Forum Forum prawneCywilne

Sprawa o eksmisje, Wroclaw, szukat dobrego prawnika

Sprawa o eksmisje, Wroclaw, szukat dobrego prawnika

IPG / 90.212.20.* / 2008-06-04 11:49
Szukam dobrego adwokata w sprawie o eksmisje, miasto Wroclaw pozwalo mnie do sadu (termin rozprawy juz jest) aby mnie eksmitowac uznajac ze poniewaz pracuje za granica to nie korzystam z mieszkania i go nie potrzebuje, wiec mozna mnie wyrzucic. W mieszkaniu tym jestem zameldowany od ponad 20 lat, 5 lat temu zaczalem wyjezdzac do Anglii do pracy i obecnie mam stala prace w Londynie i tam mieszkam (wynajmuje). Czynsz za mieszkanie zawsze byl regularnie placony a nawet remontowalem na wlasny koszt i planuje dalsze remonty, poniewaz za za kilka lat zamierzam wrocic do Wroclawia. Co mam zrobic aby sad odrzucil sprawe o eksmisje, albo prznajmniej przyznal lokal zastepczy. Prosze o porade lub kontakt do dobrego adwokata.
Wyświetlaj:
Szebedo / 2023-08-28 10:31
Udaj się do http://tomekbaran.pl/potrzebowalam-fachowej-obslugi-prawnej/ rzetelny prawnik.
Kaś_as / 83.24.73.* / 2019-12-05 10:15
Próbowałeś w Kancelarii dr Dariusza Kotłowskiego? Wiem, że są bardzo skuteczni i poważnie podchodzą do spraw. Na pewno Ci pomogą - trzymam kciuki!
Dorota202 / 83.4.153.* / 2014-01-31 06:39
Mam dobrą panią mec. Sylwię Lary z kancelarii "Lary" z Wrocławia. Nie mam numeru telefonu ale mogę podać maila :lary@lary.pl. Spokojnie polecam.
eleo2 / 178.183.6.* / 2023-04-17 14:33
Polecam http://sentient.pl/gdzie-znalezc-najlepszego-radce-prawnego/ znakomity prawnik.
Schumi_Zdrowiej / 83.27.80.* / 2014-01-30 19:58
Ponieważ temat już nie aktualny trochę to dla ew kolejnych odwiedzających ta stroną w odpowiedzi na podobne pytanie polecam dwie kancelarie. Jedna niestety już przeniosła się do Warszawy, więc nazwy nie ma sensy wymieniac, natomiast druga to kancelaria Adwokata Artura Zbrońca. Podaje email adw.artur.zbroniec@gmail.com, bo wiem, że są bardzo skuteczni.
bella520 / 31.174.18.* / 2014-01-31 00:37
Witam nie dawno to sama przeszłam ,doradzam pobrać zaświadczenia z miejsca pracy i przedstawic w sądzie oraz nie mówić że tam Pan był z planami na przyszłośc tylko do pracy i przyjazdy były do Polski tez udokumentować walczyć nawet jak dostanie eksmisję to apelacje zrobic pózniej ukształtowanie i kasacje Wziąśc teraz urlop i pobyć 6 m-cy w polsce oczywiscie świadków też mieć to najważniejsze Pozdrawiam

Najnowsze wpisy