Forum Forum inwestycyjnePortfel

Komentarze do portfela "pietroo"

Komentarze do portfela "pietroo"

Wyświetlaj:
kwiatek... / 2013-12-11 21:50 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Siemanko piotrek:)Ojj dawno mnie tu nie było...Ciekawe co się stało z Kombodzą przestał chyba całkowicie się udzielać?
pietroo FC Barcelona is the best / 2014-01-23 10:39 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
siemanko

obraził się :)
tomtay / 2013-11-16 11:48 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
"- Umarł król, niech żyje król - jak mawiali Francuzi i nie chodzi tu bynajmniej o Damiena Perquisa i Ludovica Obraniaka. W przypadku zmian na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski należałoby raczej mówić "umarł królik, niech żyje królik". Wszystko to takie małe, mizerne. Przychodzą przywódcy, a kończy się przy wódce. Jednak mimo wszystko, przy tym nowym trenerze powiało minimalnym optymizmem. - Będzie Nawałka, będzie się grało - śpiewa kabaret OTTO na melodię "Bałkanicy". Oby tak było... Na starcie reprezentacyjnej kariery "Ciepłego" - Słowacja. Zapraszamy na tradycyjną garść sucharów." :)
pietroo FC Barcelona is the best / 2013-11-16 23:45 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

"- Umarł król, niech żyje król - jak mawiali Francuzi i nie chodzi tu bynajmniej o Damiena Perquisa i Ludovica Obraniaka.


Nie było króla i na razie się na niego nie zanosi. Król skończył się chyba na Wójciku. W erze po Górskim tylko Wójcik i Piechniczek cos osiągnął.
Jak oglądałem wczorajszą mizerię, to ejstem w szoku. Było szambo, jest jeszcze głębsze i bardziej śmierdzące. Dzięki Borucowi po pierwszej połowie nie było 0-4 lub nawet wyżej. Nawałka zaczął ściągać przeciętniaków z Górnika, a przecież to reprezentacja. Słowacja, wcale nie takiś tuz piłki nożnej wchodził w naszą obronę jak w masło.
Życzę sobie, tak samo pewnie jak i reszta rodaków-kibiców, żeby było lepiej, ale na to na razie się nie zanosi. Musze powiedzieć, że chyba nastepny mecz naszej reprezentacji raczej nie obejrzę, bo to strata czasu. Czekam na zmiany. Nie personalne, tylko jakościowe. I tego się trzymam.


Przychodzą przywódcy, a kończy się przy wódce


Wódka nie jest zła. Dawno jej nie piłem. Ale Nawałka niech się na razie wstrzyma z toastami. Pracy przed nim huk.

Pozdrawiam Tom
pietroo FC Barcelona is the best / 2013-11-15 21:30 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
gra naszej obrony w meczyku ze Słowacją to masakra
giero13 / 2013-11-10 10:26 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć,

Kopę lat.
Ja zrobiłem ostatnio trochę ruchów chociaż na formu dzwno nie pisałem.

Monnari mam kupine po 4,6zl, a obserwowałem już dużo wcześniej.
Groclin obserwowałem chyba od 12zl, ale po 19kupiłem.
ZWG kupiłem po 5,7zł po 10zł sprzedałem i czekam na korektę tak do 7,5zł bo tam ładnie buja i możne tak zarobić.
Cormaya, o którym pisaleś pogoniłem po jakieś 11zł wkurzył mnie chociaż i na nim zerobiłem, ale chyba z 3 lata trzymałem.
Ekoekxport też jeszcze 3mam ale wystawiałem po 55zl lecz nie osiągnął swej ceny.

Kiedyś od jakiś niecałych 3zł polecałem Harpera u Ciebie w portfelu lub u Biga.

Teraz mam kasę z ZWG, ale nie mam pomysłu co kupić wszystko jest dość wysoko co bym chciał.

I mam tez 2 wtopy żeby nie było: PSW i Digate;-)

Córka moja mnie mocno absorbuje. Jak tam Twój synek.

W robocie tez mam niezły sajgon, ale idzie dobrze i mam teraz 3 miesiące gdzie moge ładną kase przytulić i na tym się skupię.

Pozdrawiam.
pietroo FC Barcelona is the best / 2013-11-13 21:55 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć

Miło, że wpadłeś :) Częściej proszę. Mimo nawału pracy jak i większych obowiązków związanych z wychowywaniem małolatów, jednak warto chyba znaleźć kilka minut na nasze forum :)
Nie inwestuję ostatnio wcale. Getin mnie kręci oraz SNS. Obserwowalem też Cormay, ale to na dzień dzisiejszy padaka. Ja wtop mam więcej niż Ty. Na tą chwilę nie wydaję kasy. Mam dom w budowie i to jest największa skarbonka.
Synek rosnie jak na drożdźach :) Ma już 9,5 miesiąca. Jestem na tacierzyńskim :)) Siedzę z nim pół dnia, potem obowiązki przejmuje żona :) Radość wielka, mimo iż absorbuje nas strasznie. Uwielbia noszenie na rękach :)
U mnie też w pracy niezły sajgon. Pół dnia zajmuje mi młody, reszta to praca :) Ostatnio byłem na długim weekendzie w Białowieży. I strasznie i się tam podobało. Chętnie bym tam zamieszkał. Czas wolniej płynie :) gdyby jeszcze można by było tam zarobić :)
Gratuluję córki oraz premii. Życzę Ci jej!!!

