Firmy kurierskie

Kaska / 83.30.112.* / 2006-04-07 12:13
Bardzo prosze o porade. Szukam rzetelnej i w miare taniej firmy kurierskiej do wysylek zagranicznych ( Europa, Ameryka).
Moze ktos ma doswiadczenie i posluzy i rada.
Wyświetlaj:
Artur01 / 89.74.203.* / 2010-11-17 14:49
Od kilku miesięcy korzystam z serwisu https://www.kurjerzy.pl/ , mają atrakcyjne ceny i nie było skarg ze strony odbiorców.
tom5 / 95.49.165.* / 2010-07-09 11:37
polecam:
www. pkwid. com. pl
Polska Korporacja Wydawców i Dystrybutorów - najtańszy pośrednik, duży wybór firm kurierskich.
warto zadzwonic po oferte, obsługa bezposrednio przez wybrana firme kurierska.


nie polecam:
UPS - najdroższa firma. minimum raz w roku podwyzki zwiazane ze zmiana cennika standardowego.
jeszczeniemilioner / 2010-07-02 10:20
Do wysyłek zagranicznych dobrze sprawdzi się AIN, o którym już ktoś tu pisał. Mają podpisane umowy z zagranicznymi przewoźnikami, więc wychodzi taniej niż w innych firmach kurierskich. A przesyłka idzie około 5 dni roboczych na terenie Europy.
cargo / 2010-12-23 10:55
Też znalazłem dużo pozytywnych opinii o tej firmie w internecie. Wyglądają na solidną firmę. Bardzo mi się podoba możliwość obliczenia kosztu przesyłki na ich stronie internetowej.
Leszek_Damel / 79.163.120.* / 2010-02-18 14:08
Profesjonalny,bezpieczny,szybki transport paczek,przeprowadzek,motorow,czesci samochodowych itp na trasie Polska-Uk-Irlandia.3 lata doswiardczenia na rynku,fachowa obsluga,przyzwoite ceny,ubezpieczenie w cenie przesylki,zapraszamy.

www.dameltpl.pl
kopiejka / 2010-02-15 11:08
Widzę, że AIN cieszy się bardzo dobrymi opiniami. Szczególnie, że można wysłać dzięki nim przesyłkę na drugi koniec świata. Moim zdaniem mniejszym ryzykiem jest wysyłanie przesyłek na terenie naszego kraju, ale jak się chce wysłać paczkę np. do Stanów Zjednoczonych to trzeba mieć rzetelną firmę. Muszę się bliżej przyjrzeć tej firmie.
cargo / 2010-12-23 10:56
Też znalazłem dużo pozytywnych opinii o tej firmie w internecie. Wyglądają na solidną firmę. Bardzo mi się podoba możliwość obliczenia kosztu przesyłki na ich stronie internetowej.
nikita12 / 2010-02-12 12:32
Jak dla mnie to do przesyłek w te zakątki świata najbardziej nadaje się AIN Kurier. Przesyłka wychodzi taniej, a poza tym bardzo szybko przychodzi na miejsce. To bardzo solidna firma kurierska, warto skorzystać z ich usług, jak chce się mieć pewność, że przesyłka bezpiecznie dotrze na miejsce.
kopiejka / 2010-02-09 10:09
No tak wybór dobrej firmy kurierskiej jest dość poważną sprawą, zwłaszcza jeśli się chce wysłać przesyłkę gdzieś za granicę. Ważne jest to, żeby mieć pewność, że nasza przesyłka dotrze bezpiecznie na miejsce. Dlatego dobrze jest znać rzetelne i fachowe firmy.
nikita12 / 2010-02-01 15:01
Akurat tak się składa, że ostatnio dowiedziałam się o bardzo rzetelnej i fachowo obsługującej klientów firmie AIN Kurier. Zajmują się wysyłką właśnie do krajów europejskich, ale również do krajów Ameryki Północnej. Poza tym maja bardzo przystępne ceny, wiec warto ich wziąć pod uwagę wybierając firmę kurierską.
Eryk_kato / 83.29.183.* / 2010-01-11 21:18
Witam.
Osobom z Katowic polecam lokalną firme kurierską Sameday. Współpracujemy z nimi, oczywiście na rynku lokalnym, od zeszłego roku, i żadnych zastrzeżeń nie mamy. Czasami przesyłka, którą kurier powinien dostarczyć na następny dzień do adresata, trafia w jego ręce tego samego dnia, gdyż kurier był w okolicy. Jeżeli komuś zależy na oszczędności czasu POLECAM. Ich nr kontaktowy to 511 062 422.
Eryk
trw / 194.117.241.* / 2010-01-05 15:08
Najgorsza zdecydowanie GLS.Kurier jak nie zastanie Cię w domu zostawia awizo i ma Cię w nosie.. Tak to ja mam na poczcie 3x taniej.Z innych firm przynajmniej dzwonią coby się jakoś umówić. A tutaj żadnego zainteresowania ze strony kuriera dostarczeniem paczki: zadzwoniłem do kuriera 15 min. po tym jak był u mnie w domu a ja akurat wyszedłem na chwilę do sklepu i odpowiedział że on to się wracał nie będzie i umawiał się tez nie będzie tylko paczka do odebrania w magazynie( ok. 60 km ode mnie).Nigdy więcej GLS.
kurier GLS JANKES / 81.219.167.* / 2010-01-10 18:20
Do najgorsza!po pierwsze nie mamy takiego obowiazku dzwonic do odbiorcy!!!!jak nie ma to awizo potem drugie i nara odbior wlasny w magazynie!po drugie nie jedziemy z paczką tylko i wyłacznie do ciebie.Dziennie mamy takich klientów ok 70 i my nie mamy zamiaru 24h jezdzic i dostarczac Wam te paczki!bo my tez mamy domy i rodziny i jestesmy tylko ludzmi a ze taka mamy prace...ktoś to musi wkoncu robić.jesli komuś zależy na przesyłce to niech ja tak poda adres aby tam ktoś był!albo do pracy lub przekazać sąsiadowi aby odebrał.najgorsze jest to jak sie dzwoni do prywaty ze jest paczka i staramy sie dogadac a ona odpowiada ze "normalni ludzie o tej porze są w pracy a nie siedzą w domu"no szlak człowieka trafia na miejscu jak sie takie coś słyszy!a kurier to niby gdzie jest?na wakacjach?!albo każą przyjechac tak najlepiej po 20stej bo może juz bedzie w domu.Nawiązujac, jesli ktoś nie wie na czym polega praca kurjera niech się nie wypowiada.A jesli jest ktoś madrzejszy niech sam wsiada i dorecza te paczki!gwarantuje,że ci co najwiecej najezdzaja na te firmy tygodnia by nie wytrzymali fizycznie i psychicznie.trzeba to poznac od kuchni.Sam miałem wielu uczniów co chcieli byc kurjerami bo jak to twierdzili busem już jezdzili wiec żadna filozofia wsiadać i jechać.nic bardziej mylnego,jazda to najmniejszy problem choc w ruchu miejskim nie jest łatwo to fakt.podali jak muchy ze to nie dla nich,ze nie mysleli ze paczki moga byc takie ciezkie i wielkie i trzeba je czasami wnieść na 4 pietro albo wyżej ze tyle godzin itd... kazda firma ma wady GLS UPS DPD 7 DHL i nie ma co wytykać KTÓRA to gorsza takie jest moje zdanie.
