Forum

Komentarze użytkownika "dodge"

Komentarze użytkownika: dodge

Re: Komentarze do portfela

dodge / 2012-03-06 09:33 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzień dobry

Miłego dnia życzę i pozdrawiam.

Re: Komentarze do portfela "Big Lebowski"

dodge / 2012-03-06 09:06 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzień dobry

Zdrowia i wszelkiej pomyślności życzę naszej Jubilatce Izie. 100 lat Izunia!

Mam nadzieję, że dojdą i uśmiechy :)))))))))))))))

Pozdr.

Re: Komentarze do portfela

dodge / 2012-02-23 08:33 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzień dobry Dociekliwy

Szczęściarz z Ciebie. Słowem jednym, lepiej w życiu miałeś niż ja dotychczas :) Ale i moja dola się zmieni i będę miał równie dobrze :) ... rosyjscy naukowcy wszak to przepowiadają :)

Pozdr.
dodge / 2012-02-23 08:31 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzień dobry Dociekliwy

Szczęściarz z Ciebie. Słowem jednym, lepiej w życiu miałeś niż ja dotychczas :) Ale to się zmieni ... rosyjscy naukowcy wszak to przepowiadają :)

Pozdr.

Re: Komentarze do portfela "bebe"

dodge / 2012-02-23 08:28 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzień dobry

Janusz, nie wiem czy zaglądasz czy nie zaglądasz do portfela Bebe ..., nie mniej z okazji dzisiejszego dnia życzę zdrowia i wszelkiej pomyślności. Spokoju wokół siebie i radości z obcowania wśród najbliższych. Wszystkiego dobrego!

Re: Komentarze do portfela "bebe"

dodge / 2012-02-22 20:48 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
My się chyba telepatycznie porozumiewamy. Akurat dzisiaj zajrzałem od długiego czasu do portfela Bebe i dzisiejsze wpisy widzę kierowane do mnie :)

Witajcie Panowie

Debiut jak debiut. Co ja będę pisał. Oglądałem i wypadł blado, ale jak się ma takiego "trenera" to trudno wymagać cudów, szczególnie jak się ustawia polską drużynę jak Barcelonę, a ofensywnego pomocnika na obronie. Następnym razem Franka niech wystawi na stoperze, a Rasiaka w bramce. Mecz przegrany w środku pola, no ale jak się wystawia prawie samych ofensywnych graczy, poza dwoma prawdziwymi obrońcami i bramkarzem i jednym defensywnym pomocniku, to trudno oczekiwać fajerwerków. Wg mnie źle dobrana taktyka pod rywala. "Trener" zapowiada kontynuację takiej taktyki. Strach się bać co będzie dalej :) Ale co mi tam. Obiecałem sobie, że denerwować się nie będę.

Pozdr.


dodge ida lepsze czasy ;)

http://fakty.interia.pl/nauka/news/rosyjscy-eksperci-epoka-lodowcowa-tuz-tuz,1762089


Toż odkąd nauczyli mnie czytać to wszędzie pisali, że to globalne ocieplenie idzie ..., a tu taka nieoczekiwana dobra wiadomość. Najlepsza tego dnia. Kamień z serca spadł po tej informacji Dociekliwy. Dziękuję.

Pozdr.

P.S. Ja też niczego nie czynię. Na giełdzie.

Re: Komentarze do portfela

dodge / 2012-01-27 21:18 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Wiem, ale jest dużą niewiadomą po tak poważnej kontuzji i rocznym nie graniu w piłkę. Witaj Piotr. Pozdr.

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

dodge / 2012-01-25 23:23 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Amelcia - może jednak warto zastanowić się nad tym A.C.T.A. Może faktycznie nie powinno się rozpowszechniać praw do własności intelektualnej ... :))))))

http://www.youtube.com/watch?v=1fNMY11LJ84&ob=av2e

Re: Komentarze do portfela

dodge / 2012-01-25 22:48 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dobrej nocy Panowie.

Re: Komentarze do portfela "bebe"

dodge / 2012-01-25 22:48 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Polscy decydenci już pilnie wprawiają się w wypełnianiu postanowień ACTA..

http://tnij.org/o385

Re: Komentarze do portfela

dodge / 2012-01-25 22:15 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
I tak macie szczęście w tej Francji, że kontrakty w imieniu francuskiego rządu nie podpisywali polscy politycy :)

Re: Komentarze do portfela

dodge / 2012-01-25 22:03 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Ukraińcy na Wasz koszt podpitolą ruskim troche gazu :)

Re: Komentarze do portfela

dodge / 2012-01-25 22:02 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

słyszałem ostatnio że Grzesiek do bramki na rundę wiosenną wraca wypożyczony


Wraca. Nie może chłopina się odnaleźdź w nowej rzeczywistości poza domem. Może tutaj się zresetuje i łatwiej będzie mu podjąć nową próbę w Belgii po wakacjach. Dzisiaj czytałem, że ponoć Bandrowski jednak ma podpisać kontrakt z Jagą. Dzisiaj miał przejść testy medyczne, od których uzależnione było złożenie podpisu. Na razie cisza w eterze ...

Re: Komentarze do portfela

dodge / 2012-01-25 21:55 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

chyba w końcu jest tym trenerem


Czas pokaże. Póki co to niczym nie zaskakuje. Mocny w gębie zawsze był :). Najpierw papiery niech zrobi, a potem będę nazywał go trenerem :) Zobaczymy czy to będzie nowa jakość, czy nic z tego nie wyjdzie. W sumie do utrzymania w lidze i tak niewiele trzeba. I ze mną jako "trenerem" Jaga miałaby duże szanse na utrzymanie :)

Re: Komentarze do portfela

dodge / 2012-01-25 21:45 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Dociekliwy :)

Pozdr.

Najnowsze wpisy