Forum

Komentarze użytkownika "Leh"

Komentarze użytkownika: Leh

Leh / 2009-07-13 18:37 / Bywalec forum
Rośniemy na 2800.
Leh / 2009-07-13 18:06 / Bywalec forum
Leh kupił jak było niżej.
Leh / 2009-07-13 17:57 / Bywalec forum
Nawet dwóch negatywów. Jeszcze rzezi ostatecznej brakuje. Pewnie niebawem się odezwie.
Leh / 2009-07-13 17:50 / Bywalec forum
Ale negatyw z Ciebie. Widzisz wokół siebie samo zło. Tymczasem DJIA 1,67%.

Re: Kontynuacja spadków na światowych parkietach

Leh / 2009-07-13 17:46 / Bywalec forum
Jakich spadków? W całej Europie średnio +2%.

Re: GPW: Tydzień prawdy?

Leh / 2009-07-13 17:00 / Bywalec forum
W górę idziemy! DJIA 0,94
Leh / 2009-07-13 16:51 / Bywalec forum
Ale rosną inne wskaźniki oznaczające koniec recesji.
Leh / 2009-07-13 16:46 / Bywalec forum
Mnie też. Myślą że będzie ciągle spadać tak jak kiedyś myśleli że będzie ciągle rosło.
Leh / 2009-07-13 16:44 / Bywalec forum
Dziś dorobili! Nie słyszałeś?
Leh / 2009-07-13 10:21 / Bywalec forum
Bardzo duże
Leh / 2009-07-09 19:13 / Bywalec forum
Tąpnie, ale najpierw pójdzie szybko do 2800.
Leh / 2009-06-18 16:50 / Bywalec forum
Rating Wyrażenie rating pochodzi z anglojęzycznego obszaru językowego. Pomimo szerokiego zakresu znaczeń , można zdefiniować go dwojako: w szerszym znaczeniu jako proces oceny, w węższym jako wynik tego procesu, który ustala się po przeprowadzeniu przez odpowiednią firmę procedury ratingowej. Przyjmując za przedmiot oceny przedsiębiorstwo ubezpieczeniowe lub jego produkt definicja ratingu powinna brzmieć : Rating jest to proces oceny przedsiębiorstwa ubezpieczeniowego (produktu ubezpieczeniowego) lub wynik przeprowadzonego badania, odbywającego się zgodnie z pewną przyjętą przez daną agencję ratingową procedurą, ujednoliconą według określonych kryteriów dla wszystkich przedsiębiorstw ubezpieczeniowych (lub ich produktów). Ocena ma z reguły formę symbolu literowego, często uzupełnionego cyfrą lub/i znakami „+/-”. - niezależna ocena ryzyka kredytowego dokonywana przez wyspecjalizowane agencje ratingowe takie jak Moody's, Standard&Poor's oraz Fitch Ratings w stosunku do podmiotu zaciągającego dług.
Leh / 2009-06-04 20:23 / Bywalec forum
W PRL-u miałem mieszkanie, pracę, co rok jeździłem na wakacje na wczasy, Jak byłem chory to normalnie rejestrowałem się do lekarza a ten przyjmował mnie w tym samym dniu. Teraz też mam mieszkanie bo pozostało mi z PRL-u. Pracę to chyba zaraz stracę bo są redukcje w zakładzie. Na wakacje nie pojadę bo mnie nie stać i rączki do Bozi żeby tylko nie zachorować.

Re: Pozbyliśmy się długów po PRL-u. Zaciągnęliśmy nowe

Leh / 2009-06-04 15:17 / Bywalec forum
Myślę że z tych ciągle rosnących długów publicznych poszczególnych państw będzie w przyszłości niezły kryzys. Przecież nie można w nieskończoność zadłużać się. Tylko kogo to obchodzi. Rządzący państwami myślą tylko o swojej kadencji.
Leh / 2009-05-24 18:35 / Bywalec forum
A o inflacji słyszałeś? W latach siedemdziesiątych XX wieku ludzie zarabiali po kilka tys miesięcznie. To tak mniej więcej jak dziś. Ale w międzyczasie była denominacja - obcięto 4 zera. Oznacza to że jeżeli ktoś w tamtych czasach odłożył na konto milion złotych to dziś ma sto złotych. Czy jesteś pewien że jak Ty "przejdziesz na emeryturę" za 40 lat to w tym okresie inflacja będzie niższa? Może tak, a może nie. Powodzenia.

Najnowsze wpisy