Na skróty
Forum Forum pracyOferty szukampraca w Ruch S.A,

praca w Ruch S.A,

skomentuj
Money.pl / 2007-07-02 18:42
Komentarze do wiadomości: praca w Ruch S.A,.
Wyświetlaj:
Gr_s / 2014-07-21 16:36
W związku z ostatnimi wydarzeniami miałam prawo podejrzewać że ktoś mógł prosić osobę która napisała ten komentarz o jego usunięcie tak jak mnie próbowano "wytłumaczyć"że moje wątpliwości co do podpisu pewnej osoby to już jest oskarżenie o jego podrobienie a nic takiego nie miało miejsca. Wyraziłam tylko wątpliwość co do tego czy osoba będąca na urlopie może coś podpisać. Ale zeby Firma nie czuła sie urażona , bo jednak komentarz istnieje, ubolewam że do tego doszło i serdecznie przepraszam.
Nikt tej pani nie kazał nic usuwać co nie zmienia faktu że ta osoba jest bardzo dobrze poinformowana co do sytuacji ajentów. Jeszcze raz składam ubolewania że doszło do takiego stanu
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - Gr_s.]
ja 1 / 83.242.93.* / 2014-07-22 10:04
droga Grazyno robisz z igly widly ja sobie tak napisalam co mi slina na jezyk przyniosla bo nie lubie jak ktos sie zachowuje tak jak Ty ale widze ze trafilam celnie bo gdyby nie była to prawda to nie robiłabys z tego szumu..wszystkich chcialas ustawiac a do Prezesa Ci daleko ..nie rozumiem po co skladałas to wypowiedzenie ..bylas zadowolona ze sojej pracy i kontaktu z klientami nie mialas podobno problemu z zatowarowaniem i czego chciec wiecej.....ale naprawde zycze Ci powodzenia
Gr_s / 2014-07-22 19:37
ja1, albo Mario, Marysiu czy Maryśko jak wolisz, to że pleciesz co Ci ślina na język przyniesie to już wszyscy zdążyli się co do tego przekonać, ale to że piszesz, jak to Ola usilnie prosiła o wzięcie kiosków, to już całkiem inna para kaloszy. Tego sobie nie wymyśliłaś, bo genialna to Ty nie jesteś.

Do tego prezesa nie muszę się porównywać, i nigdy mi to do głowy nie przyszło. Zresztą ani do tego ani do poprzednich. Mam po prostu inną naturę i nie potrafiłabym tak postępować, bo jakoś trudno mi uwierzyć, że nie wie żaden z nich, co się dzieje w kioskach. A prezesem to jeszcze sama jestem tak więc żadna to dla mnie nowina.

Robię szum, tak uważasz? a i oczywiście, bo należy głośno krzyczeć tam, gdzie dzieje się krzywda, gdzie silniejszy wykorzystuje słabszego, tam gdzie próbuje się straszyć ludzi sądami tylko dlatego że upominają się o swoje.
Po co składałam wypowiedzenie? Raczej, dlaczego. Dlatego że jestem człowiekiem, który ma swój honor. Nie pozwolę żeby ktoś traktował mnie jak idiotę, który ma bez szemrania wykonywać najbardziej bzdurne wymysły osób, chyba z centrali, bo przecież nie z terenu. Która firma będzie reklamować konkurencję? No, która? a co innego dzieje się w kioskach? Katalogi i klientki idące do konkurencji, bo "wie pani kupiłam sobie krem, ten sam co pani ma ale u nich był tańszy, opłaca się pani reklamować inna firmę?" takie pytania słyszałam wystarczająco często. Mało tego, co mówi mi dyrektor, który raczył odwiedzić mnie w kiosku? " To nie był najlepszy pomysł, bo klientka zamiast kupić kosmetyk u nas pójdzie, do R.." dobre, oni potrzebowali na to 3 miesiące z hakiem, bo wtedy to usłyszałam, a my to wiedzieliśmy już przy pierwszym numerze.
Sobota 31 maja, wyjątkowe draństwo, od kiedy to zmiany godzin, coś, co jest zapisane w umowie zmienia się wytyczną? To dziwi kilku prawników, którzy widzieli umowę i wytyczną.
Od kiedy to na złożone wypowiedzenia daje się w odpowiedzi po 2 tygodniach swoje wypowiedzenia i w dodatku podpisane przez osobę, która od dwóch dni przebywa na urlopie a pismo datowane 11 lipca w tym samym dniu znajduje się na Śląsku w kiosku? Gołębiem pocztowym chyba dotarło albo pocztą lotniczą? Nawet wspólnej wersji państwo nie byli w stanie ustalić. Każdy co innego twierdził a już gadka radcy, jakoby pani je podpisująca pomyliła daty to już skandal. Ale to już końcówka mojej obecności w tej firmie. Fakt jest taki, że moje wypowiedzenia były odebrane 26 czerwca i zaczynały biec od 1 lipca, a 11 lipca jak zawsze w takiej sytuacji, bo na pewno nie wiesz, że rok temu ta sama osoba przywiozła wypowiedzenie z datą wsteczną gdzie były chyba 3 albo dwie daty. Nie, były dwie.
Pisane było niby któregoś czerwca, przypuśćmy 25, że „wypowiadam umowę z dniem 20!!” a dostarczone tej osobie było 30. Daty są z pamięci, ale chodzi o przedstawienie, w jaki sposób było napisane. W dodatku tak skołowała tą kobietę, że ta jej podpisała z datą wcześniejszą niż data wystawienia pisma. A wszystko, dlatego, że upomniała się o pieniądze za czas zamknięcia kiosku, który miał być przenoszony na drugą stronę ulicy i który został w końcu przeniesiony w grudniu a otwarty tydzień przed świętami wielkanocnymi. Teraz ta sama osoba przywozi mi wypowiedzenia, mimo, że moje już leciały. Daj mi spokój z głupimi pytaniami, dla mnie to nie jest poważna firma, która w ten sposób postępuje. Mało tego, słyszę że ktoś śledzi moje wpisy na forach internetowych i te ploty docierają do Warszawy, bo to że słyszę je od dyrektora na miejscu to rozumiem, nadmiar czasu ale to że powtarza mi je dyrektor z Warszawy to przepraszam, magiel czy firma z wieloletnią tradycją?
Nie podobały się moje pytania, moje dopominania się o szacunek i traktowanie ajentów jak LUDZI no to pokażemy ci, kto tu rządzi.
Płakać nie będę, z klientami się nie rozstaję, kontakt mam nadal i moi klienci wiedzą jak wygląda prawda, zawsze wiedzieli. Ty możesz nadal w tym tkwić, Twój problem, możesz się wysługiwać ludźmi na zapewne śmieciówkach, bo na porządną, prawdziwą umowę nie jest Cię stać i nie ma się co czarować, że jest inaczej. Na krzywdzie tych ludzi, wielu takich biznesmenów buduje swoje życie. Ja nie będę harowała na wczasy pod palmami i wolne soboty dyrektorstwa, jeśli mam harować to na swoje własne :) A za chwilę otwieram szampana żeby uczcić pewną dobrą nowinę. Bądź pewna, że kiedyś Cię o tym poinformuję.
Czego chcieć więcej ???????? SZACUNKU dla pracy, naszej pracy. Oto odpowiedź na Twoje durne pytanie, bo jak nie wiesz czego chcieć więcej to kim Ty jesteś? No kim?
Magzab / 87.205.142.* / 2014-07-22 17:45
Cóż, prezesowi mało kto dorówna. Wystarczy poczytać o historii jego kariery. Praca i praca. Ciężka praca części rodziny prezesa. Najbardziej podobała mi się jego opowieść o tym, jak to jako 26 latek został szefem największego biura maklerskiego PKO. Bez jakiegokolwiek doświadczenia na giełdzie. Ciężko się porównywać z kimś, kto bierze udział w zawodach, wygrywa je, a nawet na starcie się nie pokazuje.
"I czego chcieć więcej". Może szacunku? Przydałoby się. Bo aktualne wypłaty prezesa, to między innymi Grażyna wypracowywała. Ktoś,,kto,nigdy nie stał za ladą w kiosku, uważa że jest lepszy i wie lepiej, tylko dlatego, że karierą kierowała mamusia :/ faktycznie jest to imponujące.
Gr_s / 2014-07-22 19:39
Taaa, mamusia kierowała a bez mamusi sie nie dało?Chyba nie
j 23 znowu nadaje / 178.43.23.* / 2014-07-22 11:19
jak mało potrzeba Tobie do szczęścia
Gr_s / 2014-07-22 19:42

j 23 znowu nadaje / 178.43.23.* / 2014-07-22 11:19 + - 2usuń
jak mało potrzeba Tobie do szczęścia

Czekaj, chyba nie łapię
j 23 znowu nadaje / 178.43.23.* / 2014-07-22 20:51
Uwaga skierowana była do ja 1.Wiedziałem że nie wytrzymasz długo w tej chorej firmie.Zyczę Tobie Grażynko powodzenia i dużo zdrowia.
Gr_s / 2014-07-22 21:20
j23, jak będziecie w okolicy Zabrza to zapraszam :) Numeru nie zmieniam :)

No nie dało się dłużej, to znaczy według moich założeń miałam być do końca sierpnia na jednym i końca września na drugim ale ta firma ma swój własny kodeks. Przeszli już samych siebie. Takiego szczytu arogancji nie spotkałam. A na pytanie innych ajentów dlaczego nie poczekano tych 3 miesięcy, KS nie potrafił odpopwiedzieć tylko głupi uśmieszek pod nosem. Współczuję tym co zostają, jak słyszę że będą kary bo muszą bo ich też naciskają, jak słyszę o kontrolach, zdjęciach w kioskach, wysyłaniu tych zdjęć sprzed kiosków żeby było wiadomo ze to z tego a nie innego kiosku i w tym właśnie momencie były zrobione i wysłane, to zastanawiam sie czy aby na pewno w kioskach pracujące osoby mają dziłalność gospodarczą, czy sa wolnymi odsobami czy to może jacys niewolnicy czy ubezwłasnowolnieni ludzie. No i wchodzące uas 8 a może i 9 czy 10 bo przecież wszystko jest możliwe

Dzięki j23 :)
były agent / 89.72.113.* / 2014-07-25 05:34
już w tym roku ma być umowa UAS 11 -praca w kiosku będzie tylko za posiłek bez żadnego wynagrodzenia dodatkowego
rrrrrrrrrrrrrrrr / 77.255.8.* / 2014-07-25 09:22
Posiłek będzie w postaci przeterminowanych i roztopionych batonów.
Grażyna_55 / 93.105.42.* / 2014-07-19 21:17
Kiedyś istniało forum dla ajentów i pracowników RUCHU - Sales Power. Zamknęli je bo podobno minął czas na jaki go uruchomiono a wszystko to w momencie gdy masowo prawie pisano tam o tym co ludzi boli, co przeszkadza. Nie podobało sie to na pewno zarządzającym, jak można zwracać uwagę IM, którzy pokończyli OFF UNIVERSITY, ble ble, coś tam, coś tam. Teraz, od pewnego czasu reaktywowano profil na fb bo dosyć długo był martwy. Ponieważ w tej firmie nic nie działa normalnie, nawet odpowiedź na pytanie w jakich godzinach i dniach przyjmują członkowie zarządu jest problemem, pytania zaczęto zadawać na profilu. Miejsce nieodpowiednie ale gdyby słuchano ludzi, prtzyjmowano ich skargi bezposrednie a nie poprzez ks, którzy nie przekażą tego dalej, a poza tym, dlaczego mam pisać przez pośrednika, skoro jako osobny podmiot gospodarczy nie mam nad sobą zwierzchnika? a skoro mam, to znaczy że jest to rodzaj pracy podchodzący pod umowę o pracę,tak więc zadawanie pytań, komentarze odnośnie rzeczywistości, pokazaywanie nadużyć wobec ajentów, wszystko to poajwiało się na profilu Ruchu,. Firma zamiast wyciągnąć konsekwencje to co robi? blokuje piszących bo zarząd, jeśli jeszcze nie wie to nie może sie dowiedzieć że na dole ludzie sa niezadowoleni. Ludzie pracowali, pracują i prtacować będa w tej firmie bo ztyć z czegoś muszą. Nie rozumiem tylko jak można patrzeć w lustro codziennie na swoją gebe wyzyskiwacza? no jak?
juzmisieniechceznimigadac / 87.205.142.* / 2014-07-19 21:56
Rzecz w tym, że nikogo w centrali nie interesuje Twoje zadowolenie czy niezadowolenie. Nikt nie jest zainteresowany Twoim zdaniem na jakikolwiek temat. Nie po to kończyli studia, żeby jakaś agencina, których jest na pęczki, pokazywala im jakieś błędy czy dociekala dziwnych rzeczy na kasie, w tym cudownie rozliczającym wszystko systemie.
Dodatkowo, większość siedzi cicho, częśc jest zadowolona, bo nigdy nie zarabiała na starych umowach i te ochlapy uważa za godny zarobek. Dlatego ajent nigdy nie wzbudzi szacunku. Tym bardziej, że są jeszcze tacy, którzy tylko czekają, aż kogoś bezprawnie wyrzuci się z kiosku i radośnie bedzie mógł zająć miejce. Ajent, który ma poczucie solidarności, dumy, po takiej akcji Ruchu, powiedziałby wsadzcie sobie ten kiosk, w takich okolicznościach go nie biorę, tym bardziej, że ma kilka innych, głodem nie przymiera. Ale nie. Wzięła kiosk. Jak tu szanować ajentów? Nie da się. Banda i tyle. Dlatego jesteśmy i będziemy traktowani byle jak i nigdy państwo z Warszawy nie bedzie się z nami liczyło. Nie musi. A strona internetowa? Tak śliczna i zakłamana, jak gładkie słówka wszelakich prezesów. U góry ładnie ma być, reszta pod dywanem i cicho sza. Kontrola inpostu pokazała to jako żywo. Esemes z odpowiedziami na pytania, wytyczne, co i jak mówić, a czego nie i skrupulatnie wybrane kioski. Cyrk na kółkach. Dlaczego, Grażyno, nie było kontroli u Ciebie? Bo by im to gładko nie przeszło. I tak własnie wszystko funkcjonuje. Aż dziw bierze, bo niby firma kapitalistyczna, a metody, jako żywo, komuna.
ajent 2222 / 77.242.233.* / 2014-07-16 21:41
Witam , napiszcie mi jakie są procedury jak chce się lotka w kiosku? KS powiedział mi tylko że muszę mieć jednego poręczyciela, i że dużo roboty z tym.
Czy ruch załatwia szkolenie, czy do lotka jest osobna kasa, czy warto się w to pakować? Co sądzicie?
dobre rady zawsze w cenie / 178.43.177.* / 2014-07-17 08:09
Jeżeli chcesz mieć kolekturę posłuchaj ja 1 i sama dowiedz się wszystkiego .Zdanie się na KSa to pewna porażka .Takie dobre rady jak daje Sosnowiec doprowadzą Cię do punktu wyjścia.Odpowiedż na podstawowe pytanie czy to się opłaca brzmi tak .Mając dobrą lokalizację można zarobić kilkaset zł.
SOSNOWIEC :) / 83.242.92.* / 2014-07-17 20:20
i tu się z Toba zgodzę: "zdanie się na KSa to pewna porażka", bo ON w tej sprawie nie kiwnie nawet najmniejszym paluszkiem, bo to w zasadzie GO nie dotyczy. Ale to ON jako Twój opiekun, powinien załatwić to w Twoim imieniu, bo to ON jeździ służbowym samochodem, tankując służbowe paliwo, to ON posiada służbowy telefon do załatwiania właśnie takich agencie spraw i to ON otrzymuje za to niemałe wynagrodzenie. Nawet gdyby agent załatwił sobie te sprawę od początku do końca, to i tak na końcu pozostaje KS do zaakceptowania całości, łaskawie do wyrażenia zgody na cokolwiek, o czym Ty agencie zadecydujesz lub co sobie jesteś w stanie sam załatwić. Wątpię, czy ajent 2222 posiada punkt w dobrej lokalizacji, przypuszczam, że raczej nie :( stąd tez zainteresowanie dodatkowym dochodem wynikającym z prowadzenia kolektury. Znam zaś przypadek, ze w dobrej lokalizacji agent jest zmuszony do zatrudnienia dodatkowego pracownika do obsługi tylko i wyłącznie LOTTOMATU, a to niesie ze sobą dodatkowe koszty, które ni jak się nie mają do prowizji po podpisaniu porozumienia trójstronnego.
byłyagent / 89.72.113.* / 2014-07-17 07:37
totek bierze pieniądze ruch bierze pieniądze a ty grosze a pracujesz ty na to
ja 1 / 83.242.93.* / 2014-07-16 23:45
musisz zlapac kontakt z przedstawicielem Lotto w Twoim rejonie najlepiej zadzwonic do centrali w Twoim miescie..roboty z tym nie ma zalatwiasz poreczyciela umawiasz sie na szkolenie do Lotto i tyle w tym temacie ..kasa jest wspolna bo od pewnego czasu umowa jest trojstronna Ty Ruch i Totek ..prowizja to 3% od obrotu brutto .jesli masz duzy ruch to sie oplaca jesli maly to daj sobie spokoj
SOSNOWIEC:) / 83.242.92.* / 2014-07-17 00:08
Na stronie RUCH SA w zakładce kariera czytamy m.in.:
"(...)Oferujemy Ci:
Szkolenia i możliwość rozwoju
Profesjonalne przygotowanie do pracy
Stałą opiekę Kierownika Sprzedaży(...)"
więc chyba ja 1 jesteś nie w temacie :(

ajencie 2222 złapać to Ty musisz Twojego Kierownika Sprzedaży (o ile nie przebywa na urlopie jak większość KS)i jego zapytać o wszystko, to on powinien się zorientować czy w Twojej lokalizacji po pierwsze: jest możliwość założenia kolektury, po drugie poinformować Cię dokładnie o wymaganych zabezpieczeniach, jak również w razie pozytywnej weryfikacji ustalić z Totalizatorem Sportowym datę szkolenia, informując Cię o tym fakcie. Stwierdzenie KS że, "z tym dużo roboty" nie jest odpowiedzią satysfakcjonująca agenta, który szuka możliwości dodatkowego zarobku dla siebie. Porozumienie (umowa) jest trójstronna pomiędzy Agentem, Ruchem i Totalizatorem Sportowym, A NIE TOTKIEM!!! (ja 1 powinnaś o tym wiedzieć udzielając rad innym )przy czym Agentowi trafia się jak zwykle najmniejsza dola za wykonanie usługi :( i tyle w tym temacie :)
anomin 1233 / 77.252.88.* / 2014-07-16 18:48
witam mam pytanie jak tak dalej pojdzie to ruch bedzie sprzedawal wszystko
mnij niż zero / 178.43.177.* / 2014-07-16 20:22
wszystko czyli nic
ninaa23 / 66.249.81.* / 2014-07-15 18:24
Witam pisze do Panstwa poniewaz mialam zostac ajentka jednak cos poszlo nie tak i jestem bardzo nie zadowolona z przebiegu sprawy. Otoz moja kolezanka poinformowala mnie ze wyjezdza i chce zrezygnowac z salonu prasowego ruch i spytala sie mnie czy chce podjac sie prowadzenia. Dala mi nr tel do jej kierownika z ktorym sie umowilam na rozmowe.( jej kierownik jak dawala mu 3mies wypowiedzenie umowy spytal sie czy nie ma kogos znajomego co chce sie podjac prowadzenia tego punktu)Na owym spotkani z kierownikiem ustalaismy wstepne reguly umowy itp. Np to ze bede potrzebowac zeranta ze musze dogadac sie z poczta i przebyc szkolenie. Przy mnoe wykonal tel do mojej kolezanki co prowadzi ruch jaki procent nalezy sie z prowadzenia lotka i poczty i jaki jest miesieczny obrut saloniku. Poinformowal mnie rowniez ze musze przejsc wstepna,,selekcje,,czy nie jestem karana czy w biku nie jestem itp. Kazal wyciagnac papiery o nie karalnosci i porozmawiac wsyepnie z zerantem i po 2tyg mialam dac odpowiedz czy sie podejmuje prowadzenia tego saloniku. Ze jak wroci z urlopu to zadz 14.07. Ja zgodzilam sie na prowadzenie tego punktu po czym kolezanka prowadzaca salonik zapisala mnie na szkolenie lotto. Wyciagnelam wczoraj papiery o nie karalnosci i 15.07 pojechalam na wczesniej umowione szkolenie. Pan kierownik mial sie odezwac 14.07 milczal nie odbieral noe odzwanial. 15.07 dzwonilam ta sama sytuacja po czym napisalam sms ze prosze o kontakt to odpisal ze nie aktualne ze ma nowego kandydata.Bylam wszoku dzwonilam i znow nie odbieral po czym nastraszylam ze skontaktuje sie z jego przelozonym to odzwonil i powiedzial ze zle sie zrozumielismy! Ewidentnie wciagnol kogos po znajomosci a ja zostalam oszukana.Nie wiem gdzie moge dalej udezyc zeby jednak prowadzic salonik czy juz jestem przegrana. Dajcie znac co myslicie:-)
Była ajentka / 89.25.184.* / 2014-07-20 16:27
Kobieto, ciesz się, że tak wyszło, dzięki temu uniknęłaś niewolniczej pracy za grosze. Maksimum obowiązków za minimum wynagrodzenia. Prowadziłam kiosk 25 lat i 2 lata temu, gdy miałam podpisać umowę uas z nowymi warunkami, stwierdziłam, że są pewne granice wyzysku. Mimo, że brakuje mi tylko 10 lat do emerytury, postawiłam obok swój własny kiosk. Łatwo nie było, ale pracuję dla siebie, bez stresu. A kiosk ruchowski wywieźli wiosną, bo nie było chętnych. Ludzie są winni, że pozwalają sobie na takie traktowanie, wszak na kiosku ruch, świat się nie kończy. Trzeba rozważyć opłacalność interesu, a nie tylko to, żeby pracować.
byłyagent / 89.72.113.* / 2014-07-17 07:42
kobieto nie wiesz w co się pakujesz po pracy w ruchu zostaną Ci długi i nerwica
Ex300 / 87.205.132.* / 2014-07-15 22:55
Idż zapal świeczkę dizękczynną. A koleżankę pogoń za to, że Ci chciała załatwić tę pracę. Nie czytasz tego forum??? Dokładnie tak działa Ruch. Jesteś dla nich nikim. Nie ten, to inny. Nie masz praw, bo co im zrobisz? Umowa to kilka stron obowiązków. Kara pogania karę. Proponowali Ci wspaniały uas8 ? Podstawa i super premie?
Sposób działania kaesa? Typowy. Dopóki nie postraszysz, nie odpisze, ńie zadzwoni. A jak już zadzwoni, to się okazuje, ze wszystko to Twoja wina :D
aifoz / 83.22.62.* / 2014-07-21 20:30
ja pracowalam dlugie lata w Ruchu (lepsze igorsze) ale takie jak obecne to strach myslec ze nasza Polska tak wyglada dla Rchu nie ma zadnego prawa ,terminow ,na odpowiedz pisma maja terminy jakie chca znalezli czas iludzi do manipulacji w kioskach utrzyma sie ten ktory bez obrazy ale potrafi byc taki sam.ZYCZE WAM ABY GOSPODAZ ZNALAZL SIE LEPSZY bo to fajna firma.Pozdrawiam
isia / 83.145.172.* / 2014-07-15 20:30
niestety nie masz już na co liczyć Ks to najgorsze ogniwo w tym łańcuchu
the end / 83.27.150.* / 2014-07-15 18:42
to już jest koniec
Orkisz / 94.254.148.* / 2014-07-15 09:05
Witam wszystkich kioskarzy. Mam pytanie dostal ktos dzisiaj smsa od KS z wyjasnieniem przyczyn tak niskiej sprzedazy hitow miesiaca?
ciągle im mało / 178.43.128.* / 2014-07-15 10:43
dostałem i odpisałem mu że sprzedasz w/w produktów wzrosła o 1,75% w zestawieniu miesiąc do miesiąca więc czemu się czepia
Orkisz / 94.254.195.* / 2014-07-15 15:36
Kierownik sie czepia bo premi nie dostanie
lina198 / 77.242.233.* / 2014-07-13 18:54
A w mojej fakturce obniżenie podstawy za nieprzestrzeganie godzin pracy... raz dwie min po 6 raz za min 18, nawet dwa razy nieuznane prawidłowe otwarcie i zamknięcie...
koszmar
Grażyna_55 / 93.105.236.* / 2014-07-14 01:39
ale państwo szlachta przychodzi do pracy jak chce i jest ok. Dzwoni człowiek 7:30 i jeszcze nie ma
ja 1 / 83.242.93.* / 2014-07-16 23:54
Droga Grazyno od dawna byłas na swieczniku nawet nie wiesz jak bardzo Ola prosiła by ktos chciał te Twoje dwa punkty bo juz wszyscy mieli dość Twojej nadkompetencji i wszechwiedzy..jak to mowia gdyby kozka nie skakała to by nóżki nie złamała pozdrawiam Cię gorąco i zycze powodzenia...i dla Twojej szerokej wiedzy dodam informacje ze mozesz miec nieograniczona liczbę punktow jesli tylko sobie z tym radzisz ...
Jazgol / 78.10.109.* / 2014-07-17 18:50
ja1 ty chyba masz coś nie tak z głową zamiast mózgu masz sznurek przeczytaj kilka razy to co napisałaś i puknij się.
środkowyfor1 / 178.37.198.* / 2014-07-17 09:51
Znaczy, oficjalnie przyznajesz, że Twoje źródła potwierdzają, że Grażynę zwolniono, do tego w czasie, gdy sama, wcześniej złożyła wypowiedzenie, bo była dla Ruchu niewygodna? Brawo dla Ruch! Znając Graźynę, to jeszcze nie koniec. Jeszcze palca nie pokazała.
A co do nieograniczonej ilości i punktów i radzenia sobie z nimi. To bardzo jest śmieszne. Jeżeli zatrudnianie ludzi na czarno, z umowami śmieciowymi, płacenie poniżej najniższej krajowej, nieopłacanie urlopów, jeśli są, to tylko dwa tygodnie w roku, a nie 20-26 dni, bez dni wolnych za soboty i niedziele, nie wspominając o nadgodzinach, nazywasz " radzeniem sobie", to gratuluję. Tak "sobie radzą" wszyscy ajenci, którzy mają więcej niż jeden kiosk. I nie obrażaj mojej inteligencji zaprzeczaniem, bo potrafię liczyć. Z Twoim "radzenie sobie", jako żywo nadajesz się do tej firmy. Sama byś nie chciała, ale barany niech robią. Załóż parabank, bo się marnujesz.
ja 1 / 83.242.93.* / 2014-07-17 23:24
nie potrzebuje parabanku wystarczy mi moje 7 punktow:)i uwierz mi daje radę
środkowyfor1 / 178.37.198.* / 2014-07-18 23:59
Nie wątpię :D o tym właśnie napisałam, ale nie wyłapałaś.
Grazyna_55 / 93.105.236.* / 2014-07-18 18:06
Przestań sie przechwalać bo nie masz Mario żadnych 7 punktów a na te które masz powinna wjechać ci kontrola z pip-u i zus-u. Znasz,samochwala w kącie stała? Im starsza tym głupsza sie robisz. Dla mnie to ty możesz mieć i cały Bytom i pół Śląska. Uważaj zebys sie tylko nie udławiła
ficia / 195.117.172.* / 2014-07-18 12:11
a skończysz na dnie.. również uwierz, bo jak ci rozliczenia przyjdą z tych 7. to do końca swojego marnego żywota będzie cię ruch straszył i ponaglał do zapłaty, a skończy się sądem i komornikiem bo takiej sumy nie podarują, z resztą zapewne słusznie.. jesteś godna politowania z tą swoją pewnością siebie :) myślisz że pana boga za nogi złapałaś bo masz kioski w ruchu na ajencji ahahaha
byłyagent / 89.72.113.* / 2014-07-18 05:51
do \ja 1\ musisz mieć perfidny charakter wykorzystując maksymalnie tych ludzi pracujących w 7 kioskach
Grazyna_55 / 93.105.236.* / 2014-07-17 06:48
Droga Mario, interesujące jest skąd masz takie informacje, czyżby ta sama O. była kaesem w Bytomiu? Powinnam chyba spytać radcę prawnego Ruchu, co sądzi o głoszeniu przez Ciebie wiadomości które ,jak to się wyraził,nabylas w trakcie pracy w tej firmie. Mnie próbował zrobić wykład na ten temat. Powinien raczej porozmawiać z Tobą na ten temat. A co do nadkompetencji, to jak zwykle mylisz wszystko. Nie jesteś w temacie,wątpię żeby konsultowano z Tobą informacje z moich @, pojęcia nie mają ze jakaś ja1 istnieje,więc nie głos swoich trorii. Moje nadkompetencje,jaka Ty jesteś durna. Ale jeśli chcesz tak nazywać upominanie się o szacunek dla agenta,o jego godne traktowanie a nie jak psa przy budzie to niech Ci będzie. Marzy Ci się rolą kaesa, ale nie dla psa kielbasa. Na nic więcej Cię nie stać tylko na wymadrzanie się anonimowo na forum, i na udzielaniu błędnych porad. Chyba żadna dotąd nie była trafna. A tak przy okazji,masz taka sama wiedzę jak pewien pan,od którego usłyszałam że założyłam to forum. Lepszego dowcipu nie słyszałam. Niektórzy mają jakaś obsesję na moim punkcie jak widać. Najpierw dowiaduje się ze agencja pr,śledzi moje wpisy na forach,dotąd nie przedstawiono mi żadnych informacji,gdzie i kiedy coś napisałam,coś co kogoś by urazilo, ,teraz dowiaduje się ze założyłam forum,w czasie w którym nawet przez myśl mi nie przeszła praca w ruchu. Macie jakąś obsesję czy co? Proponuję wizytę u psychiatry. A co do ilości budek to jest to informacja od ks,w którego wiierzysz jak w Pana Boga. Życzenia powodzenia zostają odrzucone
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
kioskarz / 89.229.163.* / 2014-07-13 09:50
prowadzisz działalność pod określonym adresem i jeżeli się uprzesz to nawet jak ruch da ci wypowiedzenie to możesz się odwoływać a jak nie to siedzieć i czekać na eksmisję , znam przypadek że kioskarz przez dwa lata nie chciał oddać kiosku i nie wiedzieli jak go wykurzyć. zapłacił za budę i siedzi do dzisiaj.
Orkisz / 94.254.148.* / 2014-07-15 10:29
O co chodzi z tym ze zaplacil za bude?
lina198 / 77.242.233.* / 2014-07-16 21:38
też się zastanawiam czy ruch sprzedał mu kiosk, jakoś w to nie wierze...?
Grażyna_55 / 93.105.236.* / 2014-07-13 14:25
no też ja nie odpuszczam. Uważam że jest to bezprawie, napisałam odwołanie a to jescze nie koniec moich kroków. Do strachliwych nie należę czego dowodem jest to wypowiedzenie. Za dużo pisałam, za dużo wytykałam ale nigdy nie potrafiono zaprzeczyć ze nie mam racji.Mało tego, w niektórych kwestiach to i kaesi sie zgadzali z tym co pisalam ale oni akurat w tym momencie pary z gęby nie puszczą . Kto chce stracić ciepła posadkę.I za te właśnie wolnościowe tezy dostałam wypowiedzenie bo co do godzin to zaraz mogę podać takie przykłady ze włos się podniesie a gęba otworzy
Grazyna_55 / 213.158.219.* / 2014-07-11 18:26
Pod koniec czerwca dałam wypowiedzenie na 2 kioski, zaproponowano mi skrócenie do 2 tygodni, nie zgodziłam sie i dzisiaj zjechała ks z wypowiedzeniem natychmiastowym. Powód niby godziny pracy,otwarcia,zamknięcia. Dojazdy tramwajami i chyba musiałabym o 4 wyjeżdżać zeby na 6 zdążyć bo w razie czego zawsze można iść na nogach. No i jeszcze powód drugi,niezachowanie poufności. Ruch jest cacy trzeba mówić,za pisanie prawdy dostaje sie wypowiedzenie. Rok temu,ta sama ks przyjechała do koleżanki z wypowiedzeniem z wsteczna datą i tak zamieszala ze kobieta podpisała. Jest najlepsza w tym,wiedza kogo wysłać z taka misja. Odważyłam sie napisac ze w kasach ktos grzebie,mam jakieś korekty dziwne,o rozjazdach w gazetach nie wspomnę. Juz widzę to złodziejskie rozliczenie. Acha,zrobiłam błąd bo powiedziałam ze dzwoniłam do min.fin.w sprawie rozliczeń remanentów. No i teraz jeszcze okazało sie ze kiosk bierze "koleżanka" to bedzie jej czwarty kiosk chyba ze weźmie na matkę, a podobno nie można mieć więcej niż 3
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
lina198 / 77.242.233.* / 2014-07-08 21:51
Gdzie można sprawdzić procent z wykonanego planu? W połączeniach mam plan UAS 8 ale nic tam nie jest wyszczególnione.
Agent Ruchu / 89.77.198.* / 2014-07-10 15:04
Mam wyznaczony termin operacji, jestem sama w kiosku nie ma mnie kto zastąpić czy ktoś był w takiej sytuacji??????????????
JAK WYMUSIĆ NA RUCHU POZWOLENIE NA ZAWIESZENIE DZIAŁALNOŚCI I JAKIE MI GROŻĄ SKUTKI????????
maniaka / 88.156.183.* / 2014-07-13 09:21
Ja miałam podobną sytuację.Niestety musiałam odejść z kiosku,gdyż ks z warszawy A.Rokosz stwierdził,że albo praca albo leczenie.
kasia683 / 46.76.102.* / 2014-07-14 08:15
Bardzo niecenzuralne słowa cisną mi się w tej chwili na usta... Ten PAN, gdy zachoruje to pójdzie sobie na płatne L4. No żeby go....!!!
Agent Ruchu / 89.77.198.* / 2014-07-10 15:05
Mam wyznaczony termin operacji, jestem sama w kiosku nie ma mnie kto zastąpić czy ktoś był w takiej sytuacji??????????????
JAK WYMUSIĆ NA RUCHU POZWOLENIE NA ZAWIESZENIE DZIAŁALNOŚCI I JAKIE MI GROŻĄ SKUTKI????????
Agent Ruchu / 89.77.198.* / 2014-07-10 15:05
tgtyhgt / 195.117.172.* / 2014-07-10 21:04
a zamknij to w piz.. u zadzwoń do prasy żeby ci nadziałów nie robili i tyle
lina198 / 178.180.176.* / 2014-07-10 23:36
Zadzwonic zeby nie robili nadzialow, ale z tego co wiem codziennie trzeba przychodzic i robic zwroty.
kasia683 / 46.76.16.* / 2014-07-11 07:07
Nie tylko zeby nie robili nadziałów ale aby również zabrali całą prasę. Jak w takiej sytuacji można codziennie przychodzić i robić zwroty. Słyszałam że ludzie godzili sie na coś takiego ale to jest chore. A tak w ogóle to wszystko to powinien załatwić KS. Ja nie byłam w takiej sytuacji ale może to spotkać każdego z nas.
ruchto stara kur wa / 185.26.182.* / 2014-07-09 18:59
wejdz w fakturke co ci wystawili i tam jest wszystko wyszczegolnione
agent :-) / 85.11.80.* / 2014-07-09 08:41
czy macie juz pieniadze ?
lina198 / 178.180.176.* / 2014-07-10 23:37
Wczoraj byly przelewy
isia / 83.145.172.* / 2014-07-07 21:14
W Szczecinie już całkiem im odbiło teraz trzeba robić zwroty w dwóch paczkach aby Paniom było lżej doszło do tego że w jednej paczce znajduje się tylko jedna gazeta
dot187 / 83.30.250.* / 2014-07-20 18:55
bo znowu są w logistyce zwolnienia więc nam pracy przybyło
dot187 / 83.30.250.* / 2014-07-20 18:55
bo znowu są w logistyce zwolnienia więc nam pracy przybyło
kasia683 / 95.40.44.* / 2014-07-10 11:11
Nie tylko w Szczecinie...
lina198 / 178.182.52.* / 2014-07-07 22:12
Wlasnie czytałam coś w wytycznych o zmianie sposobu pakowania ale konkretnej instrukcji nie dostaliśmy ale to pewnie kwestia czasu :/
Ewe865 / 31.175.222.* / 2014-07-07 14:52
Czy orientuje się ktoś co to jest "z pamiętnika wróżki" z dzisiejszej zwrotówki?
agent :-) / 85.11.80.* / 2014-07-07 15:57
ksiązka taka saga itp..
alive / 62.152.150.* / 2014-07-06 22:38
Szanowni Państwo,
jutro rozstaję się z firmą, co prawda będzie mnie to drogo kosztować, ale nareszcie moja rodzina zacznie normalnie żyć. Życzę Wam odwagi w podejmowaniu odpowiednich decyzji.
Agat 812 / 178.43.170.* / 2014-07-05 14:10
mam takie pytanie czy ktoś was dostal nową umowe ja jrstem zmałopolski mam niskoobrotowy kiosk i przyznaję miałem nadzieje w nowej umowie ale moja ks sprowadziła mnie na ziemie
rozczarowana / 178.37.201.* / 2014-07-06 22:14
to masz dobrego ks. Zwykle opowiadają bajki, jak to super zarobisz. mam od zeszłego roku. minimum od 1500 mniej, przy zrobionym planie. Jak Ci będzie brakowało nawet 2,- do zaliczenia planu, to i 50% to poprzednich prowizji.
lina198 / 178.180.122.* / 2014-07-05 18:56
Tak dostałam nowa umowę i właśnie otrzymałam pierwszą prowizję ktora jest niższa od poprzedniej na starej umowie o 1500 zł, jestem w totalnym szoku... a obroty mam na granicy ponad 50 tyś.
lina198 / 178.180.122.* / 2014-07-05 19:01
Zastanawiam się nad lotkiem może tym naciągne, ks już mi to proponował, ale nie wiem czy to się nie wiąże np z wydlużeniem godz otwarcia, a tego nie chcę...
rozczarowana / 178.37.201.* / 2014-07-06 22:17
trochę podciągniesz, o ile nie będziesz musiała z tego powodu zatrudnić pracownika. ja musiałam i wychodzę, co najwyżej na 0,-
nowy Bareja czy co / 83.29.231.* / 2014-07-03 06:58
Dzisiaj w prawnej pan Chalupec przyznał że Ruch przynosi ciągle straty .Mimo sprzedaży tylu nieruchomości i gruntów,mimo zwolnienia paru tysięcy pracowników ,mimo wyzyskiwaniu i oszukiwaniu tysięcy kioskarzy firma wciąż przynosi straty.W tak kiepskiej sytuacji finansowej panu Chalupcowi przyszedł do głowy genialny pomysł jak uratować padającą firmę .Kiełbasa uratuje Ruch.Przecież Bareja kilkadziesiąt lat temu pokazał że mięsko da się sprzedawać w kiosku.Może pan Chalupec powinien wrócić do aktorskich korzeni albo zacząć pisać teksty do kabaretu.
do początku nowsze
1 2 3 4 5 +25 +50
skomentuj

Najnowsze wpisy