Forum Forum ubezpieczeńInne

co sądzicie o fIrmie GENERALI??

co sądzicie o fIrmie GENERALI??

mc_loud / 83.28.232.* / 2008-07-07 21:31
co sądzicie o firmie GENERALI?? Bo widze najstabilniejsza w ostatnim okresie.
Wyświetlaj:
mOHIKANIN / 95.160.27.* / 2017-12-28 15:57
MIMO,ŻE POŚREDNIKIEM KTÓRA MNIE UBEZPIECZYŁA JEST MÓJ ZAKŁAD PRACY /W MOJEJ FIRMIE PRACUJE POWYŻEJ 20 TYS OSÓB /JEST TO DUŻA SIEĆ HANDLOWA DZIWIĘ SIĘ,ŻE NASZA FIRMA PODPISAŁA UMOWĘ NA UBEZPIECZENIA. NIE SPRAWDZAJĄC JEJ WIARYGODNOŚĆI TJ. FIRMY UBEZPIECZENIOWEJ GENERALI NA FORUM WIDAĆ DOKŁADNIE JAKA TO JEST FIRMA .WOBEC POWYŻSZEGO ZMUSZONY JESTEM PÓJŚĆ DO SĄDU Z UWAGI NA OPIESZAŁOŚĆ /OD MOMENTU ZGŁOSZENIA SZKODY MINEŁO JUŻ PONAD 2 M-C ,PODCZAS MOICH ROZMÓW TELEFONICZNYCH JESTEM BEZCZELNIE ZBYWANY PRZEZ OBSŁUGĘ GENERALI.JEŚLI WY TRAKTUJECIE W TAKI SPOSÓB OSOBY UBEZPIECZONE ZA POŚREDNICTWEM TAK DUŻEJ FIRMY,TO WIERZĘ ŻE OSOBY INDYWIDUALNE/TAK JAK JEST TO OPISYWANE NA FORUM/, KTÓRE U WAS ZAWRĄ UBEZPIECZENIE SĄ CAŁKOWICIE OLEWANE.ZGADZAM SIĘ Z OPINĄ PONIŻĘJ 100%
PAUL JANAS / 83.23.248.* / 2018-01-10 12:21
Mogę tylko powiedzieć, w opraciu o moje doświadczenie, nic ci nie wypłacą jak będzie likwidacji szkody.
klient jeszcze Generali / 95.160.27.* / 2017-12-27 12:12
Mineło już 2 m=ce/OD ZGŁOSZENIA SZKODY DO GENERALI/ i mimo pisania pisma/brak odpowiedzi chociaż upłynął miesiąc/ i 3 - krtotnych rozmów telefonicznych pani K. A. zbywa mnie obiecując ,że już jutro pojutrze I DALEJ NIC.Czytając opinie zgadzam się całkowicie z opiniami tutaj opisanymi całkowite dno.PZU ZAŁATWIA WSZYSTKIE PODOBNE SPRAWY W CIAGU TYGODNIA I TA FIRMĘ POLECAM JAK NAJBARDZIEJ.Ja jestem ubezpieczony w GENERALI za pośrednictwem bardzo dużej firmy i już wystąpiłem z wnioskiem o wyjście z ubezpieczeń tej firmy.Lubią brać pieniądze ale niechcą się we właściwy sposób rozliczać dziadostwo.
Sylwester Kaźmierski / 80.51.138.* / 2017-12-22 11:57
Witam! Oferuję pomoc w uzyskiwaniu jak najwyższych odszkodowań z tytułu wypadku komunikacyjnego, błędu medycznego, niesłusznego pozbawienia wolności, poślizgnięcia i upadku, śmierci osoby bliskiej, wypadku przy pracy, szkody pożarowej, szkody lotniczej, wypadku rolniczego, NNW, UNWW itp. Tel. 732 445 393
marysiapawel / 188.146.166.* / 2017-12-09 14:30
wielki syf a nie firma. olewa wszystko, dodzwonić sie do nich to reaguja dopiero straszeniem dzwonienia to wyzszych służb, ubezpieczyciel od tej firmy, pan Mariusz z podkarpacia zmienił sobie numer służbowy nie powiadamiajac o tym klientów, no bo po co prawda.... przyjezdzają po 72 godz dopiero robić zdjecia!!! nie dajcie sie nabrać na tych oszustów!!!!
marysiapawel / 188.146.166.* / 2017-12-09 14:30
wielki syf a nie firma. olewa wszystko, dodzwonić sie do nich to reaguja dopiero straszeniem dzwonienia to wyzszych służb, ubezpieczyciel od tej firmy, pan Mariusz z podkarpacia zmienił sobie numer służbowy nie powiadamiajac o tym klientów, no bo po co prawda.... przyjezdzają po 72 godz dopiero robić zdjecia!!! nie dajcie sie nabrać na tych oszustów!!!!
Sylwester Kaźmierski / 80.51.138.* / 2017-12-22 11:50
Witam! Oferuję pomoc w uzyskiwaniu jak najwyższych odszkodowań z tytułu wypadku komunikacyjnego, błędu medycznego, niesłusznego pozbawienia wolności, poślizgnięcia i upadku, śmierci osoby bliskiej, wypadku przy pracy, szkody pożarowej, szkody lotniczej, wypadku rolniczego, NNW, UNWW itp. Tel. 732 445 393
b.s / 31.0.127.* / 2017-09-24 18:13
mineło 33-dni od zgłoszenia szkody zalania mieszkania no i nic niestety brak jakich kolwiek odpowiedzi
Michał. / 89.77.192.* / 2017-07-06 14:51
PORAŻKA!!!! Kupiłem samochód z polisą generali, od trzech dni próbuję się do nich dodzwonić, wiszę na słuchawce prawie godzinę, dzwonię na wszystkie dostępne telefony, nikt nie odbiera. Napisałem maila, od dwóch dni nie mam odpowiedzi. Nie można nawet zasięgnąć informacji, aż się boje co może się stać, kiedy na prawdę będę potrzebował od nich pomocy.
leszekdziura@gmail.com / 31.0.40.* / 2017-05-10 14:35
Dajcie sobie spokój z Firmą Generali,a zaoszczedzicie sobie zdrowia i pieniędzy. Pozdrawiam i życzę mądrych wyborów
Mariusz724 / 159.205.235.* / 2016-10-12 20:05
Dziwie się, ze ta firma działa na rynku polskim i ma koncesję. Kierowca ubezpieczony w Generali spowodował wypadek. Uszkodził moje auto. Policja sporządziła notatkę, auto odholowano do warsztatu. To było na początku lipca. No i zapanowała CISZA. Szkody nikt nie likwidował. Kosztorys naprawy Generali sporządziło po miesiącu. Po czym znowu zapadła CISZA. Likwidator szkody nie odpowiadał na pisma i telefony. Przez 85 dni nie wydali decyzji o przyjęciu odpowiedzialności. W końcu (03.10) wysłali decyzję o szkodzie częściowej i zaniżony kosztorys, ale UWAGA w dniu 05.10 stwierdzili szkodę całkowitą. 2 dni po stwierdzeniu szkody częściowej! NIESAMOWITE, prawda? Duzą niespodzianką był również telefon z firmy wynajmującej samochód zastępczy. Generali nie zapłaciło im faktury, więc będą ściągać należność ode mnie. Rzecznik Finansowy generalnie nic nie może, każe czekać, pisać odwołania które NIC nie dają. Taki bardzo drogi dla podatników telefon zaufania. Można się wypłakać w rękaw i nic więcej. PODSUMOWUJĄC: GENERALI TO OSZUŚCI. PRAWO MAJĄ ZA NIC. Sprawa poszła do sądu....
Po wypadku / 77.65.90.* / 2016-08-09 17:12
Czekam i czekam na odszkodowanie. Zero kontaktu. Numer rzekomej osoby zajmującej się sprawą nie istnieje. Na maile brak odpowiedzi. W dziale szkód nikt nie odbiera telefonu. Polecam samemu się przekonać! Telefon odbiera tylko dział nowych ubezpieczeń. Kaska, kaska oszuści!
maja677 / 46.113.84.* / 2016-03-25 09:28
Osobiście korzystam z ich usług. Mam ubezpieczony samochód i dom. Myśle też o polisie na zycie. Nie miałam nigdy skomplikowanych sytuacji do wyjaśniania. Polecam.
Sławek G / 89.69.202.* / 2015-11-24 21:49
Moją sprawą zgodził się zająć nawet Rzecznik Ubezpieczonych. Oszczędzałem w GENERALI przez 15 lat w Otwartym Funduszu Emerytalnym, gdy po 15 latach zdecydowałem się przenieść do ING, i zażądałem wypłaty wartości wykupu polisy. NIE ODPOWIEDZIELI NA ŻADNE PISMO NIE ODDALI PIENIĘDZY, zaś przez pośrednika dowiedziałem się że muszę się udać do centrali, lub pismo napisać przez Notariusza. W piśmie do rzecznika odpowiedzieli że moja rezygnacja nie była kompletna, bez wyjaśnienie o co chodzi, mnie olewają dalej i nie odpowiadają. Tak więc radzę przejść do innej firmy, bo oni tylko przyjmują pieniądze, zaś przy wypłacie to tylko sąd lub Rzecznik Praw Ubezpieczonych, niestety Rzecznik to droga długa, za każdym pismem jest 30dni czekania - trwa to już kilka miesięcy i końca nie widać...
KATARZYNA SAWICKA / 83.87.89.* / 2016-03-07 21:17
Uwaga generali to oszusci. UBEZPIECZENIE TURYSTYCZNE JEST FIKCJA, SZPITAL WSKAZANY PRZEZ UBEZPIECZYCIELA NIE UDZIELIL POMOCY!!!
POZOSTAWILI PACJENTA SKRECAJACEGO SIE Z BOLU BEZ POMOCY.
SKANDAL.
CZEKALISMY 8 GODZIN NA PODANIE PLACOWKI DO KTOREJ PODOBNO DZWONILI PO DOJECHANIU DO SZPITALA NIE UDZIELONO PACJENTOWI POMOCY, PONIEWAZ UBEZPIECZYCIEL PODAL ZLY SZPITAL. PO 4KROTNEJ INTERWENCJI NA NASZ KOSZT DO POLSKI WCIAZ NIKT NIE ZNALAZL ROZWIAZANIA I ZA WIZYTE W SZPITALU ZAPLACILISMY €400. NIE POLECAM GENERALI!!!
Marzena540 / 185.209.238.* / 2018-05-18 15:17
Witam w klubie ubespieczenie turystyczne nie polecam
Katarzyna Jurkiewicz / 2015-09-16 14:57
Kilkoro moich znajomych jest tam ubezpieczonych i żadne z nich nie narzeka...ale z drugiej strony nie mieli też jakichś skomplikowanych sytuacji...także CHYBA mogę polecić.
KLIENT743 / 37.47.139.* / 2017-12-01 12:19
Chyba nie zgłaszali jeszcze szkody bo kto próbował uzyskać od nich odszkodowanie to na pewno ich nie poleci. Radzę nie korzystać z usług tej firmy bo odszkodowania nie wypłacają w prostej banalnej sprawie. ODRADZAM KAŻDEMU NIE WPŁACAJCIE NIC ZŁODZIEJOM!!!!!!!!!!!!!!!!
KLIENT743 / 37.47.139.* / 2017-12-01 12:19
Chyba nie zgłaszali jeszcze szkody bo kto próbował uzyskać od nich odszkodowanie to na pewno ich nie poleci. Radzę nie korzystać z usług tej firmy bo odszkodowania nie wypłacają w prostej banalnej sprawie. ODRADZAM KAŻDEMU NIE WPŁACAJCIE NIC ZŁODZIEJOM!!!!!!!!!!!!!!!!
mendrake / 89.228.73.* / 2016-11-25 21:09
Jak ktoś nie miał szkody to może się ubezpieczyć byle gdzie i zawsze będzie chwalił bo jest tylko sponsorem wpłacającym kasę.
Marek Kozicki / 217.99.252.* / 2015-09-02 12:36
Wysłałem dokumentację na adres mailowy szkody@generali.pl dwa razy 23 lipca i 18 sierpnia 2015. Brak potwierdzenia odbioru, brak jakiejkolwiek reakcji - zwykły skandal. Dzwoniłem cztery razy na infolinię i obiecano mi odnalezienie sprawy i reakcję, po przeprowadzeniu skomplikowanych rozmów z podawaniem szczegółowych danych ani razu do mnie nie oddzwoniono z informacją pozytywną, negatywną ani nawet że dalej szukają ... Skandal
kored / 95.41.29.* / 2015-11-11 13:57
moze wysłałes na złego maila ? miałam z ta firma do czynienia i nie bylo takich akcji;/ wysyałam tez na tego maila i za chwile dostałam odpowiedż, no moze po kilku dniach - tyle trwała ta "chwila"
gacjan / 31.178.182.* / 2015-09-12 16:39
Marku w razie problemów skontaktuj się z ich rzecznikiem, to bardzo sympatyczna Pani, która chętnie pomaga w załatwianiu różnych spraw. Chociaż mimo wszystko polecam kontakt z agentem lub ponowny z infolinią.
Poszkodowana245 / 195.117.22.* / 2015-06-30 14:57
Najgorsza firma jaka może być!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
W zyciu nie spotkałam gorszej formy ubezpieczeniowej. Źle informują o sompletowaniu dokumentacji wogóle odbijanie piłeczki od poszkodowanego do sprawcy . Ponad miesiąc czasu oczekiwania na decyzję, a w końcu wniosek odrzucony. Porażka!!!!!!!
terdanka / 109.231.31.* / 2015-12-04 10:18
Według mnie trochę przesadzasz, mam tam kilka polis i ubezpieczenie NNW i wszystko ładnie działa. Z odszkodowaniem nigdy nie miałam żadnego problemu. Mam o firmie dobrą opinię.

Najnowsze wpisy