Forum

Komentarze użytkownika "jan kowalski"

Re: Marzec '68 - tak narodziła się opozycja

jan kowalski / 2008-03-08 21:09 / Tysiącznik na forum

W wyniku tej kampanii tysiące ludzi żydowskiego pochodzenia lub żydowskiej narodowości opuściło nasz kraj w warunkach może nie tyle pełnego przymusu, ale bardzo silnego nacisku,

jak się ma wyjazd żydów, często także komunistycznych aparatczykow, UBeków, ktorzy zwietrzyli okazję na poprawę swego losu do gehenny, upodlenia prawdziwych inicjatorow tych wydarzeń. Większość z nich, w liczbie kilkuset tysięcy, straciła pracę, została wyrzucona ze studiow, bez mozliwosci powrotu, pozbawiano ludzi mieszkań i środkow do zycia. To są najwieksze ofiary marca 1968, a nie Żydzi i żydokomuna. Nagonkę na Żydow rozpętał Moczar, wietrzaąc szanse na obalenie drugiego zbrodniarza, Gomułki.
Ciekawi mnie tylko, dlaczego dzisiaj tzw. inteligencja, profesorowie i reszta doc.habów z tamtych lat milczy. Pewnie dlatego, że stali wtedy, jako studenci, po nieodpowiedniej stronie barykady czyli lizali komunistyczne dupy.

Re: GPW: USA nie daje powodów do wzrostów

jan kowalski / 2008-03-09 16:49 / Tysiącznik na forum
to tylko pieniądze, a gdzie kruchośc naszej natury??http://pl.youtube.com/watch?v=KuYw9jEHi1w

masz słabe nerwy, nie zaglądaj!!

Re: Indeksy w górę przy słabych obrotach

jan kowalski / 2008-03-12 17:49 / Tysiącznik na forum

Szefowie Fed-u zachowują się bowiem jak strażacy, którzy zaspali i pozwolili, aby pół lasu spaliło się na węgiel.


gdyby ten las wypalił się na węgiel (drzewny) byłby z tego pewien zysk, ale z reguły las pali sie na popiół. To tylko kupa dymu wokól FEDu.
jan kowalski / 2008-03-13 20:25 / Tysiącznik na forum
a dlaczego??

Re: USA: Trup wyszedł z szafy

jan kowalski / 2008-03-14 18:01 / Tysiącznik na forum
wiem coś o tym, "moja" jest jak szafa trzydrzwiowa i jak z niej wyleci, to rupot niesamowity.
jan kowalski / 2008-03-14 18:55 / Tysiącznik na forum
to ja też w imię wolności słowa powiem, że każdy Żyd to świnia i podłe bydlę. Już holota nie pamięta, jak sprzedawali Polaków bolszewikom, jak wysługiwali się Niemcom, za co zresztą dostali niezłą nauczkę, hipokryci!
jan kowalski / 2008-03-14 21:43 / Tysiącznik na forum
" nie każda morda pasuje do forda"
jan kowalski / 2008-03-14 21:44 / Tysiącznik na forum
są auta i mercedesy. Pamietaj , tylko merc, reszta sie nie liczy, odpadaja w przedbiegach.
jan kowalski / 2008-03-14 21:51 / Tysiącznik na forum
niekoniecznie pelnoletni, właśnie kupilem żonie A170 z 2004roku, bardzo oszczędny i sprytny samochodzik. No i nie taki drogi.
jan kowalski / 2008-03-14 21:52 / Tysiącznik na forum
CDI, CDI !!
jan kowalski / 2008-03-14 21:53 / Tysiącznik na forum
ale opel??
jan kowalski / 2008-03-14 21:55 / Tysiącznik na forum
może z nim coś nie tak, skoro na jeszcze gorszy badziew zamienil?

Re: Traktat Lizboński - kompromitacja parlamentu?

jan kowalski / 2008-03-15 18:15 / Tysiącznik na forum
jestem zwolennikiem UE, ale też mam swoje watpliwości i PO, ani Tusk niestety nie potrafi ich rozwiać. Widać przecież jasno, że np. Niemcy ciągną w swoją stronę, dbają wyłącznie o swoje interesy, czego najlepszym przykladem jest budowa gazociągu północnego, naciski na Polskę aby wycofała się z ugranych w Lizbonie bonusów. Anglicy podobnie, chcą UE, ale na własnych warunkach, nie inaczej jest z Francją, Hiszpanią i resztą tego towarzystwa. W kwestiach, w których Unia mogłaby cos użytecznego zrobić, np. w sprawie bezpieczeństwa energetycznego, wspolnej polityki zagranicznej w najważniejszych kwestiach jakoś nie widać chęci do współpracy. Natomiast wciska swoje trzy grosze do moralności, religii itp.
Chcialbym, aby ten traktat został ratyfikowany, ale wątpliwości pozostają.

Re: Polacy popierają Traktat Lizboński

jan kowalski / 2008-03-15 18:23 / Tysiącznik na forum
bo nie maja zielonego pojęcia co on zawiera!!

Re: Olej droższy od benzyny

jan kowalski / 2008-03-15 18:36 / Tysiącznik na forum
wyprodukowanie KM z oleju napędowego jest ok. 30-35% tańsze i mimo zrównywania się cen jeszcze długo ON będzie paliwem bardziej ekonomicznym. Co do kultury pracy, osiągow to róznice wyraznie się zacierają, pozostaje ekonomia ze wskazaniem na diesla. Ostatnio używałem żony mesia A170 i przejechałem na jednym baku ponad 1100km, przy średnim spalaniu 4,8 - 5,0 l/100km.

Najnowsze wpisy