Forum

Komentarze użytkownika "sierota marycha"

SIEROTA MARYCHA___do klubu z bankiera

sierota marycha / 2009-04-22 14:01 / Tysiącznik na forum
w dalszym ciagu polecam pare GBP/USD, cofnelo sie w okolice 1.465 pod wplywem danych ale kierunek w dalszym ciagu jest jak w poprzednim watku, czyli z poziomu 1.47 poprzez 1.45 do 1.41 - w miare mozliwosci bede uaktualnial koordynaty na tej parze ale polecam wlasne obserwacje MACD, stoch i RSI i bedzie dobrze:)

p.s. zarejestrowalem sie na forum money.pl i moj IP nie bedzie widoczny, wszelkie posty sieroty marychy z widoczym IP nie beda od tej chwili mojego autorstwa - to tak na wszelki wypadek, bo doczytalem ze niejaka m zamierza i mieszac takze i na tym forum, to tyle, pozdrawiam
sierota marycha / 2009-04-22 15:24 / Tysiącznik na forum
PANOWIE, ciesze sie ze DOICIE kryzys:) _______na tej parze jeszcze jest sporo do zarobienia, USD przebil 1.4450 i droga do 1.41 otwarta, teraz troche pobuja gora/dol, bo na 1.4420 jest 55 SMA, a potem jazda dalej na poludnie w okolice 1.41 - w chwili gdy USD przebije 1.44 prawdopodobnie otworzy sie tama i GBP poplynie stosunkowo szybko ale moze tez i cofac sie, dlatego zalecam ustwaic sobie SL na rozsadnym poziomie i nie stersowac sie zbytnio cofkami - kierunek 1.41 pozostaje bez zmian:)

zalecam obserwowac te pare na biezaco oraz wskazniki o ktorych wspominalem wczesniej - to tyle rym razem:) pozdrawiam
sierota marycha / 2009-04-22 15:27 / Tysiącznik na forum
PODAJE 2-e OSTATNIE CYFRY NR. TELEFONU 91, bo ostatnia byla znana z bankiera, poproscie BAXa aby zweryfikowal i potwierdzil

p.s. proponuje aby wszyscy zarejestrowali sie a wowczas uniknemy podpuch i sciemy w komunikacji, rejestracja pod wlasnym nikiem to chyba najrozsadnejsze rozwiazanie

SIEROTA MARYCHA___na EUR/USD przebita bariera trendu na 1.30

sierota marycha / 2009-04-22 15:42 / Tysiącznik na forum
i prawdopodobnie przyspieszy na poludnie, ale zalecam rozwage i nie scigac zbytnio aby nie wtopic, do 1.27 jeszcze zostalo sporo i beda okazje na solidny zarobek

p.s. na GBP/USD na razie odpoczynek ale kierunek 1.41 pozostaje bez zmian

91 - to dwie ostatnie cyfry mojego nr. telefony, BAX zweryfikuj i potwierdz
sierota marycha / 2009-04-22 15:54 / Tysiącznik na forum
JAk idzie BAX? EUR troche wierzga ale to normalne przed kastrowaniem....buahahahaha....wyzej 1.3050 nie powinno podskoczyc

p.s. Maniek, jak jazda na GBP? .buahahaha.....do 1.41 zostalo jeszcze sporo:) to tyle, bo musze troche zrelaksowac sie....buahahahaha.....pozdro!
sierota marycha / 2009-04-22 15:59 / Tysiącznik na forum
zgodnie z planem papiery w Stanach leca, potwierdzaja sie moje prognozy w temacie 5-ki na S&P, jeszcze troche i bedzie niezly bal

p.s. na EUR/USD opor w okolicach 1.3030 i wyzej EUR nie powinno podskoczyc
sierota marycha / 2009-04-22 16:31 / Tysiącznik na forum
na EUR/USD max-max to 1.3050, ale lepiej nie zapuszczac sie powyzej 1.3020 zeby nie tracic pipsa na cofkach - rynek torche odreagowuje, ale bariera przebita i to najwazniejsze,
BAX trzeba bylo siadac na GBP/USD - dalem namiary i chlopaki napchali sie sporo pipsa a ja jade od samego poczatku - to lubie, zabawa jak przed kryzysem, prosciutko po AT....buahahahahahaa.....GBP ma klopoty i do 1.41 bedzie mozna niezle zarobic
sierota marycha / 2009-04-22 16:38 / Tysiącznik na forum
BAX, z szyfrem niezly pomysl bo domyslam sie ze z cienia czytaja nasz klub adwersarze i trole z bankiera,
a swoja droga tamte forum nagle zamarlo i podupadlo - w wolnej chwili wejdz tam i poczytaj o czym gadaja.....buahahahahaha.....no ale tego chcieli
sierota marycha / 2009-04-22 16:43 / Tysiącznik na forum
Kibic, na EUR/USD troche bedzie bujac/ powyzej 1.3030 EUR nie powinno podskoczyc/, takie bujanie gora/dol to normalne zjawisko bo rynek odreagowuje,
kierunek 1.27 nadal pozostaje aktualny a reszte konsultuj z BAXem bo on jest na biezaco w temacie PLN,
ja obrabiam rozne pary i w sumie PLN mnie nie bardzo intersuje, szkoda ze nie jestes na platformie bo dalem namiary na GBP/USD i chlopaki z klubu zlapali troche pipsa:) pozdrawiam
sierota marycha / 2009-04-22 16:57 / Tysiącznik na forum
....buahahahahhaa....niezle....tak i pozostane sierota do konca swoich dni

CÓRCE wszystkiego najlepszego i niech mamy nie odpuszcza powodzenie w finansach!!!

p.s. a corke ksztalc na stomatologa, spokojna i dobrze platna robota:)
sierota marycha / 2009-04-22 17:02 / Tysiącznik na forum
do marcinzw

byc moze jeszcze na sesji nowwojorskiej ale watpie, rynek odragowuje, trzeba poczekac az skoncza realizowac zyski i obserwowac rynek na zamknieciu a bedzie wiadomo co z tym fantem zrobia azjaci
sierota marycha / 2009-04-22 17:06 / Tysiącznik na forum
do ANKI

No to życzę, aby tak zawsze było, wiedza i doświadczenie są niezbędne, ale też i przysłowiowe szczęście:) Pozdrawiam!
sierota marycha / 2009-04-22 17:10 / Tysiącznik na forum

Dzieki sliczne. dzieki za podpowiedz na gbp tez skorzystalem


MARCIN, na GBP jest jeszcze sporo do zarobienia, kierunek 1.41 ale teraz bedzie troche bujac i to jest normalna reakcja rynku po spadkach, doszlo do 1.5 i tucza GBP przed daszym laniem.......buahahahhahaa........obserwuj wnikliwie pare GBP/USD i wskazniki o ktorych wspominalem wczesniej i zarobisz, pozdrawiam
sierota marycha / 2009-04-22 17:12 / Tysiącznik na forum

ania z bankiera ze mna nie ma problemow bo ja pisze w jednym stylu i jesli to sierota
ma tez moje namiary a niektorzy nawet znaja mego meila takze spoko, moj meil to odwrocone
me imie to tak dla twej wiadomosci i innych


POTWIERDZAM TO BAX
sierota marycha / 2009-04-22 17:20 / Tysiącznik na forum

ale o co chodzi?jakich problemów???

ANKA, w znaczeniu podszycia sie po BAXa, proponuje aby wszyscy zarejestrowali sie pod swoimi nikami i nie bedzie problemu w komunikacji, nie mozna wykluczyc, ze trolstwo z bankiera moze mieszac, szkoda byloby tym razem psuto spokoj forum na money.pl - to tykle, pozdrawiam
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 +25 +50

Najnowsze wpisy