Forum

Komentarze użytkownika "rasaka"

Komentarze użytkownika: rasaka

w którym banku mamy szanse na największą zdolność kredytową?

rasaka / 2011-04-27 10:00
witam, cchialbym wziac kreyt na mieszkanie, jednak boje sie, ze moja pensja moze byc za mala na jego zaciagniecie, moze poelcacie bank gdzie mam najwieksza szanse na otrzymanie zdolnosci kredytowej?

FC Barcelona myśli o zaskarżeniu Jose Mourinho

rasaka / 2011-04-28 11:47
Barcelona rozważa złożenie do UEFA skargi na trenera piłkarzy Realu Madryt Jose Mourinho. Powodem są jego krytyczne uwagi pod adresem katalońskiego klubu, jego szkoleniowca Josepa Guardioli oraz arbitra środowego meczu Ligi Mistrzów Niemca Wolfganga Starka.

Książka Joanny Racewicz 12 rozmów o miłości. Rok po katastrofie

rasaka / 2011-04-28 12:35
ksiazka na pewno wzruszy czytelnika, bo nie bedzie dotyczyc bezposrednio katastrofy, a wspomnien o osobach ktore tam zginely, jakis wpsomnieniach z nimi zwiazanymi, milosci jaka dazyly te kobiety swoich mezow, ojcow...

pozyczka w providencie?

rasaka / 2011-04-29 09:40
witam, zastanawiam sie nad wzieciem pozyczki chodiz mi o takka w wysokosci 700zl, zatsanawiam sie nad providentem, ktos korzystal z ich uslug?jak wyglada splata peiniedzy u nich?

jak ustalic kwote ubezpieczenia?

rasaka / 2011-05-02 09:49
w jaki sposob radzicie mi ustalic najlepsza kwote za ubezpieczenia na zycie?i rowniej jesli chodzi o ubezpieczenie od nieszczesliwych wypadkow

czy firmy nie chcą karanych wczesniej pracowników?

rasaka / 2011-05-02 11:27
mysle, ze to mzoe byc gdzies taka ifnromacja w papierach, ze bylas karana, wiec lepiej sie przyznac, poza tym lepiej bedzie swiadczyc to o Tobie jesli Ty to powiesz...i moze ziwekszy twoje szanse na przyjecie..

41 ofiar długiego weekendu

rasaka / 2011-05-04 10:12
41 osób zginęło, 547 zostało rannych w 420 wypadkach.Policjanci zatrzymali też 2268 pijanych kierowców. To skandal jak ludzie potrafia byc tak nieodpowiedzialni, powinien byc zakaz prowadzenia pojazdow do konca zycia!

serial" gra o tron"

rasaka / 2011-05-04 11:14
witam, widzial ktos z Was serial, ktory leci na HBO? GRA O TRON? podobno jest genialny, jednka nie mam HBO, moze ktos z Was wie czy mozna go gdzies obejrzec w internecie?

pożyczki przez sms-y?

rasaka / 2011-04-26 12:41
slyzlalem ostatnio od kolegi o mozliwosci zaciagniecia pozyczki przez smsy, ale nie chcialo mi sie w to wierzyc, bo niby na jakiej podstawie bank mialby mi dac pozyczke? jak sa przyznawane takie pozyczki?

zasiłek dla bezrobotnych jakie warunki należy spełniać?

rasaka / 2011-04-26 09:55
witam, chce sie zarejestrowac w urzedzie pracy, wiem, ze mozna pobierac zasilek dla bezrobotnych jednak nie wiem co trzeba zrobic i jakie warunki spelniac czy go otrzymac?ktos moze mi pomoc odpowiadajac na moje pytanie?

Na beatyfikacji Jana Pawła II zabraknie Donalda Tuska

rasaka / 2011-04-22 11:41
Wbrew wcześniejszym informacjom premier Donald Tusk nie leci do Watykanu na uroczystość beatyfikacji Jana Pawła II. Czy uwazacie, ze ta druga osoba w hierarchi waznosci po prezydencie powinna byc na tak waznej uroczystosci?

czy nalezy mi sie wynagrodzenie za prace w nocy?

rasaka / 2011-04-11 10:09
witam, pracuje w dzien i w nocy, mam takie zmiany, zauwazylem, ze mam taka sama stawke. Czy nie powinna mi sie wyzasza nalezec za prace w godzinach nocnych?czy mgoe sie o to ubiegac u swojego pracodawcy?

ceny węgla o 20% wyższe

rasaka / 2011-04-13 11:53
Ceny zbytu węgla w lutym wzrosły rdr o 19,7 proc. do 332,91 zł/tonę...

prywatne ubezpieczenia zdrowotne, gdzie?

rasaka / 2011-04-14 10:18
poszukuję dobrego ubezpieczyciela prywatnego, u którego składki będą niższe niż dobrowolne ubezpieczenie nfztowskie.
Jako, ze pracuje na umowie o dzieło to nie przysługuje mi takie ubezpieczenie...

od czego zalezy wysokosc odszkodowania?

rasaka / 2011-04-18 11:12
witam, mam pytanie jesli doznam jakiegos wypadku, to od czego bedzie zalezec wysokosc odszkodowania? od wariantu ubezpieczenia czy od poniesionych obrazen w czasie wypadku?

Najnowsze wpisy