Forum Polityka, aktualnościKraj

Potrzebna większa pomoc dla osób z jednym dzieckiem

Potrzebna większa pomoc dla osób z jednym dzieckiem

Wyświetlaj:
Tralalalala / 79.173.28.* / 2015-03-31 21:22
Rozwiązanie jest proste - obecnie jest tak, że: "Jeżeli w ciągu pięciu lat od zakupu lokalu urodzi się trzecie bądź kolejne dziecko - można liczyć na dodatkowe 5 proc. wsparcia przeznaczonego na jednorazową spłatę części zaciągniętego kredytu."
Niech zrobią to samo w przypadku 2 dziecka.
Ja skorzystałam z programu MdM mając jedno dziecko, chciałabym drugie, ale boję się, że nie damy rady finansowo - takie rozwiązanie zapewne by nas zachęciło.
Znam sporo osób, które mają jedno dziecko, chcieliby drugie, ale boją się ... bo zmniejszy im się zdolność kredytowa na zakup mieszkania lub nie dadza rady finansowo.
fredek / 212.160.172.* / 2014-09-01 09:21

- Rząd powinien zwiększyć pomoc dla osób z jednym dzieckiem, by je zachęcić do posiadania kolejnych - mówi demografka Irena Kotowska z SGH


...rzond pomógł jak umiał, już w zeszłym roku zabrał ulgę na dziecko rodzicom posiadającym jedno dziecko...
H Szatkowski / 2014-09-01 09:44
Nie posiadającym jedno, ale wychowującym jedno uprawnione do skorzystania z ulgi na nie przez rodziców, którzy mają dochód większy niż wprowadzony limit. To zasadnicza różnica.
na naszej plantacji słonko jasno świeci / 178.37.242.* / 2014-09-01 09:06
Potrzebna większa pomoc dla osób z jednym dzieckiem - bardziej miażdżącej krytyki naszych nadzorców dawno nie spotkałem:))), zwłaszcza, że nawet to jedno bez pomocy in vitro nie idzie zrobić -jak się nas ostatnio informuje.

Najnowsze wpisy