Forum

Komentarze użytkownika "dodge"

Komentarze użytkownika: dodge

Re: Komentarze do portfela

dodge / 2012-06-09 20:41 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
No to ja już nic nie wiem. Mam wrażenie, że się wzajemnie na siebie poobrażaliście. Piećka przyłaź tutaj i będziemy korzystać z dobroci Darka i u niego tym razem typy robić. Darek jak widzę nie ma nic przeciwko. Prawda?

Re: Komentarze do portfela "pietroo"

dodge / 2012-06-09 20:38 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Piotrek. Wpadaj z typami do Darka i przestańcie się na siebie droczyć. Tak po męsku powiem raz a dobrze i żeby mi się na mnie zaraz nie droczyć za te słowa Panowie - do c.h.u.ja. pana - oboje jak dzieci. Raz mi Piotrek wskakuj do portfela Darka i obstawiaj mecze. Wszyscy jesteśmy drużyną narodową do k.u.r.w.y nędzy - tak czy nie?. :)))

Re: Komentarze do portfela "Kambodza"

dodge / 2012-06-09 20:31 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Temat strategiczny i częściowo giełdowy.
Co myślicie i faulu Szczęsnego ?


Strategicznie jedyne wyjście, aby ratować wynik. Cóż mu pozostało? Nawet drużyna była świadoma tego co się stało i z tym pogodzona, bo czy którykolwiek zawodnik podbiegł do sędziego aby z nim podyskutować o tej decyzji? Nie. Szczęsny z premedytacją zrobił co zrobił, bo sam nie sprzeciwiał się decyzji. Cóż. Ratował punkt i mu się udało na spółkę z Tytoniem. Obrońcom należy się dupę złoić za taką grę.



Pietrucha mógłby z nami potypować, ale zaklopsował się i woli sam ze sobą gadać. Może mu weźcie przemówcie do rozsądku, wszak szkoda, że taki turniej, a on sam ze swoim jestestwem :(


Mam wrażenie Tom, że Panowie są bardzo honorowi :). Piotr i Darek - niech ME 2012 Was połączą :). Długo będziecie się droczyć na siebie? Wyciągnijcie do cholery ręce do siebie.

Re: Komentarze do portfela "Kambodza"

dodge / 2012-06-08 22:46 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
To było coś. Teraz Rosjanie polecą do hotelu, narąbią się ze szczęścia, we wtorek będą słaniać się na boisku. W tym upatruję naszą szansę.

P.S. Dziś nasze orły wykazały się nie lada sztuką. Grać z przewagą i stracić bramkę, pozwolić przeciwnikowi wypracować karnego - to naprawdę rozpatrywać trzeba w kategoriach majstersztyku. Mam wrażenie, że jak Rosja tak zagra z nami jak dzisiaj z Czechami to zobaczymy jak wygląda obrońca zagubiony w akcji :)

Re: Komentarze do portfela "Kambodza"

dodge / 2012-06-08 21:23 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nie chcę być wzięty za rasistę, ale rzekłbym, że jesteśmy w czarnej dupie. Taka mnie refleksja naszła patrząc obecnie na mecz Rosjan z Czechami.

Holandia-Dania 2-0
Niemcy-Portugalia 2-1

Re: Komentarze do portfela "bebe"

dodge / 2012-06-07 23:09 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Czy grozi nam dyktatura emerytów, która zostanie wprowadzona drogą całkowicie demokratyczną?

http://www.gf24.pl/8666/wojna-pokolen

Re: Komentarze do portfela

dodge / 2012-06-07 23:01 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Smooth a co Ty na fejsie taki pesymista i progozujesz w*p*i*e*r*d*o*l :)

Pozdr.

P.S.

Polska-Grecja 1-1
Rosja-Czechy 1-0

Re: Komentarze do portfela

dodge / 2012-06-06 21:21 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Darku

Każdy ma swoje preferencje. Dobrze, że zarówno Czesi jak i Niemcy i Rosjanie są na tych ME. Na sąsiadów zawsze można liczyć, więc z racji naszej bliskości trochę tej kasy zostawią u nas. Tak czy siak ... sukces można odtrąbić. Jestem zdania, że przez ostatnich kilka lat powstało to co długo by nie powstało. Dróg i lotnisk nie zwinął i nie schowają w pudełka. Ewentualny jakikolwiek jeszcze mały sukces piłkarzy Smudy byłby miłym akcentem wieńczącym ten wspomniany przeze mnie sukces.

Pozdr.

Re: Komentarze do portfela

dodge / 2012-06-06 20:58 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dla dobrych zysków to wskazane równie mocno, aby Rosjanie zagrali w finale :)

Re: Komentarze do portfela "bebe"

dodge / 2012-06-05 09:03 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Dzień dobry

Naszemu uroczemu Jubilatowi życzę zdrowia i pomyślności, marzeń spełnienia i mało gorących dni w nadchodzącym lecie :). 100 lat Dociekliwy!

Pozdrawiam :)

Re: Komentarze do portfela

dodge / 2012-05-24 23:11 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nie widziałem, ale po wrzuceniu linka obejrzałem. Nic nowego. Sprostuje tylko dwie kwestie - ten Ormianin to ochroniarz - dla mnie mistrz w sztukach walki. Potrafił dać radę pięciu, czy siedmiu napastnikom sam. Ba zdołał nawet meczetą, którą na niego napadnięto uciąć palca jednemu z napastników. Napad nie był na tle narodowościowym, ale to walka o strefę wpływów i przejęcie ochrony innych klubów nocnych. Dla mnie to gangsterka, a nie napad rasistowski. Takie środowisko. Nie lubię, kiedy się wybiela jednych, aby drugim dowalić.

Ten ostatnio martwy chłopak w klubie ... Zginął od pobicia przez ochroniarzy. Głośna sprawa. Na mieście mówi się, że chłopak był wstawiony i walnął ponoć jakąś dziewczynę na dyskotece. Chłopak się stawiał ochronie ponoć. Jak było faktycznie nie wiem. Pisze tyle co słyszałem. Tak czy inaczej ochrona przesadziła. Ponoć na bramce w tym klubie stoi historia białostockich skinów. Więc wszystko możliwe. Resztę przyjmij za fakty, które są znane powszechnie. Nic odkrywczego felieton mi nie ukazał. Nie czuję się zszokowany. Żyję w tym mieście i wiem co się dzieje. Wiem, kto na stadionie jest kim. Znam genezę przejęcia władzy na stadionie i widzę tego ewolucję również z przełożeniem na życie miasta.

P.S. Swastykę z bukszpanów ułożono 50-60 metrów od komendy miejskiej policji :)))) To w tym jest przezabawne i za każdym razem na wspomnienie tego zaczynam się śmiać z policji.

Re: Komentarze do portfela

dodge / 2012-05-24 21:57 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"

Pozdro

Re: Komentarze do portfela

dodge / 2012-05-24 21:55 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Grunt, że masz to za sobą i spokój zapewniłeś sobie tym samym. Do picia znajdź sobie inny pretekst :)

Pozdr.

Re: Komentarze do portfela

dodge / 2012-05-24 14:46 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Cześć Kaz

Miło widzieć Twój aktywny nick.

Pozdrawiam.

Re: Komentarze do portfela "bebe"

dodge / 2012-05-24 14:45 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Powoli przygotowuję się do trzymania kciuków. Jeszcze kwadrans.

Najnowsze wpisy