Piotr Tymochowicz

Money.pl / 2007-09-03 11:40
Komentarze do wiadomości: Piotr Tymochowicz.
Wyświetlaj:
Pulsarka / 78.133.208.* / 2010-01-28 15:23
"ostrzegaliśmy przed bronią, na którą nie ma antidotum - histerią pedofilną"
Najlepszą formą obrony jest atak?
Z całym szacunkiem, ale osoba która dobiera się do trzynasto i czternastolatek pod pretekstem wypromowania ich jako modelek nie powinna komentować tego tematu bo może wzbudzić emocje osób które były świadkami różnych scen.
Jedno ze wspomnień z późnego dzieciństwa:
Pulsar Ecole De Charme, rzekomo szkoła wdzięku i agencja modelek, faktycznie mocno podejrzana firma wyłudzająca pieniądzeza usługi o słabej jakości (oceniam po kilkunastu latach obserwacji jak to wyglądać powinno)
Rok 1993, rozdygotana dziewczyna z 8 klasy która zarzeka się ze nigdy już nie założy przy właścicielu krótkiej spódniczki bo on tam cały czas ręce jej wkładał:]
Proszę mi wierzyć, takie rzeczy zapadają w pamięć i obrazy wracają gdy widzi się znajomą twarz w telewizji.
kamila2010 / 83.6.240.* / 2010-02-18 09:04
a ja byłam modelką Pulsaru, razem z Małgosią Sochą i mam bardzo miłe wspomnienia
- zresztą mogłabym całą ksiąźkę napisać o zboczonych matkach, rodzicach, którzy ubierali małe dziewczynki w mini
i instruowali jak zrobić wraźenie na filmowcach - to było masakraczyne, rozumiem źe byłaś z taką matką właśnie, ale razem z Piotrem - wyrzucaliśmy takich na "zbity pysk",
stąd pewnie te źale - źałosna kobieto, źałosne to co wypisujesz .......
katarzynabiała / 83.6.240.* / 2010-02-18 08:35
akurat tak się składa że prowadziłam agencję Pulsar w imieniu pana Piotra Tymochowicza, ponieważ on zajmował się wtedy kursami szybkiego czytania, negocjacjami i wieloma innymi sprawami, bywał czasem na castingach wraz z wieloma aktorami i filmowcami, i muszę powiedzieć że jestem zbulwersowana nikczemnością niektórych insynuacji i jakże nieudolnych prób oczerniania tego człowieka. Niektórzy już go chyba tak nienawidzą, że nie wiedzą co jeszcze mu zarzucić, może jeszcze kanibalizm ? Akurat go dobrze znałam i muszę powiedzieć, że zawsze jego sukcesy wzbudzały najbardziej podłe ludzkie instynkty, ludzie w nienawiści nie znają żadnych granic, mam wrażenie, że jutro przeczytam, że tymochowicz był 40 lat temu wampirem...
Sailmen / 62.111.185.* / 2010-01-18 15:09
Ostatnio Piotr stal sie bardzo aktywny w sieci a od dzis calkowite szalenstwo z jego strony! Pelny wyklad nt Komikatu Otwartego na zywo w internecie we wtorek 26.01. Aby wziac udzial w tym wydarzeniu nalezy zarejestrowac sie tu: http://blog.solarisgate.pl/splash/

Liczba miejsc ograniczona!
Nefer / 83.6.91.* / 2008-09-05 10:47
Niska, Anielewicza, Miedziana - niedaleko szukali.
Nefer / 83.6.55.* / 2008-07-23 00:30
No to jak było z tą pracą za seks ? Zniszczyć emerytkę z uposażeniem 800 zł i jej dziecko jest bardzo łatwo. Nie mam się za co bronić Panie Tymochowicz, przykre to. Pana zapewne otaczają bogaci i rzutcy. Nie poniewieraj Pan ludzkim życiem, tylko dlatego, że ktoś inny ma wpływy i jest bogaty. Czekam na dowody winy od Pana. Powiem więcej - kocham swoje dziecko, które Pan okaleczyłeś.
jakubkasmir / 83.6.240.* / 2010-02-18 19:16
nie rozumiem emerytka za seks?, okaleczona, że tymochowicz nie chciał panią zatrudnić?,
biorąc pod uwagę to co pani pisze, chwała mu za to, że pani nie zatrudnił, a tak nawiasem
mówiąc kogo obchodzi pani 800 pln, niech pani idzie do pracy albo do pomocy społecznej,
tam niech się pani wypłakuje .....
niepokorny ;) / 202.72.188.* / 2007-12-11 12:51
A co powiedzą wszyscy krytycy osoby i dokonań Tymochowicza, zarówno Ci debilni, jak i zadufani w sobie, a także grupa szczycąca się "wysokim IQ" o książce, którą wbrew tysięcznej rzeszy krytyków i niedowiarków napisał ??!! Pytanie to kieruję także do zwolenników jego dokonań??!!
eh / 83.9.85.* / 2007-09-03 11:40
byłam u Pana na szkoleniach i gdyby nie to, że widziałam jak Pan pracuje, to pewnie też próżno by było szukać we mnie szacunku do tego co Pan robi, a konkretnie do pasji z jaką Pan pracuje. Tylko po co dorosłemu facetowi zdjęcia albo filmy pedofilskie? Naprawdę mam nadzieję, że jest Pan zdrowym człowiekiem i jeżeli coś takiego trzyma w swoim kompie, to jako materiał do pracy, a nie przyjrmność

pzdr
Antoni Jakubowski / 212.76.37.* / 2007-09-20 20:55
Dlaczego startuje Pan do sejmu i do tego z - jak to Pan określił przykrywki PIS-u , czyli Samoobrony. Niech Pan napisze książkę o swojej metodzie samorozwoju osobowego. Może Pan stać się autorytetem jak choćby Tony Buzan. Nagonka na Pana jest przykładem - kto nie z nami to jest przeciwko nam. Nie podoba mi się pański cynizm połączony z zarozumiałością.
Ania z Wrocławia / 62.87.138.* / 2007-09-04 07:54
Na Dzień przed zatrzymaniem Pana Piotra zastanawiałam się dlaczego kaczory nie boją się Pana. Obserwujemy ich porażające metody eliminowania niewygodnych ludzi, a Pan dysponuje wiedzą zagrażającą im. Na odpowiedź nie dali mi długo czekać - oni się Pana boją. Miejmy nadzieję, że zwycięży zdrowy rozsądek i ten kompromitujący nas reżim się szybko skończy. Czego Panu i sobie życzę.
TYGRYS-2 / 217.113.228.* / 2010-06-23 11:18
"Ania z Wrocławia", używasz słów, których znaczenia z pewnością nie znasz. Piszesz, że obserwujemy (ja nie obserwuję) porażające metody jakichś kaczorów eliminowania niewygodnych ludzi, więc może podasz kogo w taki sposób porazający te jakieś kaczory wyeliminowały, bo tak to piszesz sobie a muzom i odwalasz jedynie Goebbelsa. Jest więcej jak pewne, że na mój komentarz nie odpowiesz, bo te jakieś kaczory metodą drastyczną ciebie wyeliminowały i wsadziły do ciupy.

Najnowsze wpisy