Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Polska pożycza pieniądze Ukrainie. 100 mln euro na ochronę granic

Polska pożycza pieniądze Ukrainie. 100 mln euro na ochronę granic

Wyświetlaj:
ingrid / 197.210.224.* / 2016-01-13 08:00
Witam wszystkich, Nazywam się Hilda Clifton, obywatel USA; mam 40 lat od age..I jestem żonaty, z trójką dzieci chcę poinformować wszystkich o dobroci Pana, i uderzył w sytuacji finansowej, a ja musiałem opłacać rachunki, Próbowałem poszukujących kredytów z różnych firm pożyczkowych zarówno prywatnych jak i korporacyjnych, ale nigdy nie wih sukcesu, a większość banków zmniejszyła mój kredyt. ale w końcu chcę podziękować Bogu Wszechmogącemu za doprowadzenie mnie do prawdziwego i Legit pożyczki pożyczkodawcy Nazwa ingrid Kloet, prezes ingrid firmy pożyczki po scammed sumę $ 9.850 przez fałszywych kredytodawców, byłem beznadziejny i nie wiem komu ufać podczas gdy on przyszedł i położył wielki uśmiech na mojej twarzy przez lendering mi sumę $ 450,000.00USD na moją największą niespodzianką, więc droga, jeśli należy skontaktować każde przedsiębiorstwo z odniesienia się do zabezpieczenia pożyczki o niskim oprocentowaniu w wysokości 2% i lepsze plany spłaty andschedule, prosimy o kontakt {BAR.JOHNHARMONY@GMAIL.COM} A także jeśli byłeś ofiarą oszustwa, należy martwić się nie więcej, bo mam do was dobre wieści, a jedynym kredytodawcy, którym możesz ufać, po prostu skontaktuj się z nim teraz poprzez (BAR.JOHNHARMONY@GMAIL.COM) Więcej informacji na temat, jak uzyskać kredyt. on nie wie, to robię i modlić się go Bóg błogosławi obficie oddanie uśmiech na mojej twarzy i mojej rodziny.
czytaj sam / 83.26.250.* / 2016-01-02 16:57
Ciekawe ile banderowcy przekaza na ochrone granic 1 Euro ????????????????????????????
A reszta na bron do mordowania kobiet i dzieci wschodniej ukrainy.
A polskie dzieci beda umierac z glodu i choroby bo nie bedzie kasy .

Ponad 400 tys. uchodźców z Ukrainy chce zostać w Rosji
Ponad 400 tys. obywateli Ukrainy spośród tych, którzy zostali zmuszeni do opuszczenia kraju z powodu działań zbrojnych w Donbasie, chce stać się częścią rosyjskiego społeczeństwa – informuje Federalna Służba Migracyjna Rosji.

Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/swiat/20160102/1767330/ukraina-rosja-uchodzcy-konflikt.html#ixzz3w6S25BMn
tom jerry / 173.193.202.* / 2015-11-07 22:49
Cześć wszystkim,

Nazywam się pani Barbara Arnold, ja mieszkam w TELEWIZJA i warto żyć wygodnie dla mnie i mojej rodziny, teraz i ja naprawdę nigdy nie widziałem dobroć pokazano mi to dużo w moim życiu, jak ja jestem mama zmaga się z trójką dzieci i mam przeżywa poważny problem jak mój mąż spotkał straszny wypadek ostatnie dwa tygodnie, a lekarze stwierdza, że ​​musi poddać się delikatną operację, żeby być w stanie chodzić i nie mogłem sobie pozwolić na rachunek za operację Potem poszedłem do banku o kredyt i mnie odrzucić stwierdzając, że nie mam karty kredytowej, stamtąd biegnę do mojego ojca, a on nie był w stanie pomóc, a kiedy byłem przeglądania odpowiedzi yahoo i natknąłem się na pożyczki pożyczkodawcy pana John Hawkins, który udziela kredytów w przystępnej stopy procentowej i ja słysząc o tak wiele oszustw w Internecie, ale w tej mojej beznadziejnej sytuacji, kazał mi zapłacić za opłatą zatwierdzenia myślałem, że to oszustwo, ja poszedłem do mojego proboszcza na doradztwo i powiedział mi, do uiszczenia opłaty zatwierdzenia.
Nie miałem wyboru, niż dać to próbę i zaskakująco wszystko było jak sen, i otrzymał pożyczkę w wysokości $ 50,000 USD i płaciłem dla mojej operacji mąż i dziękować dziś Bogu, że jest w porządku i można chodzić i działa, a obciążenie jest już tak bardzo na mnie więcej i możemy dobrze karmić i moja rodzina jest szczęśliwa dzisiaj i powiedziałem do siebie, że będę krzyczeć głośno w świecie cudów Boga, aby mnie przez to Bóg obawiając pożyczkodawcy John Hawkins i ja doradzić ktoś w prawdziwej i poważnej potrzebie pożyczki na kontakt Bóg obawiając człowieka poprzez: johnhawkinsloans@gmail.com i chcę was wszystkich do modlitwy za tego człowieka, dla mnie.
Są jeszcze uczciwi i szczerzy pożyczki pożyczkodawcy, jak go po prostu dać mu test A będziesz zadowolony, że tak.

Jego e-mail: johnhawkinsloans@gmail.com
LSMM / 109.241.97.* / 2015-07-25 09:14
DO WYBORÓW CHCĄ ROZPIEPRZYĆ PAŃSTWO .TYLKO TRYBUNAŁ STANU.
xxl588 / 78.88.133.* / 2015-07-25 09:03
Niech pani Kopacz i jej ekipa pożyczą Ukrainie ze swojej kasy a przez osiem lat się na tyle obłowili że mogą pożyczyć nawet pięćset mil. a od naszych pieniędzy wara!!!!!!!!!!!!!!!
zyga wach / 5.60.61.* / 2015-07-24 15:27
Znowu pieniądze na zmarnowanie tej banderowskiej bandzie z Kijowa. Oj PO już nie mogę się doczekać by was wysłać w kosmos w jesiennych wyborach - czosnkowe pachołki. Dobrze Cejrowski radzi - ni9e głosujmy na śmieci.
TROTER / 83.9.19.* / 2015-05-24 14:19
JA SOBIE NIE ŻYCZĘ ŻEBY MOJE PIENIĄDZE WĘDROWAŁY NA UKRAINĘ ,SKORO PANI KOPACZ JEST TAK CHOJNA TO MOŻE NIECH PO POŻYCZY TE PIENIĄDZE
ggggggggggggg / 188.252.15.* / 2015-05-24 08:38
zabrali pieniádze z OFE i dali Ukraini .ograbiajá swój naród.
WAGA963 / 46.113.151.* / 2015-05-23 18:47
To polska mafia będzie oddawać te pieniądze należne narodowi z własnych kieszeni. Koniec bezkarności w trwonieniu naszego majątku! Każdy meneger odpowiada swym majątkiem za firmę. Ta odpowiedzialność musi też dotyczyć rządu i parlamentu z senatem. Przecież udzielają pożyczki ze świadomością, że nie odzyskamy tej kwoty, czego Ukrańcy nie ukrywają.
Rencista polski / 92.231.44.* / 2015-05-23 17:09
Glupota polskich wladzb jest PRZEOGROMNA !!! Nie mysla o rencistach, glodnych polskich dzieciach, o bezdomnych i mlodych malrzenstwach bez mieszkan - tylko rozdaja pieniadze dla B A N D E R O W C O W!
To wielki skandal - i gdyby glupota umiala latac, to cyrk na Wiejskiej i wszstkie budynki rzadowe w Polsce - unosilyby sie w powietrzu !!!
Bulu - na pewno przegrasz! I tak Ci dopomoz Bog !!!
Pinokio803 / 83.22.133.* / 2015-05-14 06:03
NIECH KOPACZ,JAK TAK ROZDAJE,PODPISZE WEKSEL.UKRAINA NIE ODDA TO ODDA KOPACZ.
franky123654 / 83.29.37.* / 2015-05-14 01:44
ta, akurat w to wierze.Oni to wydadzą na broń
upa / 83.22.35.* / 2015-05-13 23:51
to finansowanie bandytów ukraińskich jest powodem przegranej bula ,tak dalej a na pewno wygra duda
gosc3 / 89.75.187.* / 2015-05-13 23:01
szkoda że Polska nie pożycza Polsce na edukację Polskich dzieci,na Polskie rodziny, na Polską służbę zdrowia, na Polskich emerytów którzy ciężko tyrali by dostać głodowe(w większości0 emerytury! wspomagamy kraj wrogi(ostatnia ustawa o upa) ,przeżarty korupcją , mamy z Ukrainą ustawe o małym ruchu granicznym(czyli każdy mieszkaniec UA mieszkający w małej odległości od granicy z Polską może ją przekroczyć bez wizy(ilośc tych"mieszkańców" zwiększyła się nagle znacząco) za łapówkę można tam załatwić wszystko! myślę że lepiej było wprowadzić te kase w ochronę naszych granic - są to przecież pieniądze POLSKICH podatników ale jak widać "misie" u władzy wiedzą lepiej(też z naszych podatków) jedyna nadzieja że kolejne wybory już niedługo i coś może zmienimy...
zunna / 199.115.115.* / 2016-02-24 05:27
Nazywam się zunna, jestem z New York, Stany członkowskim, jestem tutaj, aby zaświadczyć o tym, jak dostałem pożyczkę od pani Ingrid {ingridkloetloanfirm@gmail.com} po tym zastosowano dwa razy z różnych kredytodawców kredytów, który twierdził, że jest w porządku kredytodawców forum, myślałem akcji kredytowej w miarę realne i złożyłem ale nigdy nie dał mi kredytu. I była w potrzebie pilnej pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej i stosowana od wielu pożyczkodawców kredytów, który obiecał pomóc, ale nigdy nie dał mi loan.Until mojego przyjaciela wprowadzi mnie do pani Ingrid Kloet CEO Ingrid Loan Company, który obiecał mi pomóc z kredytu mojego pragnienia i on naprawdę zrobił, co mu obiecano bez jakiejkolwiek zwłoki, nigdy nie myślałem, że nadal istnieją wiarygodne poĹĽyczkodawcy dopóki nie spotkała pani Ingrid, który naprawdę pomógł mi z kredytu i zmienił moje życie na lepsze , Nie wiem, czy jesteś w potrzebie pilnej pożyczki, wolne czują się skontaktować firmę pożyczki Ingrid na e-mail {ingridkloetloanfirm@gmail.com} o pomoc
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy