Na skróty
Forum Forum dla firmZakładanie firmyjaki biznes zalozyc w dzisiejszych czasach??

jaki biznes zalozyc w dzisiejszych czasach??

skomentuj
wisnienka32 / 2013-05-21 09:57
Poradzcie mi prosze jaki biznes opłaca się otworzyc na początek który nie sprawi kłopotu i przyniesie na starcie średni zysk?
Wyświetlaj:
Krzysiek232 / 83.22.135.* / 2014-01-03 12:21
W dzisiejszych czasach ciekawym rozwiązaniem jest e-biznes, który szybko się rozwija przy coraz większym zainteresowaniu.
Jednym z ważniejszych atutów są bardzo niskie koszty wynikające z braku fizyczności. Wszystko odbywa się za pośrednictwem internetu, nie musimy posiadać lokalu, produkt jest w pewnym sensie wirtualny np. poradnik dotyczący diety. wszystko to obniża znacząco koszty startu jak i rozwoju biznesu. No i niesamowicie duży rynek, do którego można dotrzeć szybko i efektywnie. Co ważniejsze każdy może spróbować i odnieść sukces, wystarczy tylko chcieć.
Podobnie jak poprzednik na start biznesu wydałem śmiesznie mało, możliwości są ogromne tylko trzeba włożyć trochę pracy i chęci :-)

Powodzenia.

krzysztof[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
MarcinSobolak / 78.8.198.* / 2014-01-01 12:12
Na początek warto spróbować z biznesem, który albo nie wymaga dużych nakładów albo znasz kogoś kto jest bardzo dobrze zorientowany w branży, która Cię interesuje. Niestety za niewiedzę płaci się najwięcej i jeżeli biznes wymaga dużych nakładów można nie udźwignąć kosztów nauki i czasu jaki trzeba na to poświęcić.
Dobrym rozwiązaniem jest franczyza, bo dostajesz wszystko gotowe. Ty musisz dać "tylko" kapitał i dużo swojej pracy :).

Ja akurat zainwestowałem w biznes śmiesznie mało bo 550 zł i jestem bardzo zadowolony bo dostałem wszystko na "tacy" , a przy takiej inwestycji ryzyko było niewielkie i inwestycja zwróciła się błyskawicznie.

Szukaj z powodzeniem i bądź ostrożna.

Życzę trafnych decyzji.
Marcin

---------
[...]

DC CENTRUM / 2013-07-24 13:46
Zwyczajnie, wyjdź z domu przejdź się po ulicy, popytaj ludzi czego im brakuje, co chcieliby żeby powstało. Zobacz co robią inni. Pomyśl co lubisz w czym czujesz że jesteś dobry, co Cię kręci i zacznij to robić. Nie ma jednej idealnej recepty na opłacalną działalność gospodarczą. Czasem coś się uda czasem nie. Bardzo często nawet dobry pomysł nie przekuje się w sukces rynkowy jeżeli nie włożysz w niego ogromnej ilości pracy i zaangażowania.
biznesowy21 / 2013-07-24 08:45
Tak jak piszą moi poprzednicy, zrób małe rozeznanie, co będzie się sprzedawało, na co jest zapotrzebowanie. Potem jak już zdecydujesz się na branżę, sprawdź dostawców, producentów. Mała podpowiedzieć z mojej strony, pracuj tylko z najlepszym. Przykład: Otwierasz myjnię parową, to wtedy automatycznie liderem staje się dla Ciebie firmy, które oferują sprzęt marki Optima. I tak dalej i dalej.
.doradca. / 81.190.61.* / 2013-07-17 23:05
Na pewno zysk przyniesie gabinet masaży. Wystarczy stół,panienka i reklama.
kermit43 / 151.248.45.* / 2013-07-17 21:23
Może myjnia mobilna? W miarę intratny biznes i stosunkowo mała konkurencja o ile w ofercie da się możliwość dojazdu ze sprzętem do klienta, producent takich myjni 7car daje na starcie młodym przedsiębiorcom korzystne finansowanie sprzętu
aldonkasronka / 109.241.167.* / 2014-07-21 20:33
sponsorowany tekst [...]

wolnapolka / 2013-05-21 13:21
na poczatku to musisz zrobic sobie rozeznanie w swoim miescie jakich uslug brakuje, na jakie jest zapotrzebowanie, zrobic audyt i dopiero ruszac ze swoim interesem. w ciemno nic nie mozna doradzic bo to zalezy od sytuacji na rynku
yraka / 2013-05-21 10:50
Może warto napisać coś więcej? Jakie branże Cię interesują itd., bo raczej kobieta nie otworzy warsztatu samochodowego ;)
emalia20 / 2013-05-21 10:49
No to spróbuj na początek z jakimś serwisem z częściami komputerowymi i sprzętem audio, możesz działać w swojej okolicy
skomentuj

Najnowsze wpisy