Na skróty
Forum Forum pracyOferty szukam

praca w Ruch S.A,

praca w Ruch S.A,

skomentuj
Money.pl / 2007-07-02 18:42
Komentarze do wiadomości: praca w Ruch S.A,.
Wyświetlaj:
sowa4891 / 37.31.41.* / 2014-09-30 12:20
Witam wszystkich. Czy ktos z tutaj zebranych moze mi objasnic jak krowie na rowie jak zrobic zamkniecie miesiaca? Bo to co dostalem od ks jako uzupelnienie ksiegi agenta o rozliczaniu miesiecznym to sie nadaje do... no. Moj ks raczej mi w tym nie pomoze bo moim zdaniem nie bardzo ogarnia temat. Pozdrawiam.
Dagmarka54 / 84.10.12.* / 2014-09-30 14:37
1. Musisz wydrukować z terminala od kart miejskich- RAPORTY/OKRESOWY/OKRESOWY/ustawiasz date i drukujesz.
2. Na kasie wybierasz w FUNKCJE/RAPORT KSIEGOWY SPRZEDAZY wybierasz daty i drukujesz
3. Na drukarce z paragonow wybierasz OK/RAPORTY/OKRESOWY/WG DAT i tak samo wybierasz daty od poczatku miesiaca do konca miesiaca i drukujesz. (Strasznie dlugie bedzie wiec warto miec papier w zapasie).
4. Z terminala płatniczego wybierasz ADMIN/ZESTAWIENIE/WPISUJESZ HASŁO (6cyfrowe) i sie wydrukuje zestawienie.Pózniej jest pytanie czy zerować: TAK.

Najlepiej to zrob jutro rano, bo dopiero wtedy te transakcje z terminala są wysylane i masz druczek z tego.
Gr_s / 2014-09-29 22:10
http://www.pracuj.pl/praca/kierownik-zespolu-umow-warszawa,oferta,3592102?utm_source=ja_ulubieni_pracodawcy&utm_medium=email&utm_campaign=ja_ulubieni_pracodawcy_oferta_18797102

Może ktoś chętny na stanowisko ? jak myślicie, na czyje miejsce poszukują nowej osoby ?
Gr_s / 2014-09-29 22:27
a może to kobieta, która podpisała moje wypowiedzenie będąc od 3 dni na urlopie, i jeszcze w tym samym dniu gołębiem pocztowym z Warszawy je dostarczono
Dagmarka54 / 84.10.12.* / 2014-09-29 14:11
Widzieliście dzisiejsze newsy od Ruchu odnośnie wynagrodzeń? :-/ kolejna kłoda pod nogi,żeby tylko nie dostawać premii...
alex 2910 / 83.242.86.* / 2014-09-29 19:10
Jakie ?? u mnie nie było nic nowego poza "propozycją" otwarcia kiosku w niedziele
Dagmarka54 / 84.10.12.* / 2014-09-30 09:55
Oto całość komunikatu:
Zmiana polega na:
1. Modyfikacji elementów warunkujących wypłatę wynagrodzenia podstawowego dla UAS7 i UAS8, tj :
a) „Utrzymanie czynności PSD w ustalonych przez RUCH godzinach” – metoda weryfikacji została rozszerzona o długotrwałe nieusprawiedliwione nieobecności w ciągu dnia;
b) „ Pozytywny wynik kontroli planogramów papierosowych oraz ekspozycji prasowych” – do planogramów papierosowych dodano ekspozycje prasowe i warunkiem zaliczenia jest pozytywy wynik z obu kontroli.

2. Dla Umów UAS 8 – nowym zadaniem, którego zaliczenie jest warunkiem wypłaty premii, będzie zwiększenie liczby przyjętych płatności za rachunki zgodnie z zakomunikowanym planem dla PSD i równocześnie pozycja ta zostanie usunięta
z tabeli wynagrodzenie dodatkowe

3. Dla wszystkich rodzajów umów doprecyzowano sposób naliczania wynagrodzenia za usługi ubezpieczeniowe. Wypłata wynagrodzenia za „Dokonanie kalkulacji dla Klienta” będzie dokonywana tylko raz dla PSD które jako pierwsze dokona
i wydrukuje kalkulację dla danego dowodu rejestracyjnego (w chwili wyświetlenia się kalkulacji na kasie POS pojawia się komunikatu „nowa kalkulacja”).
były agent / 5.226.98.* / 2014-10-01 06:53
to ostatniego egzemplarza czasopisma nie można będzie sprzedać ha ha ha
były agent / 5.226.98.* / 2014-10-01 06:49
ekspozycje prasowe będą kontrolowane ,to znaczy że ostatniego egzemplarza nie można sprzedać a klient będzie się pytał dlaczego
ficia / 195.117.172.* / 2014-10-01 11:52
poproszę Nowiny.
Nie bo to ostatnia gazeta do premii ahaha
Dagmarka54 / 94.254.193.* / 2014-09-25 18:20
Wie ktos co to jest Kolekcja Super Expresu? Dzisiaj do zwrotu, za 9,99???
j 23 znowu nadaje / 178.42.178.* / 2014-09-25 18:35
kolekcja disco polo
Dagmarka54 / 94.254.193.* / 2014-09-25 18:37
Dzieki :-D
ruch755 / 79.186.235.* / 2014-09-23 16:25
czy ktoś wie gdzie szukać "polityki wydania specjalnego", które dziś trzeba zdać?
agent1949 / 37.248.255.* / 2014-09-23 17:09
to jest magazyn o Powstaniu Warszawskim , czerwona okładka.
Pozdrawiam.
ruch755 / 79.186.235.* / 2014-09-23 17:18
dzieki
ulka 66 / 83.24.230.* / 2014-09-19 21:58
Pozdrawiam wszystkich kioskarzy i współczuję ,że muszą tak pracować za psi grosz (niestety pewnie nie mają innych możliwości zarobkowania) wiem coś o tym , też prowadziłam kiosk . Mnie się udało , po kilkunastu latach znalazłam godną pracę i życzę wszystkim tego samego- urlop , wolne soboty i niedziele i "i tylko 8 godz. pracy dziennie " i do tego bieżąca woda i toaleta .Tak niewiele ,a jak wiele...
Dagmarka54 / 94.254.145.* / 2014-09-19 13:25
Czesc Wam :-)
Prowadze kiosk od lutego. Bede teraz rezygnowac,bo ja nie jestem caritas i za darmo nie bede pracowac. Mam do Was pytanie,bo sadze ze lepiej wiecie niz ja. Mam w umowie, ze przed uplywem roku jak zrezygnuje to jest kara 1000zl bo Ruch poniosl koszt szkolenia mnie.
Ja zanim zaczelam pracowac na swoj rachunek, pracowalam w tym samym kiosku przez pol roku i szkolili mnie pracownicy mojej bylej szefowej. Pytalam sie mojego kierownika czy w zwiazku z tym, ze mnie nikt nie szkolil jak podpisalam umowe z Ruchem jako ajent, bo juz przeciez wszystko umialam, to czy nie powinni mnie zwolnic z tej oplaty? Odpowiedz byla ze nie,bo mimo to szkolil mnie pracownik Ruchu. Faktycznie rzecz biorac nie byl to pracownik Ruchu, tylko firmy wspolpracujacej z Ruch.
I teraz moje pytanie, czy sa jakies szanse zeby sie odwolywac od tej oplaty? Macie jakies doswiadczenia? :-)
były agent / 89.72.113.* / 2014-09-20 07:03
RUCH jako firma nie szkoliła Ciebie i nie poniosła z tego żadnych kosztów,i nie ma prawa żądać od Ciebie żadnych pieniędzy-to jest jawne wyłudzanie ,a to jest karalne
Gr_s / 2014-09-20 14:58
no może kaesom płacili taką kasę i dlatego chcą ją odzyskać, nie daj sie. Wyłudzenie jak nic
kkkkkkkkkk / 77.254.77.* / 2014-09-21 09:29
Każde szkolenie kończy się podpisaniem dokumentu potwierdzającego ukończenie go.Jest tam data odbycia kursu,temat szkolenia, nazwisko osoby prowadzącej i twój podpis.Nawet inpost po szkoleniu dawał to do podpisania.Ruch nie ma takiego dokumentu podpisanego przez ciebie.
Gr_s / 2014-09-23 19:04
były dawane takie dokumenty do podpisu,przynajmniej na Śląsku, taka lista obecności ze szkolenia i na tej podstawie szkolący dostawał potem kasę, 150zł za osobę
Gr_s / 2014-09-19 19:36
Jak zwykle, znowu chcą oskubać ajenta. Nie wiem do kogo mogłabyś napisać. Pawda jest taka że tego zapisu w Twojej umowie być nie powinno. Pisałam jakis czas temu zeby uważać na podisywanie umów bo oni ciągle szukają sposobu na zarobienie kasy kosztem ajenta. To czystye złodziejstwo,jak można chcieć kasę od kogoś kto nie był szkolony przed rozpoczęciem? Znam osoby które były na starej umowie i dano im propozycję nie do odrzucenia, UAS 8 a w niej zapis o tym tysiącu dla naiwnych. Kto sie postawił że przecież szkolenia nie było bo ja tu juz pracuję nie od dzisiaj, temu ten zapis z umowy usunięto a kto był naiwny to ma umowę z zapisem haraczu. To jest wyłudzenie kasy. Chcesz odejść, napisz wypowiedzenie i zaznacz w nim że kwota 1000zł Ciebie nie dotyczy bo nie byłaś szkolona jako ze wcześniej w tym samym kiosku byłas pracownikiem i szkolenie nie było przeprowadzone przez Ruch a przez pracownika ajenta u którego pracowałaś. O ile dobrze pamiętam to osoba która prowadzi szkolenie ajentów, w tzw. kiosku szkoleniowym dostaje ok 150 zł i od dawna ten tysiąc wygląda na naciąganą kwotę. Gdyby robiono Ci trudności to spróbuj z prokuraturą, może da sie to podciągnąć pod próbę wyłudzenia, bo jak to inaczej wytłumaczyć? Paczki, listy, obciążanie przeterminowanymi towarami, ubezpieczenia a do tego jeszcze tysiąc za szkolenie którego nie było. Kiedy ktoś z tym zrobi porządek? Bezczelność zarządzających tą firmą nie zna granic. Nie daj się
Dagmarka54 / 89.76.181.* / 2014-09-21 20:14
Dziękuję Wam za odpowiedzi. Pracownik, który mnie szkolił też nie dostał żadnej kasy. Z inpostu również nie miałam szkolenia, wszystkiego musiałam sie sama uczyć ewentualnie dowiedzieć od doręczycieli, ktorzy też posiadali różną wiedzę. Na pewno nie dam się im naciągnąć. Wystarczy,że kradną na wszystkim innym. Ostatnio po sprawdzeniu wszystkich makiet zwrotowych okazało się że okradli mnie na prawie 300zł przez niecałe pół roku (wyszło przy inwentaryzacji ze mam brak prasy na prawie 700zł,a ze sadzilam ze jak oddaje to oddaje i nie moze byc zle przy zwrotach to sie pozniej zdziwilam co tak duzo prasy brak,bo na tyle ukrasc mi w kiosku nie mogli).
isia / 83.145.172.* / 2014-09-22 20:33
z prasą wszędzie jest to samo kradną na potęgę zdaje prasę dokładnie oczywiście parę złotych może się trafić za jakąś gazetę ale oni wynajdują sumy z kosmosu nie raz giną całe paczki wtedy my za to płacimy
marta_bialczak / 2014-09-15 13:36
Szanowni Państwo,
Jako osoby zatrudnione przez firmę RUCH SA na umowy ajencyjne, chcemy skorzystać z możliwości wypowiedzenia się w taki sposób, aby zostało to odebrane przez jak największe grono odbiorców. Jeżeli w jakikolwiek sposób rozgłos byłby w stanie zmienić sytuację tysięcy ajentów pracujących dla firmy RUCH SA, to warto podjąć ryzyko przedstawienia sytuacji tak, jak ona faktycznie wygląda. Niestety, wszelkie dotychczasowe próby bezpośredniego kontaktu z firmą spełzły na niczym. Poniżej przedstawiam zbiór największych i najważniejszych problemów,z jakimi borykają się ajenci prowadzący punkty sprzedaży RUCH.
Umowa Sprzedaży Ajencyjnej
Mamy z RUCH SA podpisane umowy ajencyjne (mają one kilka różnych wersji – im nowsza, tym bardziej skomplikowana i proponująca niższe zarobki). Wymaga to od nas prowadzenia własnej działalności gospodarczej. W tych umowach mamy określony czas pracy: od poniedziałku do piątku – 12-13 godzin dziennie, w soboty 8-9 godzin. Niektóre punkty są też czynne w niedziele. Warto zaznaczyć, że w większości kiosków pracuje tylko jedna osoba. Przyczyna tego jest prosta – jeśli zarobki oscylują w okolicy 1500-2500 złotych, to po opłaceniu składek ZUS i podatku nie pozostaje wiele, aby można było rozważyć zatrudnienie pracownika. Wracając do godzin pracy – najnowsze umowy mają klauzulę sugerującą otwieranie punktów sprzedaży „w dni wyznaczone przez RUCH SA”, co pozwala kierującym RUCH SA jeszcze bardziej wydłużyć czas pracy, w dowolnym momencie. Nie zastosowanie się do tych propozycji grozi karą finansową. Tak naprawdę pracujemy więcej niż śpimy, odpoczywamy i spędzamy czas z rodziną. Dodatkowo te wyśrubowane wymagania powodują bardzo dużą rotację pracowników. A szkolenia nowych ajentów nierzadko spadają na innych sprzedawców – co nie jest ani dodatkowo płatne, ani wliczane w czas pracy.
Współpraca z firmą INPOST – od jakiegoś czasu kioski RUCHu są punktami awizacyjne firmy INPOST, która wygrała przetarg na przesyłki
sądowe, komornicze itd. Nikt tej możliwości nie konsultował z ajentami, zostało to narzucone, bez konkretnych szkoleń. Wiąże się to z
kolejnymi niedogodnościami – kioski mają naprawdę małą powierzchnię, więc w momencie dostaw, przygotowywania prasy do sprzedaży
i zwrotu każda dodatkowa czynność staje się niemożliwa. Wydawanie przesyłek jest czasochłonną procedurą, co wydłuża czas oczekiwania
kolejnego klienta itd. Współpraca z listonoszami też najczęściej nie należy do przyjemnych, a nierzadko ich opieszałość zmusza nas do
pozostania w kiosku jeszcze długo po zamknięciu (przesyłki muszą zostać wprowadzone do systemu w tym konkretnym dniu). RUCH SA podpisując umowę z firmą INPOST nie przewidział możliwych strat w sprzedaży. Do niedawna obowiązywała nas stawka 1 zł za wydany list. Jako, że są to przesyłki o specyficznej treści, nie zawsze są one odbierane, dlatego też od niedawna nasze stawki zostały zmniejszone o 50%, rzekomo wychodząc naprzeciw potrzebom ajentów. Kolejną sprawą, w której RUCH SA przekroczył granicę jest umowa na wydawanie przesyłek zawierających grę Wiedźmin 3. Jak wiadomo, gra ukazuje się w nocy z 24/25 lutego 2015 roku. Z całym szacunkiem dla fanów gry, nie oni są tutaj problemem. Po 13 godzinnym dniu pracy, przed nadchodzącym kolejnym (rozpoczynanym zwyczajowo przed 5 rano), spędzenie
kolejnej godziny w pracy, w czasie przeznaczonym na sen – jest dość nieludzkie zagranie, ale legalne dzięki wspomnianej wcześniej klauzuli mówiącej o „dodatkowych dniach pracy wyznaczonych przez RUCH” Warto też wspomnieć o względach bezpieczeństwa: zakres zapewnionej ochrony dotyczy punktu sprzedaży, nie drogi ajenta do i z miejsca pracy. Środek nocy nie jest najlepszą porą na samotne spacery.Idąc dalej – w 2012 roku RUCH SA podpisał umowę z firmą farmaceutyczną, co skutkowało przeładowaniem kiosków różnego rodzaju
lekami, bez rozeznania rynku, zapotrzebowania okolicy, obecności aptek w sąsiedztwie. W tym momencie za niedostateczną sprzedaż leków
obciążani są ajenci. Planowanie sprzedaży konkretnej grupy produktów w określonym czasie jest dobrą strategią, ale dla wielkich firm
odzieżowych, nie kiosków sprzedających leki. Mamy oczywiście swoich regionalnych kierowników sprzedaży, ale zazwyczaj nie są oni w stanie nam pomóc – prawdopodobnie mają jeszcze bardziej związane ręce niż my. A w momencie, kiedy sprzedaż będzie niewystarczająca - kosztami za przeterminowanie się towaru zostaną obiążeni właśnie ajenci. Następna sprawa – odprowadzanie utargów. Mamy obowiązek codziennegowpłacania utargów, zrozumiała sprawa. Problem jest w tym, że wypłata fiskalna kasy musi zostać dokonana o określonej porze i to bynajmniej nie jest koniec dnia. W kasie może fizycznie pozostać po zamknięciu tylko 300 złotych. Do tej kwoty odpowiedzilaność za straty ponosi RUCH. Co jeśli od momentu wypłaty do zamknięcia dnia ta kwota jest większa? (A taka sytuacja zdarza się niemalże codziennie). Można ry
Ajent / 77.255.93.* / 2014-09-15 22:14
Do kogo to konkretnie? Do ajentów? Wiemy. Do pracowników Ruch, ktorzy tu zaglądają? Wiedzą. I przypuszczam, że wywołuje to ich uśmiech politowania. Wyślij ten list do wszystkich gazet w kraju. Może to kogoś zainteresuje. Wątpię. Były takie próby. Nie interesuje to nikogo. Nawet samych ajentów. Co więcej. Są i bardzo zadowoleni. Wystarczy poczytać to forum. A Ci niezadowoleni nie mają nawet tyle odwagi, żeby bombardować stronę Ruch na FB, żeby pisać komentarze pod artykułami o cudownej firmie. Od pewnego czasu działała grupa zapaleńców. Zebrała obok siebie grupę ajentów. I co? Jak trzeba się było postawić, to się zawsze kilka argumentów znalazło, żeby zrobić co Ruch kazał. Grupa zapaleńców zrobiła to, co można zrobić, to co jest jedynym i najlepszym wyjściem. Wypięła się na firmę i otwarła swoje kioski, niejednokrotnie jako najbliższa konkurencja. I uważam, że jest to jedyne rozsądne działanie. Być może znajdzie się kiedyś osoba, która będzie miała dużo czasu, pieniędzy, samozaparcia i zacznie punkt po punkcie walczyć w sądzie. Być może. Ale wiem jedno. Ruch się z taką osobą rozprawi za pomocą jednego pisma.
Gr_s / 2014-09-16 00:47
Dokładnie tak. Za pisanie na ich profilu PRAWDY, usunięto wszystkie moje komentarze i zablokowano komentowanie ich jakże mądrych wpisów. Są tak samo mądre jak te wszystkie wytyczne. Pan jakiś radca,próbował mnie straszyć sądami za pisanie o Ruchu a adwokat u którego byłam powiedział że pisac mogę wszystko pod warunkiem że będą to fakty a nie opowieści z księżyca. No to piszę a mam na czy sie opierać. Tym wszyskim powinny zainteresować się już dawno wszystkie kontrolujące firmy urzędy. A przy okazji proponuję sprawdzić czy nie musicie zapłacic podatku od podarowanych 30% za wpłatę reszty niedoboru. Ruch chcąc uzyskać jakiekolwiek kwoty z rozliczanych w chmurach inwentaryzacji, przedstawiał propozycje "darujemy 30% przy spłacie pozostałych 70"Nowe umowy na których można sie przejechac, praca może być i po kilkanaście godzin, bo przecież jest zapis w umowie. Nowy nie wie za jakie pieniądze będzie pracował, widzi tylko podstawę. Reszta przy okazji :)
kkkkkkkkkkkkk / 77.254.77.* / 2014-09-16 22:52
Niestety nie jesteśmy osobami zatrudnionymi przez Ruch.Nie zatrudnia nas także Inpost.
Ze wszystkich ofert na rynku wybraliśmy działalność gospodarczą i dlatego po 25 latach pracy będziemy mieli najniższą emeryturę tj. 880 zł brutto.
Powinniśmy sobie pogratulować- to jest świetny wybór.Warto pracować dla firmy Ruch jeszcze 10 lat!
Gr_s / 2014-09-15 19:58
Ruch ma ubezpieczoną gotówkę i chyba do wysokości 2tysięcy zł więc jeśi to jest prawda to kolejne wyłudzenie od ajenta kasy. Nie pierwsze i nie ostatnie zapewne. Wszystko co napisałaś to prawda tylko widzisz jest jeden problem. Jedni ajenci mają lepiej drudzy gorzej i nie zawsze ci co mają gorzej / lepiej , chcą sie do czegoś, nawet bardzo słusznego, przyłączyć. Dziwna sytuacja, wszyscy narzekają skomlą a jak chcesz im pomóc coś zmienić to chcowaja się w swoich skorupach...
Gr_s / 2014-09-09 22:21
ech tam, chyba nie ma tak źle, niektórzy mają po kilka kiosków i nie narzekają. Szukają nawet przez tablicę ludzi do pracy. Może trzeba zacisnąć zęby i pracować?
były agent / 89.72.113.* / 2014-09-10 06:45
kilka kiosków mają ,tylko na jakich zasadach-ludzi studentów albo emerytów bez ZUS-su zatrudniają .robią im remanenty co miesiąc i wykazują zmyślone manka aby mniej płacić.Rotacja pracowników w tych kioskach jest ciągła.Przy takich prowizjach jakie daje RUCH nie ma mowy o zatrudnieniu pracownika na rzetelnych umowach bez kombinowania
Gr_s / 2014-09-15 00:39
masz 100% racji. Niedaleko jest kiosk w którym od kwietnia jedna siedzi cay czas ale ta druga osoba zmieniła sie już 4 razy
Gr_s / 2014-09-09 22:35
i żeby nie było, odeszłam bo nie godziłam się z takim traktowaniem a kiosk nie dawał tez godziwego utrzymania a raczej nawet namiastki utrzymania. Owszem, to było ryzyko i nie ma co ukrywać. Jakby nie było, marne bo marne ale jakieś pieniądze były. Tylko ze czasem chleb ze smalcem lepiej smakuje niż bułka z szynką w takich warunkach. Głupoty dłużej nie można było znosić, ja sie przynajmniej do tego nie nadaję a w tej firmie co wytyczna to wieksza głupota i za wszystko odpowiada ajent. Ile jkiosków zostało tej cudownej firmie? firmie którą zniszczyli "managerowie" Po mnie odeszły jeszcze 3 osobya w najbliższym czasie będą kolejne wypowiedzenia. Następnch jeleni złapią, bo po tym co słyszałam, jak to przedstawia się nowym osobom współpracę to trudno się dziwić. Cygaństwo w żywe oczy. Szczególnie jeśli chodzi o wynagrodzenie. Nie ma sie co dziwić że znajdują chętnych bo jak nowy słyszy że kończący ajent zarabiał 3 tysiące a odchodzi bo znalazł pracę w swoim zawodzie to co? nie będzie chętnego?
isia / 83.145.172.* / 2014-09-05 20:17
wymyślili komunikator a dalej karzą z każdą sprawą kontaktować się z Ks przecież to jakaś kpina
isia / 83.145.172.* / 2014-09-02 21:48
KS-i piersi do odstrzału już są zwolnienia szkoda że tak póżno bo za darmo brali pieniądze
kasia683 / 77.112.3.* / 2014-09-04 11:11
Pomarz sobie... Już to widzę jak zwalniają ksów. No chyba że tych bardziej "ludzkich".
były agent / 89.72.113.* / 2014-09-03 06:17
nie wiem po co zatrudniali tych KS-ów tylko było więcej szkody i zamieszania w tym chorym po prywatyzacji RUCHU
fankizpralki / 178.180.171.* / 2014-09-02 06:31
http://www.portalspozywczy.pl/handel/wiadomosci/ruch-bedzie-sprzedawal-ubezpieczenia-oc-w-kioskach,104755.html#comment
renata1962 / 95.41.75.* / 2014-09-03 18:38
A zawrzec zwiazek malzenski tez mozna w kiosku?
były agent / 89.72.113.* / 2014-09-03 06:25
a może tak jeszcze wędliny i mięso sprzedawać lodówki już są
agent1949 / 37.248.255.* / 2014-09-02 18:52
Tonący brzytwy się łapie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ajent / 178.37.157.* / 2014-09-02 09:57
Super.
ledwiezipie / 176.102.87.* / 2014-08-30 09:35
Po weekendzie kierowcy na śląsku zaczynają sponsorować 3 miesiąc dostaw prasy na kioski , gdyż lipiec jeszcze niezapłacony. Prawdopodobnie za nasze wynagrodzenie zakupiono bilety miesięczne i teraz firma czeka na zwrot z utargów.
Grazyna_55 / 93.105.236.* / 2014-09-01 21:34
Nie prawdopodobnie a na pewno. Bilety z wtorku przyjechały w czwartek chociaż miały być w środę (oczywiście w ub.tygodniu) Utargi dostają codziennie ale coś trzeba wymyślić, myślą że te bajki, ajenci, kierowcy i reszta dołów łyka jak gęś kluski. Są żałośni ale najgorsze jest to ze pływają po powierzchni i wciągają pod wodę wszystkich na nich pracujących niczym topielice.
Ajent / 77.253.175.* / 2014-08-30 17:27
Utargi firma dostaje codziennie, wyśrubowany do granic możliwości. A stoją przed wypłatą naszych prowizji. Znaczy toną? Piszcie monity i naliczajcie odsetki.
kasjana / 67.250.120.* / 2014-09-03 12:53
w ruchu nie ma normalnych menagerow tylko pociotki nie majace pojecia o handlu tych ks co biora kase nic nie robiac zwolnic kto to widzial coby tony spozywki i napojow ladowaly w smieciach zamiast przecene robic towar jest drogi to nie idzie obok sa sklepy gdzie wszysko jest tansze o polowe wiec o co biega?? kto kupi w kiosku pozatym sa wekendy swieta brak podstawowych towarow tj fajki bilety i inne dziadostwo nie pomoze nawet cobyscie siedzieli do 23 w kiosku jak nie ma czym handlowac
agent 1949 / 37.248.255.* / 2014-09-03 17:58
Znowu mają problemy finansowe. Towaru w hurtowni brak. Tylko patrzeć jak znowu wymyślą nową kalkulację prowizji.
Myślą, że my będziemy pracować po 240 godz.
za 1000 zł.Zapominają, że 1080 zł kosztuje nas tylko ZUS za siebie, z gdzie pracownicy???
aifoz / 83.29.42.* / 2014-08-30 23:44
Ruch to OSZUSCI remanety rozliczane sa w zaleznosci ile im brak pieniedzy poczatkowe stany z ksiezyca rozliczenia takie same zakonczylam prace z nimi nigdy niemialam manka przz dlugie lata bo znam sie na tej pracy na koniec w podziece za te lata dali mi takie rozliczenie ze dobra ksiegowa sprawdzajac dokladnie od lat moje papiery zaproponowala mi naglosnienie tej sprawy
isia / 83.145.172.* / 2014-08-31 20:32
trzeba to poruszyć na fejsie na stronie RUCHU
rrrrrrrrrrrr / 77.253.199.* / 2014-09-01 09:44
kto wie co to jest Wprost za 25 zł dzisisaj do zwrotu?
isia / 83.145.172.* / 2014-08-31 20:29
cały czas tak robią sumy z kosmosu powinniśmy żądać po każdej inwentaryzacji pisma na temat rozliczenia a tak po paru latach okazuje się że że masz jakieś manko
kasia477 / 89.66.64.* / 2014-09-17 20:52
wiecie co od jakis trzech lat sledze to forum i niestety tylko narzekacie i wiecej nic . Troche odwagi ludzie , ja odeszlam i jestem szczesliwa wspolpracowalam z nimi pietnascie lat i co z tego mam nic , skonczyly sie nerwy siedzenie po szesnascie godzin dziennie. Mam porzadna prace i rodzine ktora widze , a nie ktora widzi mnie jak spie. Pozdrawiam i zycze odwagi
iza0007 / 31.61.128.* / 2014-08-29 15:32
To jawna masakra jest a nie praca, 12 godzin pracy a potem lec ludzi na poczte i wplacaj utarg, bo jesli nie to kara kara kara zaraz CUK dzwoni ze nie ma wplaty. Teraz opricz sztucznie napedzanego manka beda dodatkowo kary unowne. Mnie tez kierownik wsadzil na mine. Tutaj to zarobisz sporo. Hak sie okazuje ledwo wyciagam i wyrabuam 70%
Ciekawe czy te palanty z gory chcieli by tak popracowac. W swiera siedza w domkach z naszych milionow a ty wole glupi haruj...
Siedze i marienie... Zero zycia prywatnego, nawet nie mam kiedy... Innej pracy brak !!!
Grazyna_55 / 93.105.236.* / 2014-08-28 23:08
"Panie Damianie, wspomniane startery znajdzie Pan w Przemyślu w kioskach oraz salonikach prasowych..."
Panie Damianie a gdzie pytanie Pana Damiana? usunięte? to z profilu Ruchu na fb
do początku nowsze
1 2 3 4 5 +25 +50
skomentuj

Najnowsze wpisy