Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Inwestycja w złoto? To teraz bardzo ryzykowne

Inwestycja w złoto? To teraz bardzo ryzykowne

Money.pl / 2013-01-05 16:18
Wyświetlaj:
Mennica Skarbowa / 89.161.37.* / 2023-03-31 15:26
Będąc na etapie przede wszystkim inwestycji w metale szlachetne, które skutecznie przechowują wartość przez lata względem dewaluacji pieniędzy to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą https://www.mennicaskarbowa.pl/ gdzie będziecie mogli liczyć zarówno na profesjonalizm naszej obsługi, najlepsze rynkowe ceny, niski spread i czas realizacji. Pozdrawiamy serdecznie i oczywiście w razie dodatkowych pytań nasza obsługa pozostaje do dyspozycji.
Mennica Skarbowa / 89.161.77.* / 2023-03-01 09:39
Jeśli w takim razie chcielibyście przede wszystkim zacząć kupować złoto oraz srebro w monetach i sztabkach to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej Mennicy Skarbowej https://www.mennicaskarbowa.pl/ to naprawdę bardzo solidne i bezpieczne miejsce do zakupu takich produktów inwestycyjnych w różnych wariantach. Pozdrawiamy serdecznie i pozostajemy do dyspozycji!
danks / 37.30.17.* / 2019-09-20 08:33
Hmm… jest system XTB, tam macie warunki, da się całkiem nieźle zarobić, ale ile, to już całkiem inna kwestia. Na pewno pod względem inwestycyjnym okres jest ciekawy. Tam macie gwarantowany stop loss, jest opiekun, solidna analityka i ogólnie spore możliwości. Pod względem możliwości działania można tak wyciągnąć całkiem sporo. W skrócie – po prostu działajcie.
Ellin / 178.36.193.* / 2019-09-02 11:38
Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana – a przynajmniej tak mówią. :) Ja czasem kupuję, czasem sprzedaję (polecam sprzedaż zwłaszcza przez https://monetybydgoszcz.com.pl/skup-zlota.html) i jakoś to się cały czas kręci, nie wpadałabym w takie pesymistyczne tony.
artt / 94.254.144.* / 2018-08-29 15:33
Jak chcesz złoto otrzymać szybko, bezpiecznie, w możliwie najtańszych cenach to mennica24.pl spełnia w kraju tylko podobne warunki. Żadnego innego pośrednika o takiej jakości obsługi klienta na tym rynku niestety nie spotkałem.
martyna909 / 79.191.99.* / 2019-03-25 09:36
Dlatego ja bym zainwestowała w stal. słyszałam o firmie bowim ze warto tam lokować kapital
adavvb / 94.254.150.* / 2018-08-13 10:38
Jak chcesz mieć długoterminowego partnera do zakupu i potencjalnej sprzedaży złota inwestycyjnego to porozmawiaj z ludźmi w mennica24.pl. Telefon nic nie kosztuje, a zobaczysz, że znają się na rzeczy. Testowałem wielu dealerów, w tym banki, ale ostatecznie u nich zostałem.
Kabanosik90 / 2018-08-09 15:44
A ja myślałem, że inwestowanie w złoto to zawsze jest dobry pomysł :) teraz to chyba warto również w kryptowaluty inwestowac :) wiec apropo tego pam pytanko, czy kots jest w stanie polecić jakieś ciekawe książki na temat kryptowalut?
martinnn / 212.7.215.* / 2018-08-09 11:47
W bankach złota to się nie opłaca brać moim zdaniem, bo z reguły 20% przebitka, jak nic. Przy dobrych układach na taki zysk czekasz rok. Bardziej się opłaca mennica24.pl, bo jest wszystko najwyższej próby, popularne kolekcje, łatwe w ewentualnym zbyciu. Jak coś kup też u nich funkcjonuje.
hande / 212.96.244.* / 2018-07-19 11:00
Pewnie, że w tej branży widać ogromny potencjał - mówi wam coś XTB? Zacznijcie od konta testowego. Dostaniecie od nich na koncie basic gwarantowany stop loss. Do tego spread od 0,3 i dźwignia max do 1:100. Potencjał zarabiania jest duży, ale trzeba mieć na ten temat jakąś przyzwoitą wiedzę.
lista_firm / 2018-02-17 15:58
Jak inwestować w złoto? Uncje, złote monety http://lista-firm.com.pl/blog/inwestycja-w-zloto
marek705 / 79.191.99.* / 2019-03-25 09:37
Tylko https://www.bowim.pl/ ;)
katollus / 31.182.171.* / 2017-11-22 17:44
Bzdura, ale możesz sobie rozpoznawczo popróbować innych, mniejszych inwestycji, np. coś z tych monet https://inwestycje.mennica.com.pl/produkty-kolekcjonerskie/monety/monety-nbp/ albo po prostu monety bulionowe.
harto / 212.96.244.* / 2017-10-24 08:24
Pewnie, że rynek złota jest zmienny, ale dzięki temu można dobrze zarobić - o ile znacie się na tym, rozumiecie zasady działania tego rynku i wiecie jak to wszystko działa. Od pół roku działam na platformie easyMarkets. Dni w których miałem wynik minusowy na koniec było dosłownie kilka. Ogólny rozrachunek zdecydowanie na plus. Dużo daje możliwość korzystania z dealCancellacion. Inna sprawa, że wybrałem platformę, która zapewnia rozwiązania wpływające na bezpieczeństwo inwestowania.
Ekspert Kurowski / 94.254.243.* / 2016-06-11 19:28
Wygląda na to, że notowania złota na najbliższe miesiące powinno być stabilne. Jednak możemy zauważyć, że kurs powoli sobie rośnie. Dlatego jak najbardziej zachęcam do inwestycji w ten kruszec.
zofia1315 / 2016-02-18 12:33
Każdy decyduje za siebie czy chce zaryzykować i zainwestować w złoto. Moim zdaniem i tak jedno z najpewniejszych źródeł pieniędzy w dzisiejszym świecie. Oczywiście zawsze zostają też inne kruszce do inwestowania, np diamenty
Sandra635 / 94.254.243.* / 2016-06-11 18:53
A czy jest jakaś inwestycja, która nie jest ryzykowna? Wszystko jest ryzykowne, ale kto nie ryzykuje nic nie zyskuje. Dlatego osobiście polecam zakup złota.
Asia32 / 91.123.214.* / 2013-01-27 16:01
Jeżeli chodzi o złoto a dodam tutaj jeszcze srebro które od tysięcy lat było prawdziwym pieniądzem to nie obawiała bym się o mówieniu tutaj że takie inwestycje są ryzykowne w długim okresie. Historia lubi się powtarzać i wygląda na to iż zbliżamy się coraz bardziej do czasów że pieniądz w postaci papierowej jak i elektronicznej tracić będzie na wartości poprzez coraz większy dodruk jaki obserwujemy w ostatnich latach a wiec co za tym idzie spadek jego wartości dlatego złoto i srebro jest ciągle alternatywą nie w inwestowaniu ale w zabezpieczeniu przed inflacją.
Obserwuje z mężem ten rynek złota i srebra dłuższy czas i można zauważyć iż coraz to większa ilość dealerów na polskim rynku się pojawia którzy oferują sprzedaż i skup tych metali. Chociażby w 2012 roku pojawiły się dwie spółki na małym rynku newconnect a mianowicie www.gmksa.pl i www.pmisa.pl
Wystarczy poczekać jakie wyniki będą publikować w dalszych miesiącach co pokaże gdzie zmierza polski rynek tych metali.
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy