Forum

Komentarze użytkownika "kijanka"

Komentarze użytkownika: kijanka

Re: Święta, święta tuż, tuż, a wraz z nimi promocje w sieciach komórkowych

kijanka / 2011-12-07 22:17
W Orange zostało wspomniane o ofercie z dwoma telefonami w cenie jednego, która została wprowadzona niedawno, ale brak informacji na temat ofert firmowych, a w nich odświeżono ofertę internetu mobilnego oraz plany optymalne. Na przyszłość warto robić całościowe zestawienia.

Re: Megapanel grudzień 2010: kategorie tematyczne

kijanka / 2011-02-26 16:11
To że Facebook rośnie było do przewidzenia. Każde zestawienia pokażą, że to najszybciej rozwijający się serwis w Polsce. Jednak zaufałbym bardziej wynikom podawanym przez Google ze stycznia 2011 roku. Onet spada, należąca do TP Wirtualna Polska na szczycie. Liderem zaś Youtube którego megapanel nie wziął pod uwagę.

Re: TP zainteresowana inwestycją w LSS

kijanka / 2010-11-26 15:47
Nie powinni mieć z tym problemu bo inwestują dość mocno w szerokopasmowy dostep czego dowodem moga być obniżki pakietu biznes który stał się bardziej powszechny. Im więcej takich inwestycji tym lepiej ale dobrze by było jakby ktoś się jeszcze dołączył.

Re: PGE ma dwóch chętnych na akcje Exatela

kijanka / 2010-11-15 16:57
Nie dziwię się że tak walczą, bo to gwarantuje przejęcie części rynku. Exatel niby mało znana marka ale wartość mają sporo. Ciekawe czy wpłynie to na zmianę ofert które są teraz dostępne na rynku, czy zagrozi to promocjom wprowadzonym przez TP (pakiet binez), Vectra (kablówka)

Re: Tworzenie strony firmowej

kijanka / 2010-11-04 14:03
A możecie mi powiedzieć, ile miejsca zajmuje taka stroną? Gdzie ją dokładnie zamieszczacie? Pytam bo mam możliwość wyboru darmowej opcji na histing strony w TP w ramach pakietu biznes. Darmowy jest limit 1GB, i zastanawiam się czy to wystarczy, czy jednak wziąć płatne, większe limity miejsca.

nawigacja w komórce

kijanka / 2010-08-24 18:43
Cześć,
korzysta ktoś z nawigacji w telefonie?
Ile się płaci przeciętnie za taką usługę?
Czy cena jaką oferuje przykładowo Orange ( 25PL za miesiąc)
jest dobrą stawką?
Zastanawiam się właśnie nad aktywacją tej usługi,
ale przedtem wolę się jednak rozejrzeć w temacie.

Re: TPSA zarobiła mniej niż przed rokiem

kijanka / 2010-07-28 09:26
to było do przewidzenia, telefonia stacjonarna jest aktualnie mniej popularna niż komórkowa, chyba każdy się ze mną zgodzi. Jednak 325 mln pln zysku nadal mnie powala, nie znam dokładnych statystyk ale to potwierdziło moje domysły dotyczące ilości ludzi posiadających telefon stacjonarny w TP. Podejrzewam, że prędko się to nie zmieni.

Re: Cinema City otworzyło kolejny megapleks

kijanka / 2010-06-21 12:30
Jeżeli chodzi o to samo Cinema City co w Polsce to powinni u nas też coś wprowadzić. Wiem że to największa sieć ale nadal wielu ludzi nie ma możliwości korzystania ze śród z Orange, a 50% zniżka to dużo jak na polskie warunki, zwłaszcza przy obecnych cenach biletów
kijanka / 2010-02-02 16:13
prawda jest taka że przepisy są głupie i tyle, ja wziąłem net w tp w promocji superinternet właśnie żeby odliczyć sobie net, bo doczytałem się że w kablówkach są to pakiety i nie można

Re: TVN uruchamia wideo na żądanie

kijanka / 2009-12-30 09:45
ja myślałem że jakieś filmy będą a tu tylko programy które były w tv, czyli takie powtórki można sobie robić, ale mimo wszystko dobra inicjatywa, znajdą się na pewno chętni na ta usługę, ja poczekam aż wprowadzą VOD z prawdziwego zdarzenia czyli filmy, na razie z racji największej ilości pozostanę w TP i tamtejszej telewizji i poczekam jak rynek się rozwinie

vpn i obsługa techniczna

kijanka / 2009-12-23 00:01
czy po za komunikacją można jeszcze przesyłać sobie pliki dokumenty wykorzystując szybkość i płynność tunelu? Jak tepsa technicznie obłsłuje ta usługę w pakiecie bizneoswym? Do dziś nie moge tego ogarnąć..
kijanka / 2009-12-10 14:35
nie do końca jest uboga tylko trzeba trochę poszukać, chociażby w TP masz biznes pakiet wykorzystywany w małych i średnich firmach. Może konkurencji za dużej nie ma ale nie można mówić że nić na rynku nie ma..

Re: UPC: nowe usługi dla małych biur

kijanka / 2009-12-10 14:30
wszystko fajnie pięknie, ale czemu łącze jest asymetryczne? Przecież to oferta dla firm czy o tym nikt nie pomyślał? Nie można wziąć przykładu z większych operatorów? A może to tp się nie zna dając łącze symetryczne w biznespakiecie?

pakiet bizneoswy TP dla małych i średnich firm

kijanka / 2009-11-30 15:01
Na stronie TP znalazłem ofertę jednego pakietu łączącego w sobie net, tel stacjonarne, i centralę VPN. Usługa na pewno dobra ale czy są jakieś ceny tego? bo nie mogę nigdzie znaleźć żadnego info. Jest może coś podobnego na rynku?

Re: Właściciele Facebooka chca utrzymać władzę

kijanka / 2009-11-27 16:39
ciekawe czy właściciele polskich serwisów będą kiedyś wchodzić na giełdę. Np taka populacja powiązana z Orange. Rozwój szybki, to może za parę lat..
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy