkie potrzebne dokumenty i wizyta w banku ze stertą dokumentów i złożenie wniosku. Miałem czekac do 2 tygodni na odp a tu telefon na drugi dzien. Nici z kredytu, bo mieszkam w za malym mieście. Rozczarowanie to mało powiedziane - mega zdumienie. i dlaczego pracownica banku nie zapytala się przy pierwszej rozmowie o wielokosc miasta.
NIE POLECAM - NIEKOMPETENCJA PRACOWNIKóW, DZIWACZNA POLITYKA BANKU.
PROPONUJE ZEBY ZMIENIC NAZWE BANKU NA: CITI - MIN 100 TYS MIESZKANCóW - HANDLOWY.
cosmo / 89.75.198.* / 2009-11-18 00:48
Standardowa praktyka ludzi pracujących w banku. Im też płacą od ilości przerobionych wniosków, a z drugiej strony to się mogą zawsze szefowi pochwalić, że przecież coś robią. Po co chodzić do banku bezpośrednio po kredyt??
sebes / 89.167.0.* / 2009-11-16 20:09
Proponuję dodać wpis na www.nie-polecam.pl. ciekawe ile osób się pod tym podpisze
mini one / 87.207.53.* / 2010-03-04 22:14
A nie znam banku który daje kredyty każdemu ,a polityka banku ma zabezpieczy bank a nie kl. przykro mi poz.!!

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: