Na skróty
  • PILNE:
Forum Forum pracyOferty szukampraca w Ruch S.A,

praca w Ruch S.A,

skomentuj
Money.pl / 2007-07-02 18:42
Komentarze do wiadomości: praca w Ruch S.A,.
Wyświetlaj:
asi123 / 83.23.76.* / 2014-08-06 18:12
Nie wiem ,ja nie widzę większych problemów z fajkami,owszem zdarza się że nie przyjdzie wszystko co zamawiam.Ale to sporadyczne sytuacje.Co innego koniec roku to już totalna porażka.
ficia / 195.117.172.* / 2014-08-06 11:40
masz wybór fajek ?? chyba po 3 paczki i nie na sprzedaż :) myślisz że nikt nie wie jak wygląda dostawa towaru w ruchu? ja pamiętam doskonale i każdy kto siedzi w kiosku to wie, a ty z całą pewnością nie bo jesteś pr owcem za pewne i karierę chcesz robić na forum.. won na profil tam możesz sobie wykasować co ci nie pasuje
jaka praca taka płaca / 95.49.16.* / 2014-08-06 11:40
Nie złośliwość asi tylko prawda .U mnie coraz mniej osób bo ceny coraz wyższe ,nadział gazet zawodzi nawet kolekcjonerskich.Jak zadzwonię z uwagami to słyszę sorry ale taki mamy system .Papierosów sprzedaję kilkadziesiąt kartonów mniej bo Ruch nie ma ich w sprzedaży.Coraz słabszy wybór wszystkiego.Maluteńki punkcik pewnie nawet nie odczuje tego i cieszysz się asi z byle czego co uda Ci się sprzedać.
zyga121 / 83.23.73.* / 2014-08-06 10:46
Grażynko droga ciągle to samo u ciebie .Pamiętaj jak Kuba bogu tak..... .Na FB też przesadzałaś.Pamiętasz.
asi123 / 83.23.73.* / 2014-08-06 10:42
Złośliwość to typowe dla polaka ,sporo osób odwiedza mój punkt bo jako jedyny w promieniu 3 km ma taką prasę jeden z dwóch który ma doładowania,jedyny który ma taki wybór fajek. Jeżeli masz jakieś frustracje to przed lustro i wyżal.
Gr_s / 2014-08-05 16:36
ja mam zablokowane dodawanie komentarzy bo prawda bardzo boli. Próbowano mi wmówić i tą samą plotkę puszczono w Warszawie o moich niby komentarzach godzących w dobre imię tej firmy. Zapomnieli ze sami sobie strzelili w stopę a moje komentarze jak dotąd opierały sie na prawdzie i faktach i dotąd, mimo obietnicy, nikt nie wskazał mi żadnego uchybiającego komentarza. Ale co pan z Katowic naopowiadał bajek w Warszawie to naopowiadał bo jak słyszałam, dyrektor w Warszawie nie ma czasu żeby p********* się zajmować. A ja dotąd nie wiem czy to magiel, czy poważna firma
Gr_s / 2014-08-05 16:31
to widzę że się bardzo zasłużyłaś :P
ficia / 195.117.172.* / 2014-08-05 15:08
tak mogę:) ale ja miałam bana ogólnie i nigdzie nie mogłam komentować, a tam czystkę straszną zrobili, komentów wcale nie ma nawet tych z paru miesięcy wstecz, eh paranoja[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
Gr_s / 2014-08-05 12:03
dokładnie tak jak piszez @jaka praca taka płaca, strasznie dużo klientów bywa w tym kiosku, czyli jaki tam może być obrót? I ktoś tu pisał że nie jest źle. Gratuluję, 15zł za listy, toż to był majątek :D Teraz będzie ciut większy. Zastanów się co piszesz. No i potem oni mają ludzi w kioskach za tłumoków, mongołów.
Gr_s / 2014-08-05 11:56
ficia, przywrócili Ci możliwiość komentowania na profilu Ruchu na fb?
jaka praca taka płaca / 95.49.6.* / 2014-08-05 10:15
To jest to o czym piszemy kto i za jakie pieniądze pracuje w kiosku .W ciągu miesiąca 15 osób odbiera listy ,Okropny tłok masz w tym kiosku.63 zł- serce się raduje jak zarabia się takie pieniądze.Pewnie odwiedza Ciebie ze 30 osób na godz.
Gr_s / 2014-08-04 21:04
dodaj do tego towar którego jak nie uda sie sprzedać w wyprzedaży to płacisz z własnej kieszeni, niedobór ponadnormatywny (tylko ile jest normą?) to też kara za brak dbałości o towar, paczka w ruchu jak nie daj Boże zapomnisz zarejestrować na kasie rano i bedzie telefon albo sms z ruchu to tez kara, 10zł. Ciekawe w jakiej sieci tyle kosztuje połączenie bo niektórzy za połączenie z Forcomem płaca więcej a dzwonić niestety trzeba bo przy takim partnerze, który prawidłowych kodów często nie jest w stanie przesłać na kasy to niestety. I oni śmią jeszcze czymś obciążać ajenta? Chciało sie apartamentów? to teraz niech płacą ale z własnej kieszeni. Zwyczajnie nie są w stanie prowadzić firmy i dlatego takie chwytanie sie wszystkiego
Gr_s / 2014-08-04 20:57
Prowadzący kiosk nie powie Ci prawdy bo nie wiem dlaczego ale boją sie powiedzieć nowemu jak wygląda rzeczywistość. U nas odchodząca ajentka, chyba po 3 miesiącach, nowemu słowem nie wspomniała bo jej kaeska zabroniła. Szczyt chamstwa, nikt już nie może nic jej zrobić a ona pani kaes sie wystraszyła. Słyszałam o przypadku że kaes nadawał nowej, na szczęście niedoszłej ajentce jak to odchodzący zarabiał w granicach 3tysięcy gdy ten ledwo 2 wyciągał i z tego jeszcze płacił kobiecie która mu pomagała. Kłamstwo byle tylko ściągnąć ajenta do kiosku i byle kaes miał spokój od centrali. Kioski czekają w kolejce na roztowarowanie bo nie ma chętnych. a zakłopotanej radzę otworzyć własny biznes nawet z prasą ale swój bez takiej współpracy. Możesz od nich brać gazety i na tym zakończ umowę z nimi, inaczej popłyniesz a szkoda zdrowia. Wejdź na profil Ruchu na fb, tam pousuwali niewygodne komentarze i osoby które pisały prawdę i dopominały sie o szacunek dla ajenta. Tego w tej firmie nie dostaniesz
kookosova / 79.184.123.* / 2014-08-04 18:50
Potulnością i siedzeniem cicho też nic nie osiągniesz. Podczas mojej 10-letniej przygody z Ruchem nie było dnia, żebym nie musiała walczyć o swoje. Tysiące telefonów, jak nie kolportaż, nadziały, zwroty, to dostawy, braki i tak na okrągło. No chyba że zostało Ci niewiele do emerytury i jakoś zdołasz się przemęczyć...tak czy owak współczuję i naprawdę nie bądź zbyt ufna, bo jedynie możesz na tym stracić.
Agat 812 / 178.43.202.* / 2014-08-04 18:27
to co[...] zrobiły z inpostem to skandal nam dają 25gr za 1 list a tym co mają swoje budy dają 1.70 nawet moja ks ówa jest tym zbulwersowana czyżby i ks przejrzały na oczy.ja też do emerytury te parę miesięcy dosiedzę iwiem że po mnie kiosk zniknie z resztą sama ksica przyznała że kioski opuszczane po paru miesiącach są likwidowane' itak ruch topnieje i dobrze

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###

skomentuj

Najnowsze wpisy