Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

POŚREDNIK NIERUCHOMOŚCI KRAKÓW

POŚREDNIK NIERUCHOMOŚCI KRAKÓW

arlenaciepichal / 2017-04-28 02:30
Witam wszystkich opiniujących pracę Pani Beaty Niklewicz. Moja opinia jest poleceniem usług Pani Beaty dla wszystkich MATEK, które z racji wykonywanych opiekuńczych czynności nad dzieckiem nie mogą brać czynnego udziału w sprzedaży nieruchomości. Właśnie w takiej sytuacji sprzedaży znaleźliśmy się kilka tygodni temu. Pani Beata niezwykle kompetentna osoba od ręki służyła radami co zrobić, gdy nie mogę stawić się przed notariuszem,czy u administratora budynku ect. Ja w domu z dzieckiem, mąż do wieczora w pracy... Pani Beata zapewniła nam komfort sprzedaży nie tylko przez fakt, że kolejnego dnia po daniu zlecenia znalazła klienta, ale uczestniczyła w sfinalizowaniu transakcji bardzo czynnie do samego końca i dłużej. Na bieżąco informowała mnie o czynionych krokach, w razie całkowitej mojej niedostępności smesowała, przesyłała maile, umawiała dogodne siedziby kancelarii by skrócić max.czas dojazdu. Rozumiała potrzeby mojego dziecka zawsze bazowała na tym, czy znajduje czas na rozmowę. Bardzo konkretnie wytyczała potrzeby niezbędnych do transakcji dokumentów. Chociażby​ sprawę wymeldowania z mieszkania. Kiedy udzieliłam notarialnego pełnomocnictwa nie musiała mnie jako współwłaściciela informować o niczym a jednak traktowała mnie na równi co bardzo mi odpowiadało. Serdecznie dziękuję Pani Beacie jako matka, że mimo sprzedaży pozwoliła mi przez cały czas być matką. Transakcja bez stresu, który lubi się udzielać dziecku zawdzięczamy ogromnej rzetelności, wiedzy i umiejętności dok sprzedaży P. Beaty. Serdecznie polecam!
Kasia Mazur / 37.248.120.* / 2018-07-19 14:48
Płacenie pośrednikom? Wszystkie formalności można załatwić jednym palcem, otwierając na swoim urządzeniu mobilnym aplikację do zarządzania najmem Rentumi. Przechowywanie dokumentów najmu, płatności online czy przejrzyste rozliczenia. Podrzucam link do aplikacji: https://rentumi.pl

Najnowsze wpisy