Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Na giełdy wrócą obawy?

Na giełdy wrócą obawy?

Money.pl / 2016-01-29 20:53
Komentarze do wiadomości: Na giełdy wrócą obawy?.
Wyświetlaj:
swiezak44 / 2016-02-01 07:57
Ropa- w dół, Chiny- w dół, miedź- w dół.. Chyba starczy juz tego odbicia na GPW.. Tak się zaczyna tydzieńw bessie?
heeeh / 88.156.226.* / 2016-01-29 20:53
Niszczenie Polski przez
PiS przerazi za chwilę nie jednego inwestora. PiS to najgorsze zło jakie mogło Polske spotkkać po 1989 roku.
Sławek Nowak / 178.167.151.* / 2016-01-30 00:05
holla holla heeeh nie zgadzam się z tobą. Nie jestem partyjny wyemigrowałem 10 lat temu na zachód, Zawsze byłem za demokracją wolnorynkową i myślałem że PO zrobi z Polski drógą IRLANDIE ale teraz już widze że to stare komuchy przebrały się za demokracje dla własnych korzyści. Afery podsłuchowe to nie wszystko ludzie na forach piszą o defrałdacjach miliardowych z budżetu państwa. W TVN wszystko jest kolorowo że Polska jest zielonom wyspą i tp ale nie mówią wszystkiego bo to nie polska stacja. Fakty są takie że PO poszli na ustępstwa zachodowi zamykając polskie stocznie i prywatyzując strategiczne gałęzie polskiej gospodarki za ich kadencji wyemigrowało z POLSKI około 3000000 obywatel którzy już w większości nie wrócą. PIS wedaje się bronic polskich interesów. Wspiera też polityke prorodzinną żeby ktoś kiedyś pracował na emerytów. Giełda już odbija od dna a czas pokaże czy PIS to takie zło czy może jednak patrioci
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy