Prosze o opinie

michal1302 / 91.94.33.* / 2007-10-23 20:08
Witam, co myslecie o tych 2 funduszach "LEGG MASON AKCJI FIO" i " mBank Agresywny"?? w jaki fundusz oplaca sie teraz inwestowac?? czy te sa godne polecenia??
Wyświetlaj:
Idyll / 2007-10-23 23:01 / Bywalec forum
Trochę zbyt lakoniczne to twoje pytanie! Funudsz akcji ma swoje zalety i wady, które pewnie znasz, cóż więcej można myśleć? Czy są godne polecenia, pewnie tak, ale przede wszytskim musisz sobie odpowiedziec, czy teraz w takie funudsze chcialbyś wejść i na jak dlugo?
Ja myślę nawet o zakupie UniAkcji MIŚ do końca roku, ale trochę boję się wzięcia na siebie takiego ryzyka.
krzysiek29 / 2007-10-24 18:38 / Uznany Gracz Giełdowy
ja tez mysle o misiu nawet przy spadkach niezle pracuje
hannibal / 2007-10-23 20:22 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Jeśli miałbym wybierać to lepiej oceniany jest Legg Mason........ale osobiście boję się tylko akcyjnych obecnie.....czemu nie wybrać prywatny fund np: Investor FIZ.....możesz go sobie kupić na giełdzie
krzysiek29 / 2007-10-23 20:25 / Uznany Gracz Giełdowy
inwestor fiz na te czasy jest najlepszy
krzysiek29 / 2007-10-23 20:19 / Uznany Gracz Giełdowy
do konca roku moze byc na goeldach tak sobie ale pozniej sytuacja bedzie gorsza FED trzyma troche caly rynek ale spowolnienie widac po spolkach 31 pazdziernika FED obnizy stopy czyli dalej bedziem wzrostowac ale jest problem inflacji w USA po nowym roku podniosa stopy
Szczerze jest taki mlyn ze ciezko cokolwiek przewidziec ale naprawde duzo ludzi mowi ze sytuacja na gieldzie sie pogorszy a te wzrosty na wig 20 to spekulanci podbijaja a cala reszta rynku male wzrosty
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy