Forum Polityka, aktualnościPolityka

Rutkowski: Bielan i Kamiński wyłudzali pieniądze z PE

Rutkowski: Bielan i Kamiński wyłudzali pieniądze z PE

Wyświetlaj:
fraga / 83.24.203.* / 2007-07-08 23:35
obserwuje od miesięcy z zainteresowaniem rolę tych panów i nie mogę sie nadziwić jak ludzie, którzy nawet nie maja wyksztalcenia za to masę tupetu, osiągneli tak przemożny wpływ na prezydenta i premiera. To świadczy niestety b. źle o jakości naszych elit i rządów.
zajawa / 83.5.146.* / 2007-07-08 22:54
Módlcie się wszyscy Pisowcy a będziecie potępieni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dyr. ojciec MUCHOMOREK

Pora do lasu na rydzyki!!
pchelek / 2007-07-08 19:09 / Tysiącznik na forum
no to mamy kolejna afere - Piłka wali w żyłe i handluje dragami, ci dwaj oszukuja na przejazdach, Kurski wylecial za torebke, Dorn w odstawce, Jurek wywalony, marcinkiewicz w Londynie - kto nastepny???????
TaS / 2007-07-08 23:31 / Tysiącznik na forum
jutro Premier powie: to prowokacje :)
marek 19-53 / 83.24.51.* / 2007-07-08 13:27
Tak do końca nie jestem przekonany czy to przekręt. Mówienie o aferze to już z pewnością gruba przesada..

Jeżeli pracownik otrzymuje ryczałt na przejazdy własnym samochodem to mnie nie interesuje czy jeździ hulajnogą czy też umawia się z czterema innymi i jeżdżą razem. Mi nic nie ubyło, oni oszczędzili i są zadowoleni. Wręcz pochwalam myślenie ekonomiczne.

P.S. Ekolodzy i zieloni powinni być zachwyceni.
a320 / 212.2.101.* / 2007-07-08 15:12
ty chyba chłopcze nie wiesz o czym piszesz.
Wapniak / 83.28.136.* / 2007-07-08 13:02
Coś mi się wydaje czytając te wypociny, że poniektórzy zapomnieli w jakim kraju żyją....
fraga / 83.24.203.* / 2007-07-08 12:47
Rudkowski to nie mój idol i zaufania do niego nie mam, ale te drobne przekręty i kombinacje sa mi znane od trzech lat. I to z bardzo wiarygodnego źródła, więc w tym wypadku akurat wierzę, że cos jest na rzeczy. Nie idzie jednak o kasę lecz kompromitacje Polski. Mało, że krzykacze i awanturnicy, to jeszcze drobne złodziejaszki. WSTYD
jan kowalski / 2007-07-08 12:37 / Tysiącznik na forum
a kto uwierzy Rutkowskiemu? Jego życiorys, od tępego policjanta do kryminalisty, mówi sam za siebie. Przyszło nam żyć w kraju, w którym przestępcy mają więcej do powiedzenia od uczciwych ludzi. I nie mam zamiaru tutaj nikogo bronić, ale oskarżenia rzucane przez takich rubasznych i prymitywnych kolesi jak Rutkowski, należy najpierw dokładnie sprawdzić
Kowal Janowski / 83.26.233.* / 2007-07-08 13:02
Rutkowski jest nieprzecietnym czlowiekiem, wspanialym detektywem, bijacym na glowe zawodowe sluzby efektywnoscia dzialania.
Ale u nas nie lubi sie ludzi nietypowych i wybitnych. Najwazniejszy jest "dyplom" oficjalny, i wujek gdzies we wladzach, umiejetnosci sie nie licza.

A pan "Jan Kowalski" jest typowym Polakiem, 90% populacji : zawistny, zazdrosny, pelen inwektyw, czyli obrazajacy wszystkich grubym slowem. I niewiele umiejacy. Dlatego w USA, gdzie licza sie przede wszystkim umiejetnosci, Jan Kowalski i jego zona pani Kowalska, oboje z dyplomami uniwersyteckimi, zajmuja sie glownie sprzataniem mieszkan i praca na budowie. Niestety, zazwyczaj nie znaja jezyka. Tak jak panowie profesorowie Prezydent i Premier.

