Forum

Komentarze użytkownika "zeus33"

Komentarze użytkownika: zeus33

Re: Jak rozliczać krajową podróż służbową

zeus33 / 2008-05-01 22:50
Najlepszym rozwiązaniem dla pracodawcy jest wstawka: miejscem pracy jest siedziba firmy, biuro handlowe - oddział, filia - lub inne miejsce wskazane przez pracodawcę ( np. region konieczny dla wykonywania obowiązków służbowych). Wtedy z delegacji - kasy - LIPA.

Re: GPW: Dramat byków ciąg dalszy...

zeus33 / 2008-01-09 15:04
Zaczęło się na dobre!! Jeszcze nie tak dawno moi znajomi wzieli kredyt na zakup jednostek w funduszach inwestycyjnych,,,,, Żadne argumenty do nich nie przemawiały, ja wycofałem pół roku temu i mam spokój.

Re: Indeksy straciły, sytuacja bez zmian

zeus33 / 2007-07-20 18:31
SEKO - czyżby jakieś info było? Może ktoś wie dlaczego wyskoczyło jak filip z konopii, a moze raczej jak sardynka z puszki...
zeus33 / 2007-07-20 18:04
SEKO - czyżby jakieś info było? Może ktoś wie dlaczego wyskoczyło jak filip z konopii

Re: Szczyty blisko, czyli w dół?

zeus33 / 2007-07-20 17:28
SEKO - czyżby jakieś info było? Może ktoś wie dlaczego wyskoczyło jak filip z konopii.
zeus33 / 2007-07-18 23:22
Zlecenie kupna jeśli ustawisz poniżej np dzisiejszej ceny -5% to masz możlikwośc spuszczenia kursu. Chyba nikt nie wystawia zleceń kupna powyżej ceny obecnej....

Re: WIG20 nie może wygrzebać się z dołka

zeus33 / 2007-07-18 23:06
Witam forumowiczów. Czy ktoś mogłby wyjaśnić czy mając spółke X w ilosci Y papiera i dając zlecenie sprzedazy: cena obecna i np +5% może to spowodować wzrost kursu na jutrzejszej sesji?

Re: Wtorkowa sesja na minusie

zeus33 / 2007-03-13 20:21
Zarząd HOOP S.A. informuje, że począwszy od grudnia 2005r. do lutego 2007r. HOOP S.A. prowadziła bardzo zaawansowane negocjacje z potencjalnym inwestorem strategicznym innym niż KOFOLA HOLDING A.S., który po dokonaniu ewentualnej transakcji miałby objąć większościowy pakiet akcji HOOP S.A. Fakt prowadzenia zaawansowanych negocjacji został przez Spółkę uznany za informację poufną i z uwagi na fakt, że ujawnienie szczegółów ww. negocjacji mogłoby wpłynąć negatywnie na ich przebieg, a w konsekwencji spowodować naruszenie słusznego interesu Spółki, Zarząd HOOP S.A. podjął decyzję o opóźnieniu podania tejże informacji do wiadomości publicznej .

Re: Rynek jeszcze się nie zdecydował

zeus33 / 2007-03-11 16:55
Witam Wszystkich forumowiczów. Zaczynam dopiero swoja przygodę z inwestycjami bezpośrednio na GPW i mam pytanie. Zapisałem sie na essytem w emaklerze (mbank) i moje zdziwienie polega na tym że przy essytem pojawiło się dodatkowo PDA. Czy ktos może mi to wyjaśnić? Z góry dziękuje...

Najnowsze wpisy