Sameday / 83.29.183.* / 2010-01-11 21:10
Dokładnie tak. praca od 7 czasami do 22 wykańcza. Ktoś może powiedzieć że za to nam płacą. Niech taka narzekająca osoba, sama zasiądzie za kółkiem i popracuje jakiś okres czasu. Najeżdżacie na firmy, a samemu nie próbowaliście pewnie nigdy dostać nr do kuriera, który odebrał Waszą paczkę z sortowni. Kurier nie ma telefonu służbowego (oczywiście są wyjątki), i nie ma obowiązku do powiadamiania o której będzie i jeszcze wnoszenia paczki 30kg na 4 piętro.
To zależy od osobowości kuriera. Spróbujcie czasami być ludźmi, zdobyć samemu nr, zadzwonić do kuriera i umówić się na dostarczenie paczki do pracy. Kurier napewno się na to zgodzi. Podejdźcie do sprawy bezproblemowo, a współpraca będzie o niebo lepsza.
Pozdrawiam kurierów
Dorka500 / 83.13.125.* / 2013-01-07 08:52
Już trzeci tydzień wydzwania mąż w sprawie zabrania opłaconej przesyłki, nam też nikt za telefony nie zwraca!!! Nie wiem czy rozmawiamy z debilami (???) bo co jakiś czas inne tłumaczenie. Jakiś czas temu okazało się, że przesyłkę odbierze kurier K-EX (współpracują z nieprofesjonalnym S4Y - czekamy!!! Dziś kończy się czekanie. Odbiorca naszej przesyłki dłużej nie będzie czekał... i tak miał cierpliwość, a co myślę o kurierach, to zacznę pisać od jutra!!!
Nunia / 149.156.110.* / 2010-01-06 12:56
zgadzam sie...ostatnio rozwalili w transporcie paczkę, cała namokła i rozpadła sie i jeszcze sie dziwili, że nie chcemy jej przyjąć
An11a / 79.141.160.* / 2013-02-20 13:13
Osobiście przestrzegam przed firmą kurierską TBA Express. Zero poszanowania klienta. Obiecują gruszki na wierzbie a poźniej jedna wielka olewka.
rider80 / 2009-10-19 12:17
Ostatnio korzystałem z usług firmy www.dwacztery.com bo polecił mi ją mój znajomy. Moim zdaniem to najlepsza firma na polskim rynku która zajmuję się wysyłkami kurierskimi i najtańsza. Nie trzeba nawet wychodzić z domu żeby wysłać przesyłkę. I przesyłka zostaję dostarczona w 24 godzi można nawet śledzić w którym miejscu się ona znajduję. Naprawdę polecam wszystkich ta firmę.
P@blo1987 / 195.66.19.* / 2009-10-03 14:35
Najgorsze co może być.. kiedyś kurier nie zastając mnie w domu(byłem w pracy (odesłał pacfzkę do nadawcy nie powiadamiając mnie o tym fakcie szukania paczki po polsce około dwóch dni.. teraz znowu czekam na ważne firmowe dokumenty wysłane w czwartek o 8 rano jest sobota 14:35 a paczki stoi w miejscu nie polecam tej firmy zero profesjonalizmu
karov / 82.139.62.* / 2009-08-09 16:24
TNT-oszukuje klientów!
Wysłałem laptopa wartego 3000tys zł przez ta firmę-na wstępie błędnie wypełnili list przewozowy, kurier przybył następnego dnia z powodu awarii a kolejna pani z center okłamała mnie odnośnie wypełnienie listu przewozowego na miejscu nadania. Kurier zwalił wszystko na biuro. Przesyłkę oddali innej osobie niż wymieniana i w końcowym efekcie okazuje się ze wysłałem laptopa w prezencie-a nie za pobraniem.
Finał będzie w sądzie.
Przestrzegam przed ich usługami.
joko26 / 83.13.100.* / 2009-07-17 22:51
Zadzwoń do TBA Express
Widzew Łódź / 217.113.225.* / 2009-07-06 18:54
blee, blee, na każdą firmę można ponarzekać, a co 2 wpis to chyba gości co są przedstawicielami firm kurierskich!!!!

kiedyś miałem DPD i UPS - teraz mam siódemkę, bo ostatnimi czasy są bardzo konkretni i tani, a nie jest powiedziane, żę za miesiąc znów coś zmienie,
Z każdą firmą możę się coś zdarzyć, bo to są tylko ludzie

Najnowsze wpisy