Forum Polityka, aktualnościKraj

Polityka zagraniczna Polski. Narada ambasadorów w Warszawie

Polityka zagraniczna Polski. Narada ambasadorów w Warszawie

Wyświetlaj:
czysto przypadkowo / 178.36.242.* / 2014-07-21 12:09
Mam nadzieję,że nowego planu Burza panowie nie uchwalą bo przy ostatnim resztki elit wyduszono
inwestorka rekinek / 80.42.148.* / 2014-07-21 10:58
a od kiedy i w jakiej dziedzinie Ukraina jest strategicznym partnerem? tam od czasow cara Piotra i wczesniej lublili sie lac i zabjac, zacinac nawzajem, pisali to w "autobiografiach" wszyscy Romanovie, tam wysylai przestepcow,zlodzieji za najgorsze zbrodnie i stamtad zawsze sie spodziewali najgorszego,tam znajdowali sie uzurpatorzy wladzy, podszyci carowie,sprzedawczyki,przewrotowcy. I tak zostalo im do dzisiaj.Zbrodnie kresowe tylko wpisuja sie w caloksztalt Ukrainy.Nie chcialabym byc utozsamiana wiec z majdanowcami i podobnymi i nie twierdze,ze sa oni dla mnie jakims strategicznym partnerem. Rosja moglaby nim byc z powodzeniem, w tym widze polski interes,ogromny rynek,ktory jest w stanie wchlonac wszystko, ogrom kultury. Tylko bolkio tym nie wiedza.

Nawet moje niespelnia dziesiecioletnie dziecko potfaiac logicznie myslec orientuje sie ,ze to caly czas jest proba prowokacji Rosji przez Amerykanow i ich klakierow do powazniejszych dzialan. Rosjo nie daj sie sprowokowac idiotom-psychopatom miedzynarodowym,ktorzy z wojen zyja,ktorych chaos cieszy, ktorzy zyja z grabiezy w chaosie, grabiezy milionowych i miliardowych.

Najnowsze wpisy