Forum Forum finansoweInne

Open Finance opinie

Open Finance opinie

barrbaa / 2011-09-20 10:39
myślę o skorzystaniu z usług Open Finance, chciałabym by pomogli mi w doborze kredytu hipotecznego, czy moglibyście podzielić się opiniami na ich temat?
Wyświetlaj:
JanuszGda / 89.72.133.* / 2017-08-30 10:14
Skandaliczną rzeczą jest zwrot pieniędzy na konto ich własciciela po wygaśnięciu umowy openlife zawartej za pośrednictwem open finance przez okres do 30 dni(a to reguła) od wygaśnięcia umowy. Dysponowanie moimi pieniedzmi przez okres jednego miesiąca bez żadnej gratyfikacji jest ....
Dorota i Grzegorz / 188.146.168.* / 2017-07-31 20:48
Jesteśmy bardzo zadowoleni z Open a w szczególności z osoby która nam pomogła rzetelnie solidnie szybko przede wszystkim cały czas kontakt dziękujemy Robert Kalka pozdrawiamy
Sowa Stanisław / 83.30.18.* / 2017-09-26 11:32
W czym panu pomogła. Pomogła panu zrozumieć jak działają oszuści finansowi w branży takiej jak oni i w porę pan się wycofał. Brawo.
CDN2 / 83.30.212.* / 2017-05-15 11:17
Jeżeli doradca finansowy z OPEN FINANCE spotyka się z klientem ,który ma środki finansowe ale nie ma doświadczenia ,to znaczy ,że po pewnym okresie czasu klient zdobędzie DOŚWIADCZENIE ,a jego środki finansowe doradca OPEN FINANCE.
elnor / 91.228.88.* / 2017-05-09 17:46
Jak najbardziej polecam. Jest mi źle z negatywnymi opiniami które w 90% przypadków wynikają z niewiedzy klientów. Nie macie Państwo pojęcia o TYM że produkt z którego nie będziecie zadowoleni i zerwiecie umowe, zmusza doradców do oddawania ich prowizji!!! Teraz proszę zadać sobie pytanie, czy doradca kierowałby się JEDYNIE swoimi korzyściami wiedząc, że jeśli klient zrezygnuje z rozwiązania za ROK to będzie musiał oddać pieniądze które przy tej sprawie zarobił! Po okresie pół roku, te pieniądze są już dawno wydane!
CDN. / 83.30.212.* / 2017-05-15 11:10
Komu najbardziej polecasz. Chyba samemu sobie. Jaka osiągnąłeś korzyść we współpracy z OPEN FINANCE i na czym. Procesy sądowe przeciwko tej firmie mówią o czymś zupełnie odwrotnym. Jeżeli nawet chciałbyś mówić prawdę to znaczy ,że jeszcze Cię nie wydoili, ale ta chwila nieuchronnie nastąpi albo jesteś jednym z nich. Śliny szkoda.
..277 / 91.212.223.* / 2017-06-13 12:00
Ja również polecam.
Nam doradca z OF pomógł w ogarnięciu kredytu hipotecznego z MDMem, właśnie finalizujemy wszystko
rudetube / 37.47.2.* / 2017-07-22 21:56
w czerwcu? ciekawe jakim cudem jak dopłaty w kwietniu się skończyły :)
bumbum / 140.101.31.* / 2017-09-28 13:10
To widze chopku ze zes sie dobrze dowiedzial jak dziala mdm, skoro jeszcze w lipcu mozna bylo dostac doplaty, czego jestem przykladem
yyyyyyyyy / 178.235.138.* / 2017-04-22 09:02
NIe polecam. Firma nie wie jak budować relacje z klientem. W styczniu skończyła mi się lokata - przez 3 miesiace nikt nie zadzwonił z propozycją przedłuzenia. Jak ją zerwałem, to wielkie zdziwienie - dlaczego? I teraz najlepsze. od 14 kwietnia czekam aż łaskawie zrobią przelew środków. Dzwonię z zapytaniem dlaczego jeszcze nie mam kasy na koncie to słysze "za chwilę oddzwonię". No fantastyczni są. Nie ma co.
kibob / 89.71.111.* / 2017-03-20 17:07
Powodzenia :)
PAT9412 / 88.156.64.* / 2017-03-08 07:57
Witam, Absolutnie nie polecam doradztwa z Open Finanse. Jestem w trakcie kupna mieszkania. Doradca od nieruchomości pomógł mi w wyborze mieszkania, natomiast pracownik Open Finanse miał pomóc załatwić kredyt na MDM. doradca po konsultacji z nami miał wysłać wnioski do 3 banków. Wnioskowałam o 135 tyś. Podpisałam wszystkie wnioski, wszystko razy 3. Po ponad tygodniu otrzymałam telefonicznie informacje od Pani doradcy, że jest decyzja wstępna. Z PKO dostałam kredyt na 120 tyś, z BZWBK na 117 tyś, a z ING na 100 tyś. Dziwiła mnie ta decyzja, ponieważ moja zdolność była dużo wyższa. Zrezygnowałam zatem z ostatniego banku i przechodzić dalszą procedurę miały tylko dwa wnioski ( PKO i BZWBK). W między czasie zasięgnęłam opinii innego doradcy. Okazało się, że Pani z Open Finanse złożyła wnioski wyłącznie do PKO na kwotę 120 000. Sprawdzone w BIK. Do pozostałych banków nie złożyła nawet zapytania. Całość była spowodowana oczywiście wyższą prowizją, którą miała otrzymać z PKO. Stanowczo odradzam. Uważajcie! Chodzi o oddział w Gdyni.
TekRon / 83.7.13.* / 2017-06-07 11:45
Tutaj wniosek jest z lekka idiotyczny. Doradcy by nie generować Pani mnóstwa zapytań, zwykle gerenują jedno i przekazują informacje z niego do kolejnych banków ręcząc za prawdziwość danych. Jeśli Pani lub ktoś w Pani imieniu będzie bombardował zapytaniami w bankach to nie dostanie Pani kredytu nigdzie, ponieważ idioci zwani analitykami bankowymi stwierdzą że szukając wszędzie robi to pani w złych intencjach typu by brać kredyt w kilku miejscach naraz zanim zostanie wpisany w bazy.
rudetube / 37.47.2.* / 2017-07-22 22:00
generują 1 zapytanie i przekazują z niego informacje do banków??? Skąd się człowieku urwałeś, piszesz zupełne bzdury!
To nie OF robi zapytanie ale każdy bank sam sprawdza klienta
Analitycy nie są wcale idiotami, tak po prostu mają sparametryzowany system.
O braniu kredytu w kilku miejscach OF oczywiście nic nie słyszał :)
rudetube / 178.212.146.* / 2017-03-21 13:07
ING nie ma nawet MDM....
anwery1958 / 78.88.31.* / 2017-02-21 15:24
Wybij sobie z głowy. Całkowity brak kompetencji i brak kontaktu po fakcie zawarcia umowy. Myślą wyłącznie o własnej korzyści. Uciekaj !!!!!!.
Ksenia418 / 31.1.88.* / 2018-04-10 14:11
Dokładnie. Niestety przyszło mi pracowac tam az 3 dni.. przeczytajac umowe zlecenie na ktorej pisalo ze za szkolenie które trwało 8h trzeba bedzie zaplacic 600 zl jezeli sie zerwie umowe ...czego wcześniej nikt nie powiedzial ... ucieklam stantad bo nie mam zamiaru naciągac ludzi ... zreszta po tym szkoleniu nie wiedzialam nic.. jakies regulki wziete z internetu .. zero wiedzy na temat kredytow, rat, oprocentowania NIC mialysmy sciemniac ludziom i mowic cokolwiek.. a w ofercie pracy bylo : doradca klienta biznesowego .. to jakas kpina .. nie polecam z współpracować, zero kompetencji i naciagacze !!
maki12123 / 82.145.220.* / 2017-03-03 22:03
dzięki za takie informacje tez chciałem skorzystać z pomocy tej firmy ale dam sobie rade sam.
Aaa1111 / 94.254.227.* / 2017-01-04 21:10
Macie jakies opinie na temat OF przy ul. Jagiellonskiej w Szczecinie
daniel1239 / 212.160.172.* / 2017-01-04 13:35
Uciekaj gdzie indziej póki możesz, ja wiem jedno nie warto korzystać z ich usług, 2 razy się skusiłem i to był błąd, za drugim razem straciłem 840 pln na różne opłaty aby dostać kredyt hipoteczny, nie udało się w 5 bankach przez 3 miesiące. Poszedłem sam do innego banku dostałem lepszą ofertę i kredyt w 3 tyg.
KlinetOpenFinance / 85.14.85.* / 2016-08-31 08:58
Witam,
Właśnie finalizuję swój pierwszy kredyt hipoteczny, załatwiałem go przez Open Finance. Gdy doradca zaproponował mi oszustwo w postaci utajnienia pełnego obrazu mojej sytuacji chciałem się wycofać. Ale przekonał mnie, że będzie negocjował warunki i na finalnie będę zadowolony. Finalnie się okazało, że doradca nic nie wie, jest głuchym telefonem między bankiem a mną, a przez niedopatrzenia w nioskach ledwo zdążyłem z podpisaniem umowy, nie mówiąc już o jakichkolwiek negocjacjach. W dodatku doradcy nawet nie wiedzą jak banki liczą kredyty i nie są w stanie zestawić i podsumować ofert ponad to co im wygeneruje automatyczna porównywarka. Stanowczo nie polecam. Trzymać się z dala od takich pośredników. Popytać znajomych i złożyć samemu wnioski do 2 banków - to jest najlepsze moim zdaniem rozwiązanie.
frodo557 / 89.78.135.* / 2016-08-22 09:37
Od 3 miesiecy staram sie z zona o kredyt hipoteczny... doradca nie zna warunków w bankach, nie zna listy wymaganych dokumentow generalnie nic nie wie... nie dzwoni, samemu trzeba codziennie dzwonic zeby cokolwiek sie dowiedziec... juz 3 tygodnie "jutro powinna byc decyzja" ODRADZAM!! najlepiej samemu udac sie do bankow, poswiecic troche czasu (ktory ostatecznie okaze sie i tak krotszy niz przez OF)
Dorota123 / 188.124.177.* / 2016-06-29 22:09
W roku 2008 skorzystałam z pomocy Open Finanse przy kredycie hipotecznym. Doradca open przy okazji zaproponował mi produkt inwestycyjny 1.Multi PIN AEGON 2008 PLUS- Sumienie odprowadzałam składki które wyniosły 17372,40.Z moich comiesięcznych wpływów były opłacane składki za zarządzanie. Rok temu chciałam zlikwidować konto. Przelał mi na konto AEGON część pieniędzy w kwocie 12 tyś. Do wypłaty rok temu pozostało 5 tyś .Na dzień dzisiejszy moje pieniądze pozostawione na 2-funduszach topnieją. 2 fundusze są w likwidacji .Po przeliczeniu jednostek zostało 1500 zł.(nie mogę ich nadal wypłacić ) 2.Umowa lokaty Inwestycyjnej NOBLE BANK-zawarta 2010 roku. Wpłaciłam 20390zł.Przez 4 lata nie miałam dostępu do tych pieniędzy nie otrzymałam żadnego loginu do konta. Nie przychodziły żadne listy z saldem konta . 3.Absolutna Stopa Zwrotu-założona 2012 roku. Wpłaciłam 20370zł.Dzisiaj mój rachunek jest ujemny i wynosi około 17 tys. Nie mogę nic z tymi pieniędzmi zrobić bo za wyjście jest opłata. Patrzę tylko jak pieniądze topnieją. Skorzystałam za jego namową z produktu,który przyniósł same straty. Doradca nie sprawdził mojego dotychczasowego doświadczenia z inwestycjami. Jestem pewna ,że jego interes (prowizja)był ważniejszy niż mój zysk i bezpieczeństwo moich pieniędzy.Doradca nie zapytał się o moje doświadczenie inwestycyjne wykorzystując w ten sposób moją niewiedzę .Nigdy wcześniej nie korzystałam z tego typu produktu. -wypracowany zysk miał być na ewentualną nadpłatę mojego kredytu hipotecznego ztw."poduszka finansowa" .Doradca kilkakrotnie zapewniał mnie że jest w stanie przewidzieć zyski i że z pewnością nadpłacę kredyt.Pokazywał mi fikcyjne wykresy pokazujące fikcyjne zyski.Pośrednik podkreślał profesjonalizm zarządzających funduszem i co najważniejsze doradca nie podkreślił że tak samo jak mogę zarobić mogę stracić. .Celowo zachęcił mnie do zainwestowania dużo wyższej kwoty niż zamierzałam ,argumentując to wyższymi zyskami. Ja skorzystałam pod wpływem nacisku Doradcy z produktu ,który nie był adekwatny do mojego doświadczenia inwestycyjnego.lepiej pójsć do banku po kredyt
Dorota400 / 188.124.177.* / 2016-09-13 22:54
Mam ogromny żal do firmy Open Finance, bowiem dla nich liczy się TYLKO i wyłącznie sprzedanie produktu klientowi, i otrzymanie prowizji za tą sprzedaż. Nazywanie pracowników takiej firmy "DORADCAMI" to nadużycie, Ci Państwo są jedynie "SPRZEDAWCAMI" i nie należy ulegać złudzeniom , że jest inaczej.nie polecam
adam480 / 185.46.170.* / 2016-08-20 14:51
Właśnie dostałem list z open finance, że wartość mojej lokaty po 5 latach (wpłaciłem 20 tysięcy złotych) wynosi niecałe 1400 złotych!!!! Doradca Tomasz Cholewa z Katowic, ktòry zakładał mi lokatę już nie pracuje w OF a nikt nie chce ze mną rozmawiać. Zgłaszam sprawę do prokuratury, proszę ludzi, ktòrzy zostali oszukani przez OF o zgłaszanie do organòw ścigania, lub o kontakt. Może razem uda nam się odzyskać stracone pieniądze. Przestrzegam nowych klientòw, nie dajcie się okraść tym oszustom, nie wpłacajcie żadnych pieniędzy choćby wam obiecywali gòry złota, po innych wpisach widzę, że jest to nieuczciwa firma mająca na celu wyłudzić jak najwięcej oszczędności nieświadomych klientòw
macieko / 83.30.74.* / 2016-07-09 08:28
Ile musi być jeszcze wpisów i oszukanych klientów by ludzie w końcu uwierzyli ,że firma Open Finance powstała właśnie po to by Polacy tracili w niej swoje oszczędności. Każdy sposób i każdy 'chwyt" ,każdy podstęp jest dobry by złapać kolejnego jelenia. A potem no cóż sam to podpisałeś frajerze. PIS też jak do tej pory widać, z tym szambem sobie nie radzi.
m&m487 / 37.249.9.* / 2016-06-14 17:15
Bardzo odradzamy!!!!
Konsultant na infolinii umówił mnie i zone w odziale Olsztynskim. Pomimo załatwiania zaswiadczen z miejsca pracy, wiekszośc telefonów wykonywalismy my, Dowiadywalismy sie o kredycie.
Po jakims czasie zaczeła dzwonic do nas kobieta z jednego z banków i po prostu mowic,żebysmy podpisali z jej bankiem umowe na kredyt. Okazala sie znajomą naszego doradcy (nie patrzyła na warunki oferujace nam przez jej bank-kwota kredytu zanizona).
Nie mielismy zadnych onfo od doradcy, musielismy sami obdzwaniac i dowiadywac się o wszystko. Dwa tygodnie przed wzieciem kredytu dowiedzielismy sie ze nasz doradca przechodzi do innej firmy i ma nas juz legalnie w d....
Na szczescie podpisalismy umowe kredytową na której nie pojawił sie niesławny doradca ani nikt z opena.
Naprawde nie polecamy
oszukany przez doradcę / 185.46.170.* / 2016-06-11 22:08
Odradzam!!!!

Pseudodoradca oszust Tomasz Cholewa z Katowickiego oddziału Oszust Finance na Korfrantego 2 wyłudził ponad 12 tysięcy złotych. Część odzyskałem poprzez kancelarię prawną, która założyła OF sprawę w sądzie, ale i tak jestem stratny ponad 7 tysięcy.
rudetube / 178.212.146.* / 2016-06-20 11:00
a zobacz co open wrzucil na swojego FB

"Najlepsze wyniki w maju osiągnął nasz oddział w Katowicach w Alejach Korfantego! Gratulujemy!
Jak sami mówią w odniesieniu sukcesu pomaga zgrana praca zespołowa, ciągłe doskonalenie swojej wiedzy oraz traktowanie Klienta indywidualnie. Każdy Klient jest dla nich ważny, dlatego szukają rozwiązań dostosowanych do jego potrzeb. Dla tego zespołu sukces to przed wszystkim zadowolenie i uśmiech na twarzach Klientów, którym pomogli realizować swoje marzenia i plany na przyszłość.
Czy to ich pierwsze mieszkanie, czy też dom z ogrodem, albo zabezpieczenie swojego życia bądź przyszłej emerytury - towarzyszą im na każdym etapie."

Najnowsze wpisy