Pisze "Jan Kowalski": "Jego życiorys, od tępego policjanta
do kryminalisty, mówi sam za siebie. Przyszło nam żyć w kraju..." Na razie nic Rutkowskiemu nie udowodniono. Przesladuje sie go aresztami, ktore w naszym "wolnym kraju" moga trwac nawet do 6-lat, bez wyroku.
Jestem pewien, ze gdyby tak pogrzebac w zyciorysie "Jan Kowalski" to wiele by sie znalazlo. Czy nalezal do PZPR? Czy byl TW? Czy byl zawsze szpiclem? A jak tam rodzinka "Jana Kowalskiego" w czasach PRL?
"przyszlo nam zyc w kraju" (cyt. JK) Janow Kowalskich - niestety.
jan kowalski / 2007-07-08 16:44 / Tysiącznik na forum
nie osmieszaj się koleś, Rutkowski ma przechlapane od lat, i to ze strony SLD, PO i innych, bo po prostu ma nieczyste sumienie. Człowiek, który swoje przekręty chroni za immunitetem poselskim Samoobrony nie może miec czystego sumienia. Oprócz afery paliwowej ciązą na nim podejrzenia nielegalnego użycia broni, nielegalne poslugiwanie się paszportem dyplomatyczym i wiele innych. Według ciebie prostackie inwektywy eks posła są na miejscu?? Chyba tylko dlatego, że dotyczą znienawidzonych przez ciebie PiSowców.
Jeżeli masz takie zainteresowania, to grzeb w cudzych życiorysach, zniżysz się tylko do poziomu wymienionych przez siebie TW czy innych aparatczyków, a wtedy Pani Janowska, jeżeli będzie miała choć trochę rozumu, wystawi po prostu twoje walizki na bruk.
I powtórzę raz jeszcze, jeśli nie zrozumiałeś, jest mi wstyd mieszkać w kraju, gdzie bandyta czy kryminalista ma więcej do powiedzenia od uczciwych ludzi.
olo1 / 89.79.211.* / 2007-07-08 12:31
"a tak naprawdę jeździli jednym samochodem" - jakie afery taki rząd. Kiepsko PiS, kiepsko. Za AWS-u i SLD to były afery!
Kupowanie wyroków / 83.21.43.* / 2007-07-08 12:20
W polsce politykom ufa 7% polaków. W Europie ten wskaznik wynosi około 50%.
Kolesie, synekurki, stołki, kasiorka, dojscia, przetargi.....
KORUPCJA
fraga / 83.24.203.* / 2007-07-08 11:44
Juz przed trzema laty łazili po mieście chwaląc się jaka ta Unia naiwna. Przekręty na biletach, podpisywanie wzajemne list obecności na sesjach Parlamentu, fundowanie z pieniędzy na biuro podróży i prezentów żonom. To tylko drobna część afery, która wyjdzie. wszyscy zapomnieli też o lewej kasie otrzymywanej na kampanię wyborczą od "biznesmena" Łuczaka.
kibol / 195.140.236.* / 2007-07-08 13:32
A ja po paru głebszych wymyśle następną bajkę - prawde na rząd, taką że cho cho i jeszcze trochę. Następny pseudo rutkowski ma też pewnie jeszcze drugiego asa w rekawie, zresztą kazdy chwyt ponizej pasa walący w PIS jest super duper...Co za paronoja w tym kraju
fraga / 83.24.203.* / 2007-07-08 21:19
No bo PiS jest w ogole jak dziewica, prawda kibolu? Jarosław K. obrazajacy na każdym kroku ludzi, pieniacz Brudziński ze swoim językiem spod budki i teraz ci dwaj, którzy mysleli że mogą za dozgonna wierność kaczyńskjim robić swoje drobne świństwa. To jest ta twoja, pisowska rzeczywistość, w której eurodeputowany okradający Parlament to norma /niektórzy piszą, że każdy by tak robił!!! Jeden samochód i cztery rachunki. To nasze małe, obrzydliwe cwaniactwo, które stało sie sposobem na życie.

Najnowsze wpisy