Na skróty
Forum Money.pl - wspieramy lot każdej Waszej złotówki! czy mozna wyrzec sie matki?pozbawic jej praw do siebie-doroslej corki ,by nie placic alimentow?pomozcie!!

czy mozna wyrzec sie matki?pozbawic jej praw do siebie-doroslej corki ,by nie placic alimentow?pomozcie!!

skomentuj
etisha / 62.29.133.* / 2006-09-09 23:15
witam.chce sie zapytac ,cz mozna sie wyrzec lub pozbawic praw matki,ja jako dorosla corka-mam 30 lat.nie chce w przyszlosci placic alimentow..prosze pomozcie mi
Wyświetlaj:
monika347 / 77.56.223.* / 2014-01-05 08:57
mozesz zloz podanie do sadurodzinnego ale musisz podac powody dlaczego chcesz to zrobic moze to juz wiesz
annnnnna / 83.10.203.* / 2008-07-05 00:35
nie zgadzam się. wierze ze etisha nie popełni tych błędów, które popełniała jej matka. mój mąż ma taka toksyczną matkę choć chyba to dla niej zbyt łagodne określenie. naprawdę czasami wydaje nam się ze dłużej nie wytrzymamy gierek,które prowadzi i "umila" nam życie. mój mąż nie może pracować na umowę o prace bo zabierałaby mu cześć pieniędzy na alimenty. jak tylko dowie się gdzie obecnie jest zatrudniony przyjeżdża i robi mu awanturę o to ze jest wyrodnym synem. jej zależy tylko na jego pieniądzach bo powiedziała ze jego to mogłaby zniszczyć. wierzymy tylko ze czym prędzej się i tu przepraszam za słowo "przekręci"bo inaczej nigdy nie będziemy mogli normalnie żyć. to co opisałam to tylko 1/1000 z tego co potrafi wymyślić. wiec ponawiam pytanie jak sie wyrzec wyrodnej niszczącej życie matki?
monika347 / 77.56.223.* / 2014-01-05 08:50
ja mam taki sam problem moja matka chce to zrobic bo mieszkam zagranica i chce zebym przejela pozniej jej dlugi a wystarczy zlozyc podanie do sadu rodzinnego i problem zalatwiony tylko istnieje wtedy ze cie urodzila i nic wiecej czyli na papierze tylko
sypora / 83.25.98.* / 2006-09-09 23:28
droga dorosla corko chce Ci powiedziec ze wyrzeczenie sie matki to okropna rzecz nawet najokropniejszej tez kiedys nia pewnie bedziesz i zapewniam Cie nawet najlepiej wychowane dzieci oddadza Ci podobnie chociaz tobie moze sie wydac ze zrobilas wszystko co moglas. jesli nawet nie bedziesz ich miala to otrzymasz zawod od bliskich. Gdzie Twoim zdaniem jest miejsce na milosc i przebaczenie czy nie masz nic do wybaczenia samej sobie
skomentuj

Najnowsze wpisy