Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Piotr Misztal, poseł i biznesmen

Piotr Misztal, poseł i biznesmen

Money.pl / 2007-06-29 19:16
Komentarze do wiadomości: Piotr Misztal, poseł i biznesmen.
Wyświetlaj:
łodzianin / 195.13.38.* / 2010-07-13 19:05
Historia z zielonej łączki.
Pensja w kraju była 3000 a on odbierał co drugi dzień z Centralu 300000.
Od tak posiadał skrawki skór i zrobił krawaty.
Jak czytam te bzdury to aż się śmiać chce.
Za Panem M kryje się biznes który mu się udał, ale do którego przyznanie się mogłoby go drogo kosztować.
Jakby Pan M znał historię lat 80 to wspomniałby, że przy takich obrotach jako prywaciarz nie uniknąłby "domiaru".
Od tak pojechał sobie do stanów... wyciągnęła paszport z szuflady i już! heh mitomania do kwadratu.
W najlepszym wypadku mógł chociaż wspomnieć że mam badylarka była i troche na początek pomogła po dobrym dilu na rózach i tulipanych. W Łodzi troche ludzi w ten sposób staneło na nogi.
Ale NIE PAN Piotr ciężką pracą sam po szczebelkach drabiny się wspinał.
O ile W ogóle Pan Piotr ma nazwisko na M.
Bo jak wiadomo właściciel Polsatu drugi na liście Wprost 2 razy od tak zmieniał nazwisko!
sierpc33 / 93.105.189.* / 2010-04-08 22:45
A może jest tu ktoś, kto może mi naprawdę pomóc finansowo? Nie mam się do kogo zwrócić, naprawdę potrzebuję pomocy, i żeby było jasne nie jestem jakimś nierobem czy pijakiem poprostu byłem głupi że pomogłem teraz sam żebram!!! To mail do mnie jaceksarna@onet.eu, proszę pomóżcie.
sierpc33 / 93.105.189.* / 2010-04-08 22:39
Tak wszyscy pomagają jak daleko, a jak człowiek ma naprawdę problem to głuchych udają!!!! Ja mam kłopoty finansowe przez pseudo przyjaciela i do tej pory nie ma nikogo kto by chciał mi pomóc. A jak tak to wszyscy byli pomocni, jak daleko odemnie!!!
Sam pomagałem latami służyłem pomocą innym a teraz co,muszę żebrać bo sam mam kłopoty. A każdy tylko drzwi zamyka przedemną!!!
zebrak / 83.16.225.* / 2009-04-17 07:20
kto mi pomoze finansowo
zebrak / 83.16.225.* / 2009-04-17 07:19
a moze pomogl by biednym ludziom
vip98 / 2008-07-20 04:15
i ch** z tym bogactwem jak nie może mieć dzieci,więc nie ma mu czego zazdrościć, ale jest to człowiek godny podziwu i szkoda że sie takich ludzi w Polsce nie ceni. Pozdrawiam wszystkich czytających
Gingot! / 193.41.230.* / 2008-07-07 15:45
Jest wielu biznesmanów, któym Misztalek mógłby dupę podcierać-a jakoś nie obnoszą się z kasą jak ten fiutek.:)
Łodziak / 83.12.128.* / 2008-04-15 09:25
Widze, ze przez wiekszosc zazdrosc przemawia...
A ja powiem szacuneczek za osiagniecia od 0 do Milionera!
absurd / 83.143.213.* / 2008-07-08 18:52
polska zawiść

wiekszośc wypowiadających się

aż w tyłku ściska

jak widza że taki Misztal takie bele co .. coś znaczy, coś ma, a oni ?

po studiach, z papierkiem certyfikatem

są urzedniczynami na posadkach

ludźmi z pretensjami do świata, że jest jaki jest

jak przyjechałem do polski, to nie wierzyłem opowiesciom, o tym, jakcy sa polacy,

widziałęm ich w australii, nowej zelandii,
i nie wierzyłem , jak to możliw ? tacy zaradni, mili, przedsiębiorczy

przyjechałem zobaczyłem

chyba ci zaradni i przdsiębiorczy wyjechali,

czy aby napewno ?
/ 87.205.163.* / 2008-07-05 16:21
Z******** Koleś ;) Lubię go za to do czego doszedł ;D
Maciek_perperkoz / 91.94.157.* / 2008-03-27 20:05
haha chwalipięta ścigany przez prokuraturę:P no fakt pieniądze szczęścia nie dają czasem trzeba poprostu mieć zasady a czasem troche skromności:) można zrozumieć ludzki sukces :) ale sukces Misztala to jakoś nie zabardzo do mnie przemawia:) MA koleś kompleksy i to widać jest pyszny i zakłamany:) był posłem samoobrony a to mówi samo za siebie :) Panie pośle litości !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
czandar / 2008-05-06 14:16
Mocno zabawne Facet sobie radzi mimo tego że wszyscy rzucają mu klody pod nogi , Jakbyś stał koło niego pewnie chciałbyś pożyczyć kase. Sam prowadzę mały biznes i wiem jak wielu ma mnie ochotę utopić w łyżce wody
Pozdrawiam Panie Piotrze tak trzymać
ariel / 83.5.65.* / 2008-01-14 22:24
jak się skontaktować z P.Misztalem ??
trewlok / 83.13.49.* / 2008-01-09 14:00
no tak, pan biznesmen, manager i poseł na dziś dzień jest ściagany listem gończym przez polski rząd :)

chyba krawaty ze skóry musiały słabo schodzić. proponuję przestawić sie na krawaty z drewna, takie z gumeczką, rozciągane,

ciężki los uczciwego biznesmena, który w wieku 17 lat brał co drugi dzień 300 000 zł :) hahahahahaha
/ 83.8.132.* / 2007-11-22 00:53
fura,skóra i komóra,
a tak swoją drogą, jeśli to prawda że samochód kompensuje facetowi ukryty kompleks małego członka,
to gość musi mieć naprawdę spory problem
potrebująca wsparcia / 83.10.29.* / 2007-10-27 19:24
Panie Piotrze! Wszyscy wiemy, że jest pan bogaty.Czy może Pan wspierać ludzi potrzebujących wsparcia finansowego?
Jestem wśród takich osób.Może moja jakaś iskierka nadziei
się spełni.Myślę, że w Pana serduszku również taka iskierka zabłyśnie.Wierzę w Pana intencje, z góry dziękuję.
goio / 87.207.69.* / 2011-05-16 19:38
i tak nie pomze bo tacy bogaci kombinatorzy biedakom każą u umierac iste smieją
powodzianka / 85.112.213.* / 2010-07-27 16:08
Witam serdecznie!

Znalazłam Wasz adres e-maila w internecie.Nie wiem do kogo mam się zwrócić o pomoc,więc piszę do Was.Pochodzę z terenu dotkniętego powodzią.Moja rodzina ucierpiała potrójnie,u mnie w domu woda była prawie do sufitu,zniszczyła nam wszystko w domu,potopiły się maciorki prośne,kury,kaczki,uratowaliśmy klacze i niewiele prosiaków ,zostały zalane wszystkie uprawy,nie mamy nic.Jesteśmy o tyle w lepszej sytuacji,że w domu mamy górę i możemy być w domu.Nasz syn miał piękny dom,mieszkał tam niecałe 7 lat,wszystko miał pięknie wykończone,robił sobie sam,miał jak w bajce.Wodę miał po czubek dachu,stracił wszystko,moja 72 letnia mama miała wody do sufitu,pozostała tak jak nasz syn z rodziną w tym co wyszła.Pozostały tylko gołe obdarte ściany.Obecnie wszyscy gnieżdzimy się u nas na górze w dziewięć osób:moja mama,syn,synowa,wnuczki Adrian 11lat,Kacper 5 lat,my z mężem i naszych dwóch młodszych synów 18 i16 letnich.Mamy bardzo ciasno,młodzi chcieliby wrócić do siebie,chcą zrobić na poddaszu mieszkanie,a dół zostawić,żeby schło,ale nie mają na to pieniędzy,my im nie pomożemy,bo sami nic nie mamy i też potrzebujemy pomocy,mama też nie ma szansy na powrót do siebie.Znajdujemy się w bardzo trudnej sytuacji,innym pomagają rodziny,a my wszyscy z rodziny jesteśmy poszkodowani.Ja nie umię chodzić i rozpychać się po instytucjach jak inni.Znajdując Wasz adres dostrzegłam iskierkę nadzieji,jestem prostą wiejską kobietą,nawet nie bardzo umiem posługiwać się internetem.Jeśli moglibyście w jakikolwiek sposób pomóc mojej rodzinie,będę niezmiernie wdzięczna.

Z poważaniem Daniela Bartoszek

Orliska 17

39 432 Gorzyce

pow tarnobrzeski

woj podkarpackie
Grzesiu.:) / 193.41.230.* / 2008-07-04 11:32
No ludzie! Jesteście żałośni.:) Prosić obcego faceta o jałmużną na rozkrecenie biznesu i pakować suche komplementy pod Jego adresem na forum z nadzieją,że to przeczyta i rzuci pod nogi walizke pełną pieniędzy...! Buahahaha!:))) Co za frajerstwo! Pozdrawiam Wszsytkich, którzy szczerze piszą na temat Misztala oraz życzę powodzenia ekipie naiwnych żebraków. No ale może faktycznie się do Was odezwie pan EX-poseł-przesyłając grafikę między-narodowego gestu!:))))))))))))
nieznajoma / 213.238.88.* / 2007-10-19 23:40
Wszystkiego najlepszego w Dniu Urodzin :)
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy