Forum

Komentarze użytkownika "dodge"

Komentarze użytkownika: dodge

dodge / 2011-09-13 22:14 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Gajerek czyści - chłopaki tak pisali w łikend.
dodge / 2011-09-13 22:10 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
W Dormundzie właśnie wchodzi na boisko Kuba.
dodge / 2011-09-13 22:08 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ma szeroki gest. Ja mam nieco inne podejście, a wychodzę od generelnej zasady, że mi nikt obcy niczego w życiu nie darował i nie widzę powodów, abym ja miał komukolwiek coś darować czy finansować. Pomijam tu naturalnie kwestie akcji charytatywnych.
dodge / 2011-09-13 21:56 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

2011-09-13 21:53:13 amelian [ Portfel ] [ Tysiączniczka na forum ]
z tym dzieckiem też nie takie proste...bo dziecko to trzeba mieć z kimś mądrym...;)


To idź do biblioteki :)))))
dodge / 2011-09-13 21:50 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzisiaj czytałem, że ja też nie mam na co liczyć. Moje dzieci będą tyrac na spłatę długu zusu. Fajnie.
dodge / 2011-09-13 21:48 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

też mi się coś od Państwa należy


Urodź dziecko - dostaniesz becikowe i jak nie jesteś rolnikiem to szczęśliwie skorzystasz z przywileju odliczenia sobie dzieciaka w picie.
dodge / 2011-09-13 21:45 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

my dziadki musimy trzymac sie razem :)


Bez dwóch zdań. W jedności siła :)))
dodge / 2011-09-13 21:37 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dobry wieczór Amelcia
dodge / 2011-09-13 21:37 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

estem za
powinni placic wyzsza skladke bo sa bardziej operatywni ;)


Ten pomysł jest wyśmienity. Powinni tak zrobić.
dodge / 2011-09-13 21:35 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Przerwa 0-1. Arsenal słabiutki - jak nie Arsenal. Gdyby nie durny błąd w środku pola byłoby 0-0. Dortmund na tle Arsenalu prezentuje sie lepiej, ale co z tego, jak centry do Lewego tak anemiczne, że Szczęsny wszystko wyłapuje.

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

dodge / 2011-09-13 21:28 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Van Persi 0-1 Arsenal wygrywa
dodge / 2011-09-13 21:23 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
chyba przełacze na Barce w drugiej połowie - w Dortmundzie bieda z nędzą :)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

dodge / 2011-09-13 20:59 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nie dziwię się, że Szczęsny 8 bramek puścił. Obronę w środku mają dziurawą jak szwajcarski ser. Lewy straszy Szczęsnego. A jak tam Barca?

Re: Komentarze do portfela

dodge / 2011-09-13 20:44 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Właczyłem enkę i chyba zobaczę jak Lewy stara sie wbić Szczęsnemu bramę. Przed meczem Błaszczykowski ze Szczęsnym sobie w wywiadach dogryzali hehehe. Szczęsny żartował, że wygra Arsenal, bo w wyjsciowym składzie zagra Błaszczykowski hehehe. Błaszczykowski się odgryzł, że przed meczem z MU też tak Wojtek mówił hehehe i pytał się, którą ręką puścił 8 bramek - w zamian poleciała spoza kadru chyba bluza w kierunku Kuby hehehe. Jajcarze.

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

dodge / 2011-09-13 20:09 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
TrentX

To że się ze mną nie zgadzasz nie jest zaskoczeniem. Proszę Cię jednak nie opowiadaj mi, że rolnik pali się aby prowadzić normalną działalność gospodarczą aby móc rozliczać się z fiskusem ... Gdyby tak było to PSL nie broniłby przywileju niepłacenia podatku przez rolników jak niepodległości. Zwykli ludzie mój drogi po odliczeniu ulg nadal wykażą podatek do zapłaty, również płacą VAT w cenie towaru, akcyzę za paliwo i inne p******* nie wiedząc nawet, że te towary objęte są akcyzą. Kolega chce przejść na pkpir - prosze bardzo, niech rejestruje działalność w zakresie produkcji rolnej i jako przedsiębiorca wrzuca sobie paliwo w koszty skoro tak ubolewa nad brakiem takiego przywileju. To jak producent rolny jest pokrzywdzony z racji braku wypełnienia PIT'a niech świadczy właśnie przykład podanych przez Ciebie działów specjalnych i całą historię sporów ze skarbówką, które w końcu rozstrzygnął skład siedmiu sędziów NSA - chyba w tym roku. Sprawa dotyczyła obowiązkowego przechodzenia po przekroczeniu wyznaczonego limitu na pełną księgowość. Rękoma i nogami zapierali sie producenci aby podatek wyznaczany był wg przeliczników przez urząd i aby decyzją urzędu podatek był ustalany.

Nie przekonasz mnie, że rolnik jest pokrzywdzony z racji nie rozliczania PIT'u. To różni go od innych grup, że go nie płaci - w skali fiskalnej właśnie to go różni od innych. Prosze Cię też, abyś wskazał mi przepis wyłączający rolnika z możliowości korzystania z przepisów ustawy o spadkach i darowiznach - piszesz bowiem, że rolnik nie może korzystać z ulg w zakresie darowizn.

Nie zerkając z PIT wiem ile mogę odliczyć i ile po odliczeniu musiałem oddać państwu, nie wilczając w to Vat'u, akcyz i innych parapodatków. KRUS to jeszcze inna bajka.

Najnowsze wpisy