Forum Forum dla firmKadry

najczęstsze problemy w zarządzaniu firmą

najczęstsze problemy w zarządzaniu firmą

piterek34 / 83.24.137.* / 2007-07-04 15:05
Jakie są najczęstsze problemy w zarządzaniu firmą? jest to nieucziwośc pracowników? a może problemy z płatnościami, fakturami, jakimiś przepisami? pytam ponieważ niedługo chce zalożyć flote i chciałbym uniknąć jak najwięcej błędów, oczywiście wszystkich się nie da ale może chociaż częśc z nich uda mi sie wyeliminować
Wyświetlaj:
PawełK665 / 85.221.156.* / 2020-07-20 15:20
W firmach często występują problemy z zarządzaniem transportem. Dzięki firmie Logintegra, która wprowadziła platformę logistyczną do mojej firmy pozbyłem się tego problemu.
pessor / 212.96.244.* / 2018-09-05 07:19
Bez wsparcia odpowiedniego systemu aktualnie po prostu nie ma możliwości, żeby jakoś sprawnie tym wszystkim zarządzać. Po prostu zdajemy sobie sprawę z tego, Berberis dał nam wiele i wiele usprawnił. W biznesie liczy się optymalizacja pod każdym względem. A ten system daje niezbędne do tego narzędzia. Po prostu należy je odpowiednio wykorzystać i to wszystko.
Szczęśliwy Przedsiębiorca / 109.241.24.* / 2013-07-31 16:15
Moim zdaniem najważniejsze jest mieć dobrze ograną księgowość, dbać o zarządzanie zespołem i najważniejsze mieć dobrą sprzedaż. A najczęstszy błąd to zbytnie skupianie się na swoim produkcie zamiast na sprzedaży i pozwoleniu klientom powiedzieć Ci jak dopieścić Twój produkt.
grażynaburnat@poczta.onet.pl / 83.27.158.* / 2007-08-16 11:09
mam założoną firme ok. 2 lata.mam na to tulko dokumentacje .w ciagu tego czasu nie zakładałem konta bankowego i nie mm do dziś.nie posiadam zadnych dochodow i nie otrzymałem żadnych zleceń .ponieważ nie otrzymywałem żadnych przychodów nie płaciłem nic do zusu .jak moge rozwiązać firme i co mnie czeka co robić
DC CENTRUM / 2013-08-01 11:15
Ze swojej strony mogę powiedzieć, iż dość istotne problemy związane z zarządzaniem przedsiębiorstwem najczęściej wynikają z jego sytuacji wewnętrznej, aniżeli czynników zewnętrznych które wpływają na jego działanie.
typer7 / 2008-06-07 00:04
Tp , ze nie miała Pani żadnych dochodów , nie zwalnia od regularnego opłacania ZUS-u co 1 miesiac , gdyz ZUS dla przedsiebiorcow nie jest liczony od rzeczywistych dochodow , tylko ma stała podstawe. W przypadku nie uzyskiwania dochodow , nalezy dzialalnosc zawiesic.lub zlikwidować.
krystian sosek / 83.24.130.* / 2007-07-05 10:39
jak chcesz założyc flote to musisz być uczulony szczególnie na kierowców, czy przypadkiem nie robią cie w konia oraz na to żebys nie wysyłał np. dwóch samochodów w jedno miejsce bo często jest tak że samochód jest w blisko interesującej cie miejscowosci a ty o tym nie wiesz i wysyłasz drugi :) uwierz mi tak się zdarza.Dlatego chyba najlepiej założyć jakieś systemy, flota w której pracowałem korzystała z taki specjalnych kart BP plus.Wszyscy kierowcy je dostawali zamiast pieniędzy, po prostu płacili nimi na stacjach benzynowych.Na stacji były wstukiwane dane z karty i osoba odpowiedzialna za część logistyczną otrzymywała raporty w jakich częściach kraju są samochdody ile wzieły paliwa, czy pracownik kupił sobie coś ekstra. Taka kwestia kontrolna bardzo się przydaje ale ważne też jest że nie dajesz ludziom pieniędzy do ręki, w razie jakiś nieszczęść nikt ich nie okradnie bo postronnym osobom taka karta się nie przyda.
Z innych problemów to uważaj na płunnośc finansową, bo klienci zazwyczaj płacą z opóźnieniami i czasem te opóźnienia strasznie się przeciągają przez co firma traci płynność finansową i np. musi wziać krótkoterminowy kredyt co oczywiście jej się w ogóle nie opłaca.
piterek34 / 83.24.153.* / 2007-07-06 10:27
o tym że klienci płacą z dużym opóźnieniem to mnie już ktoś przestrzegał. Taka karta mogłaby się przydać tylko co jeśli ludzie są poza granicą Polski to jak wtedy zapłacą?

Najnowsze wpisy