Pozdrawiam
giero13 / 2013-11-16 09:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Pietroo o tej Białowieży to świetny temat. Ja Kocham las nawet cholernie chciałem zdawać na lesnictwo, ale nie wyszło...
Teraz tez jak najszybciej chcę uciekać z Białegostoku, miasto to nie mój klimat.
Marzy mi się taka fest działak 2-4ha ze stawikiem i własnym lasem, ale na razie za biedny jestm na to.
Ja to nawet w Białowieży mógłbym tylko bym poprosił o zmianę terenu i dałoby się, ale tam tez wszystkie działki drogie i nie ma co się dziwić.

Widzę, że u wszystkich dzieci obowiązuje Magia rączek:)

Pozdrawiam.
pietroo FC Barcelona is the best / 2013-11-16 23:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ja mam działeczkę mniejszą, ale las zza oknem, stawik 20 kroków zza ogrodzeniem :) Wpuszczę sobie tam rybki, poczekam ze dwa lata i będzie jak znalazł na Wigilię. Za rok się tam wprowadzę. Juz się nie moge doczekać.

Nie narzekam na miasto, ale chyba wioskowy spokój jest lepszy, przynajmniej na stare lata :)) Jestem fanem serialu Ranczo i u Pana Boga w ogórdku. Gdyby to było tak jak w tych serialach, juz bym ta mieszkał :)) Białowieża jest super. Piękna okolica, świeże powietrze, pierwotna natura... Czego chcieć więcej :)

Mój młody to na rączkach uspia i chyba mógłby się na nich bujac cały dzień. Ale widzę, że lubi byc z tatusiem i ciągnie go do niego :))) A mi w to graj :)

Z pozdrowieniami
pietroo FC Barcelona is the best / 2013-11-06 22:44 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Barca - Milan 3-1 :)
pietroo FC Barcelona is the best / 2013-11-05 22:46 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
PXM jednak rośnie, odbił się od dna, ciekawe na jak długo
pietroo FC Barcelona is the best / 2013-10-14 21:37 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
PXM wylezie z kłopotów? jak myślicie?

podpisał porozumienie z bankami, sprzedaje zbędne nieruchomości...

następne pytanie mam co myślicie o Cormayu? spada...
NOOVAA / 2013-11-07 12:25 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witam. Proponuję wejść na forum Bankiera. Tam jest mnóstwo opini nt. tej spółki. Ja uważam, że spółka jest tak zle postrzegana przez rynek, tylko i wyłącznie z racji mało wiarygodnego i pazernego prezesa. To co sie wydarzyło ostatnio, czyli konflikt z tym naukowcem Warchulskim, nie powinno mieć miejsca. Przecież CRM ma chyba jakąś obsługę prawną, która zobowiązana jest do przygotowywania klarownych umów, żeby nie dochodziło do podobnych sytuacji. Aktualnie spółka jest notowana ok. 40% niżej r/r, a przecież zyski jej sukcesywnie rosną. Prezes prognozował na br. ok. 200 mln zł przychodów, z czego >90 mil zł było za I półrocze. Wygląda na to, że nic w tym względzie sie nie zmieniło, wiec nie ma powodów do takiej paniki, jaka niedawno miała miejsce. Projekt BB, na który wszyscy liczą zapewne będzie zrealizowany, z opóznieniem - ale będzie. Więc sytuacja w spółce nie jest zła, no ale kurs nie odbija. Ja podejrzewam, że za tym kryje się jeszcze coś innego, ale to się w krótce powinno okazać. CRM jest moją inwestycją długoterminową i przykro mi, że sie tak na tej spółce zawiodłam, ale trzymam dalej, bo jestem pewna, że wszystko skończy się optymistycznie.
pietroo FC Barcelona is the best / 2013-11-13 22:18 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj,

Noovaa bardzo dziękuję Ci za odpowiedź :) Czytam bankiera, ale jest tam wiele sprzeczności. Jedni wieszczą, że tam są trupy w szafie, inni, że to dobra sytuacja na dobieranie. Moim skromnym zdaniem CRM miało świetną passę, urosło bardzo, ale nie wykorzytało swojej szansy na takie pokaźne wzrosty jak EEX. Zyski są, wyniki też niezłe, ale spada. Może ktoś z góry ma w tym jakiś interes? Na razie patrzę dalej na niego, ale z ogromnym dystansem.
Masz jeszcze jakieś ciekawe spostrzeżenia na temat jakiś spółek? Obsewrujesz coś jeszcze? Może coś polecasz?

Pozdrawiam
pietroo FC Barcelona is the best / 2013-10-14 21:38 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
będę wdzięczny za podpowiedzi
tomtay / 2013-10-04 21:12 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Mam pomysła! W dupie z UEFA promującą najlepsze drużyny i nakładającą kary na pozostałych!

Nasza Lokalna federacja to jest dobry pomysł! Czechy, Austria, Szwajcaria na pewno chętnie się przyłączą. Do tego Serbia, Chorwacja, Bośnia-Hercegowina, Czarnogóra, Rumunia, Bułgaria, Węgry, Grecja, Mołdawia, a może nawet Norwegia, Szwecja, Finlandia i Dania.
I niech sobie Anglicy z Niemcami, Hipszpanią i Włochami grają sami ze sobą plus Francuskie fircyki w zalotach :)
pietroo FC Barcelona is the best / 2013-10-06 14:10 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć,

Szwajcaria pewnie się by nie przyłączyła, bo UEFA tam włąsnie ma siedzibę.
ale reszta pewnie tak :) powstałoby coś w rodzaju Układu Warszawskiego Futbolu :) wschodnia ściana byłaby nasza :)
Wtedy mielibysmy większe szanse i na awans i na wysokie miejsce :)
Liga Mistrzów też mogłaby być tylko z naszego regionu :) Legia byłaby potentatem :)

Z pozdrowieniami
pietroo FC Barcelona is the best / 2013-09-28 21:24 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
http://vimeo.com/70776419


fajne :)
pietroo FC Barcelona is the best / 2013-09-28 20:58 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cena piwa na światowym festiwalu piwoszy w Monachium w tym roku pobiła kolejny rekord. Za litrowy kufel trzeba zapłacić aż 9,85 euro, czyli o 35 centów więcej niż przed rokiem.

Inflacja dotyka także taki bogaty kraj jak Niemcy.
pietroo FC Barcelona is the best / 2013-09-26 22:51 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Fajny artykuł znalazłem właśnie. Z innej beczki, ale na nauke nigdy nie za późno :))

http://podroze.gazeta.pl/czeskiewakacje/1,133033,12485178,Czeskie_piwo__Piwiarnie_i_bary_w_Pradze.html#BoxLSTxt
pietroo FC Barcelona is the best / 2013-09-25 21:21 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Muszę się Wam przyznać, że często zaglądam w Wasze portfele. Sprawdzam co kupujecie, co sprzedajecie.
TrentX / 2013-09-26 00:11 / portfel / Tysiącznik na forum
Ja jak widac na portfolio, w akcjach nie mieszam ,co mam 3mam , trozeczke dywidend powpadalo, za dywidendy conieco funduszy sie pojawilo w kieszonce i mysle to kontynuowac :)
pietroo FC Barcelona is the best / 2013-09-26 22:53 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Synthosa nie mogę utrafić. Co się ustawię po niego to od razu rośnie ostro w górę.
Juz dwa razy mi uciekł.
smooth / 2013-09-26 11:43 / portfel / Tysiącznik na forum
Sie włąśnie to tego cormaya przymierzam. Tak coś po wykresie wydaje mi się, że coś z tego będzie.
pietroo FC Barcelona is the best / 2013-09-26 22:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cormaya to i ja oglądam. Liczę, że jeszcze spadnie. Poniżej 10 zł byłoby miło.
pietroo FC Barcelona is the best / 2013-09-18 22:22 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
A Barca juz 4-0 z Ajaxem :) 3 x Messi :)
pietroo FC Barcelona is the best / 2013-09-18 21:52 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Chylę czoła przed tymi co wróżyli EEX 50 zł. Nie wierzyłem w to, a jednak... Kambodża, Aqua, Jarg, Smooth mieliście rację.
pacco / 2013-09-23 14:40 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ci co wierzyli juz chyba tu nie zagladaja...
pietroo FC Barcelona is the best / 2013-09-24 18:43 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
ich strata :)
smooth / 2013-09-25 13:08 / portfel / Tysiącznik na forum
Zaglądają, zaglądają :)
TrentX / 2013-09-25 15:20 / portfel / Tysiącznik na forum
Ano zagladaja i inni nadal :)
tomtay / 2013-09-25 18:57 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Czołem Żołnierze! :)
pietroo FC Barcelona is the best / 2013-09-25 21:19 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Czołem Wszystkim

Co słychać Panowie i Panie? Gracie jeszcze na giełdzie?

Pozdrawiam
pietroo FC Barcelona is the best / 2013-09-18 21:11 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Jestem ciekawy co teraz będzie z Biotonem. Ktoś musiał kupić te mln akcji Krauzego. I co czeka na 4 gr? Na 5 gr?

To samo mi się nasuwa z IDM. Skąd ten spadek? Dobre wieści z sądu, wyrok po ich myśli, a tu leci na łeb.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy