Forum

Komentarze użytkownika "dodge"

Komentarze użytkownika: dodge

Re: Komentarze do portfela

dodge / 2015-11-15 22:46 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dobrze, że wszystko OK. Wiodę życie w biegu. Szkoda, że doba ma tylko 24 godziny :).

Pozdr.

Re: Komentarze do portfela "dociekliwy"

dodge / 2015-11-14 19:21 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dociekliwy - mam nadzieję, że wszystko OK?

Re: Komentarze do portfela "bebe"

dodge / 2014-06-05 09:03 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Panie Dociekliwy

Wszystkiego dobrego z okazji rocznicy narodzin. Zdrowia i pomyślności. 100 lat! :)

Re: Komentarze do portfela "kloszard"

dodge / 2013-08-23 20:46 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witam

Przemknęło mi dzisiaj info, że coś dłubać chcą przy ustawie o NBP. Chcą aby NBP miał prawo dodruku złotówki i uprawnienia do sprzedaży i kupna dłużnych papierów wartościowych poza operacjami rynku otwartego. Rzekłbym, że FED i FOZZ w jednej postaci :) A śmiali się ze świętej pamięci Leppera, gdy ten mówił, aby NBP'owi dać prawo do drukowania kasy ...

Pozdr.

Re: Komentarze do portfela

dodge / 2013-08-11 20:11 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Pamiętam :) Nadal czaruje głosem. Ostatnio - jadąc nad nasze polskie morze - towarzyszyła mi i mojej rodzinie, szczególnie w korkach na trasie ...

Pozdrawiam Cię Dociekliwy, a że już zawitałem tu ponownie to pozdrawiam naszą uroczą Gospodynię - Bebe - wszystkiego dobrego :)

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

dodge / 2013-06-21 16:34 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Piotrek

W ubiegłym tygodniu obchodziłeś ważne święto. Trochę spóźnione, ale szczere więc śle życzenia. Niech się nadal spełniają Twoje marzenia :) Zdrówka i wszelkiej pomyślności. Pozdr.

Re: Komentarze do portfela "bebe"

dodge / 2013-06-05 09:07 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzień dobry

Dociekliwy

Serdeczne życzenia urodzinowe przesyłam ze słonecznego Białegostoku. 100 lat w zdrowiu, szczęściu i bogactwie z ukochaną Kobietą życzę. Spełnienia wszelkich marzeń i cierpliwości w nauce - tego również życzę :) Pozdrawiam serdecznie.

P.S. Odliczam już czas do zimy ... :)

Re: Komentarze do portfela "kazumi"

dodge / 2013-04-01 17:52 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Kaz

Wesołych Świąt!

Re: Komentarze do portfela "kloszard"

dodge / 2013-04-01 17:52 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wesołego Alleluja!

Re: Komentarze do portfela

dodge / 2013-04-01 17:51 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wszystkiego dobrego Bigu! Wesołych Świąt!

Re: Komentarze do portfela

dodge / 2013-04-01 17:50 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wesołych Świąt Piotrze życzę Tobie i Twojej Rodzinie.

Re: Komentarze do portfela

dodge / 2013-04-01 17:49 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wesołych Świąt Bebe i Dociekliwy!

Re: Komentarze do portfela "Ciułacz"

dodge / 2013-04-01 17:48 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wesołego Alleluja! Wszystkiego dobrego Ciułaczu!

Re: Komentarze do portfela "Ciułacz"

dodge / 2013-03-22 20:16 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Coś mi znowu stary problem na money'u.pl się pojawia ..., jak na złość ... po powrocie po dłuższej nieobecności. Żaden konkurs nie przyciągnie tutaj ludzi, jak technicznie nie będzie to wszystko ogarnięte ..., a do tego wpisy z poprzednich dni wylatują w kosmos.

Zanim zniknę w otchłani sportowego piątku, ... KGHM dzisiaj liznął 155-156 PLN. Tak jak wspominałem kilka dni temu, a czego odnaleźć nie mogę obecnie w wyświetlanym u mnie portfelu Ciułacza, dzisiaj był dzień na zakupy dla tych co prognozują przy tym poziomie odbicie. Znajdujemy się obecnie w strefie wsparcia wyznaczonego przez szczyty z marca i lipca 2012 r. Naturalnym wydaje się odbicie od tej strefy. Zerknąłem na ULT i RSI dodatkowo. Przy tych poziomach patrząc na ich historię, kurs reagował zgodnie z oczekiwaniami tych co grają na wzrost ceny.

Miłego pierwszego wiosennego weekendu. Pozdrawiam

Re: Komentarze do portfela "Ciułacz"

dodge / 2013-03-21 21:02 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Witaj Ciułaczu

Połączyłem dzisiaj szczyty z 2007 z tymi z 2011 linią, która tworzyła strefę oporu. Strefa ta została pokonana w grudniu 2012 r. W styczniu zaczął się ruch powrotny do tej linii. Obecnie dotarliśmy do wyznaczonego przez tę linię poziomu wsparcia. Najbliższe sesje dadzą odpowiedź co do dalszego kierunku. Ciekaw jestem jak sobie poradzi DAX, który znalazł się po raz trzeci w przeciągu ostatnich 13 lat w okolicy poziomu, którego nie zdołał jeszcze pokonać. Na prognozy się nie pokuszę, ale cofka byłaby naturalna reakcją nad zbieraniem sił do pokonania tego poziomu. Big - wydaje mi się - że prognozował na ten rok, że DAX będzie wyżej. Zresztą patrząc na średnie 20,45 i 200 stanowią zachętę do obserwacji. Czyżby rynek miał zaskoczyć mimo czarnych wizji napływających z UE?

Co do Twojego wpisu:

W Kanadzie były bardzo nie przychylne komentarze na temat projektu opodatkowania depozytów bankowych na Cyprze.

mam podobne odczucia i nazwałbym to mocniej niż konfiskatą. To zwykła grabież. Odbudowanie zaufania nie będzie sprawą prostą obecnie. Cieniem kładzie się to nie tylko na Cyprze, ale na całej UE. Skoro chcieli to przeforsować na Cyprze, nie stoi na przeszkodzie, że "jutro" będą chcieli próbować zagrabić majątek znajdujący się na kontach banków w innych krajach.

Pozdr.
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 +25 +50

Najnowsze wpisy