Forum Forum finansoweKredyty

OPEN FINANCE POZNAN- SKANDAL

OPEN FINANCE POZNAN- SKANDAL

XYZ / 62.21.78.* / 2006-05-16 18:39
Chcę ostrzec przed niekompetentnym doradcą open-finance w Poznaniu. Obiecuje "gruszki na wierzbie" a tymczasem... czekam na aneks do umowy kredytowej 9 tygodni!!! W tym czasie pertraktacje z bankiem bezpośrednio trwałyby dużo krócej!!! Przedstawiciele banku poinformowali, że to właśnie wina pana M.K.!!! Nie jestem widocznie już "ciekawym" klientem dla pana M.K. bo to co trzeba zgarnął do kieszeni, a pewnie za aneks nic nie ma i ma mnie w d....SKANDAL!!! Hańba dla firmy!!!
Wyświetlaj:
Kacper234 / 85.221.156.* / 2020-06-17 09:35
Ja polecam https://www.sowinskie.pl/. Pomogli mi wyjść z moich kłopotów finansowych.
Popsmoke214 / 85.221.156.* / 2020-05-06 09:06
Ja od siebie polecam biuro Sowińskie Finanse, są to eksperci w tej dziedzinie. Pomogli mi w kilku sprawach, kontakt z nimi był OK.
kkk473 / 77.65.19.* / 2018-02-28 09:50
Zdecydowanie nie polecam. Brak profesjonalizmu i rzetelności. Prośba o donoszenie tych samych dokumentów 3 razy i kserowanie po 3 razy tego samego, bałagan w dokumentach i w korespondencji z bankiem. Na kredyt czekam już 10 tygodni i o 4 za długo z winy tej instytucji a nie banku. Ocena mierna.
rocybalboa66 / 5.172.238.* / 2018-02-21 10:19
Pożyczki na sam dowód. od 100zł do 15.000zł w 30minut na Twoim koncie, wszystko załatwisz przez internet tylko na stronie http://xchwilowki.pl
Poznań / 83.11.109.* / 2018-02-20 12:10
ROK 2018 - obsługa może miła ale nie rzetelna i zero kontaktu kredyt gotówkowy na decyzje czekaliśmy 2 tyg mimo że wydana została wcześniej, nie odbierane telefony maile. Nie polecam.
ola4422 / 164.126.52.* / 2013-09-14 14:17
Moim zdaniem przed dostaniem decyzji z banków nie da się do końca stwierdzić i porównać, która oferta jest najlepsza. Marża i prowizja to nie wszystko. Dopiero w decyzji bank pokazuje, co chce żeby jeszcze zapłacić, jakieś dodatkowe ubezpieczenia. I wtedy można dopiero oceniać.
Ja jak na razie jestem bardzo zadowolona z doradztwa OF. Składaliśmy do 4 banków i w równo 3 tyg. były decyzje.
Sama sobie również zrobiłam porównanie przed wizytą dotyczącą wyboru banku, no i wyszło na to samo.
Wydaje mi się, że za bardzo tu nie ma jak oszukać. Co najwyżej doradca może jakoś załatwić lepsze warunki albo przyspieszyć proces decyzyjny. A dodatkowo wszystko rzetelnie wyjaśni i odpowie na nurtujące pytania.
wiki3223 / 77.242.233.* / 2014-03-11 10:14
tak samo czekam na przyznanie kredytu mieszkaniowego juz dwa miesiace.Chyba troche to za dlugo.Nawet telefonow juz pan k.nie odbiera.
Piotr Szymański / 87.206.104.* / 2015-01-09 13:15
Proszę w takiej sytuacji o kontakt z naszymi konsultantami. Numer bezpłatnej infolinii 801 600 200. Na naszej stronie internetowej można skorzystać również formularza kontaktowego, dostępnego pod adresem: https://lp.open.pl/lp1/rk/1108-of-formularz-open/

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
Elka-78 / 81.210.16.* / 2013-07-30 10:30
Wiesz, są dobrzy i gorsi pracownicy. Dopóki klienci się nie skarżą, dopóty nie można ocenić i podnieś kwalifikacji pracownika. Myślę, ze to nie wina banku, ze pracownik nie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Poza tym ocenianie całej instytucji po kontakcie z jednym pracownikiem jest nieobiektywne. Jak jesteś z Poznania, to ci podpowiem, ze ja korzystam z usług p. Igora Zapolskiego z placówki na Mielzyńskiego. Pan Igor jest świetnie przeszkolony do obsługi klienta, ma bardzo wysokie kwalifikacje i zawsze jestem zadowolona z doradztwa. Wszystkie sprawy załatwia błyskawicznie, tak jakby miał tylko jednego klienta. Cały czas jesteśmy w kontakcie telefonicznym, pomaga załatwiać formalności. Ja jestem zadowolona bardzo
WM33 / 2013-07-27 19:06
Wszystko zależy, na kogo się trafi i od jakiego banku taki pracownik dostanie większą prowizję...Taka jest niestety prawda.
Piotr Szymański / 178.36.142.* / 2013-07-31 21:43
Doradcy naszej firmy otrzymują dokładnie takie samo wynagrodzenie bez różnicy w jakim banku Klient otrzyma kredyt.


Pozdrawiam, Piotr Szymański
________________________

Online Ekspert Open Finance
Anita B. / 46.170.30.* / 2015-01-07 15:55
Wszystkie Banki Od 1 % w Górę a Getin ponad 5 % to jest to samo ?
jojo509 / 217.153.86.* / 2015-02-09 11:52
człowieku gdzie ty takie stawki widziałeś ??? nawet podpisując umowę indywidulane z getinem to getin płaci najmniej. od 1% w górę ..... nie w Open Finance
Piotr Szymański / 87.206.104.* / 2015-01-09 13:17
Doradcy finansowi Open Finance nie mają wpływu na oferty żadnych banków, nie wykluczając z tego grona Getin Banku.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
Kupujący / 79.173.61.* / 2014-11-19 23:13
Sam pośrednik biura przyznał mi w rozmowie, że doradcy finansowi mają zniżki i profity od banków.
Piotr Szymański / 87.206.104.* / 2015-01-09 13:21
Doradcy finansowi naszej firmy może nie tyle, co "mają zniżki", co z uwagi na częstsze kontakty z bankami mają lepszą pozycję negocjacyjną przy rozmowie o ostatecznym kształcie oferty kredytowej. Co naturalnie jest ogromną korzyścią dla Klienta.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
Maria O. / 31.182.156.* / 2013-07-22 23:14
Ja w Poznaniu korzystałam z usług doradcy Pana Sebastiana Wojtkowiaka i bardzo sobie go z mężem chwalimy. Bardzo profesjonalne podejście do nas i żadnego zbędnego słodzenia - tylko przedstawienie sytuacji takiej jaka jest. Dzięki niemu otrzymaliśmy szybko kredyt mieszkaniowy na bardzo dobrych zasadach.
I z tego co się orientuję, moi znajomi, którzy też korzystali z pomocy doradców OF też nie narzekali. Niektórzy ludzie to chyba oczekują gruszek na wierzbie...
Majka_bu / 83.26.245.* / 2013-07-28 22:26
Ja też sobie chwalę doradców Open Finance! Nie rozumiem na co ludzie narzekają.. Niektórzy to oczekują, że doradcy nie dość że wszystko za nich zrobią, to może jeszcze zatańczą i pranie zrobią.. Mnie doradzał pan Michał Miś z łodzi na żeligowskiego i sądzę, że to złoty człowiek! Dzięki nie mu szybko dostałam kredyt!
Piotr Szymański / 95.49.63.* / 2013-08-09 10:06
Dziękuję za szczerą opinię i za jej wyrażenie na tym forum.


Pozdrawiam, Piotr Szymański
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
miles1@gazeta.pl / 62.21.22.* / 2012-04-22 19:41
karolina szymaniak 022 489706 kolejny kontakt f-my którego należy unikać z tej ...
leszek z poznania a...fe....
BostonTerrierOwner / 2011-02-22 15:53
Wcale mnie to nie dziwi , sam miałem podobne przejścia z OF , Expander i jeszcze z jedną firmą. Jezeli kogoś to interesuje to mogę polecić pośrednictwo z Piaseczna , ich strona www.szybkiekredyty.co
BostonTerrier / 83.24.203.* / 2011-02-22 15:45
Miałem podobny problem z OF i Expander , próbowałem zdobyć kredyt inwestycyjny.
Trwało to wszystko i twało , generalnie piękne słówka i nic więcej , chyba mają za dużo klientów.

Osobiście polecam firmę z Piaseczna i Pana Wojciecha , załatwił wszystko naprawdę szybko. Sprawa jest prosta mali pośrednicy muszą sie bardziej starać :)

oto ich strona : www.szybkiekredyty.co
Piotr Szymański / 178.36.142.* / 2013-07-31 21:41
A Pan Wojciech z Piaseczna ma zbyt mało Klientów? ;)

Czas przyznawania kredytu zależy w głównej mierze od banku, ponieważ to na nim spoczywa obowiązek podjęcia decyzji w sprawie przyznania kredytu.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
________________________

Online Ekspert Open Finance
Jill / 194.29.180.* / 2011-02-03 12:16
Ja w takim razie będę pierwszą osobą która napisze coś w innym tonie. Niedawno wzięłam kredyt na zakup mieszkania i korzystałam z usług Open Finanse w Opolu. Wcześniej rozmawiałam z konsultantami bezpośrednio w 3 bankach min w PKO BP i przyznam że wcale nie otrzymałam rzetelnej informacji np dot. obliczania zdolności kredytowej wspólnie z kredytobiorcą. Zdecydowałam się na doradcę i mogę go polecić z czystym sumieniem. Na pierwszym spotkaniu obliczył zdolność kredytową moją i partnera, zrobił kilka symulacji ofert na najlepszych warunkach jakie mógłby zaproponować bank, oczywiście od razu polecił konkretne banki ale zrobił również ofertę dla tych banków o które poprosiliśmy. Dostaliśmy wykaz wszystkich dokumentów potrzebnych do każdego banku. Polecił również aby zamiast rzeczoznawcom z banków zrobić operat szacunkowy u rzeczoznawcy z listy międzybankowej, co w rezultacie kosztowało jednorazowo 400 zł. Oczywiście uprzedził że nie odbiera telefonów kiedy ma spotkanie ale za każdym razem oddzwonił. Uzyskał wzory umów z banków przed wyborem najlepszej oferty. Umówił nas na podpisanie umowy już w banku i dzwonił kilka razy żeby się upewnić czy wszystko ok. Dodatkowo po podpisaniu aktu notarialnego, który miałam dostarczyć w godzinach rannych do banku, dzwonił żebym o tym nie zapomniała, bo im szybciej to zrobię, tym szybciej dostaniemy kredyt. Od dostarczenia umowy trwało to ok. miesiąca, z tym że był to grudzień, święta itp. Umowa z bankiem była podpisana między świętami a sylwestrem. Fakt, nie mam całkowitej pewności czy polecił nam najlepszą ofertę dla nas czy dla niego, ale patrząc na to że w bankach w których się orientowałam dostałabym kredyt tylko w PLN z ratą na początek ok 1300, a faktycznie dostaliśmy kredyt w Euro z ratą ok 970 PLN, to chyba nie najgorzej. Jedyny minus całej historii to niekompetencja ze strony pracowników tego banku, która spowodowała przeciąganie się przelewu drugiej transzy kredytu ale to już nie jego wina tylko pracowników, a właściwie jednej pracownicy banku. Ale to już historia...
meloozyna / 89.76.55.* / 2013-07-27 14:54
Ja dostałem kredyt hipoteczny w Multibanku poprzez Opena. Polecam Open Finance Saska Kępa - bardzo kompetentnie i szybko, wszystko rozwiązało się w niecałe 3 tygodnie.
Piotr Szymański / 178.36.142.* / 2013-07-31 21:39
Dodam od siebie tylko, że oddział na Saskiej Kępie mieści się przy Rondzie Waszyngtona 2a.

Inne oddziały można w prosty sposób wyszukać przy użyciu interaktywnej mapy oddziałów, dostępnej na naszej stronie pod adresem open.pl/mapa/index.php

Pozdrawiam, Piotr Szymański
________________________

Online Ekspert Open Finance
PKO BP / 194.116.253.* / 2011-01-30 22:24
Najlepiej więc bezpośrednio w konkretnym Banku:
jeśli planujesz wziąć kredyt hipoteczny na:
- zakup mieszkania, domu lub działki
- zakup mieszkania lub domu w ramach Programu Rządowego „Rodzina na swoim”
- budowę lub remont domu
- inwestycję w nieruchomości
- spłatę innych kredytów
Pożyczka na dowolny cel zabezpieczona hipoteką
Kredyty w złotych i walutach
Chętnie udzielę informacji: pkobppoznan@wp.pl
Piotr Szymański / 178.36.142.* / 2013-07-31 21:35
Pozwolę sobie nie zgodzić się z opinią, że najlepiej po kredyt udać się do banku. Najlepiej dla kogo?

Klient udający się do banku dowie się, że najkorzystniejszą ofertę przygotował dla niego... ten właśnie bank. Nie dowie się nie tylko o lepszych ofertach, ale nawet o tym, że są jakiekolwiek inne banki.

Tylko niezależny doradca kredytowy, jakim jest nasza firma, jest w stanie szczerze odpowiedzieć Klientowi na pytanie, który bank ma w swojej ofercie kredyt na najkorzystniejszych dla niego warunkach. Być może tym bankiem finalnie okaże się być bank PKO BP, ale tylko niezależny doradca jest w stanie stwierdzić to w 100% obiektywnie.


Pozdrawiam, Piotr Szymański
________________________

Online Ekspert Open Finance
wdzięczna klientka / 79.173.19.* / 2010-11-18 17:57
Na kredyt w Open Finance czekałam dwa miesiące - nie było w tym nic niepokojącego ponieważ doradca OF uprzedził mnie o takiej możliwości. Przez dwa miesiące była cisza. Gdy czekać dłużej nie mogłam zadzwoniłam i... doradca poinformował mnie, że brakuje mu kilku dokumentów i przeterminowąły się zaświadczenia o zarobakch!!!!!!! Nie mogłam w to uwierzyć a do umowy koncowej zakupu mieszkania miałam dwa tygodnie.

Znalazłam Pana Piotra Goliszewskiego - podaje nazwisko bo myślę, że nie będzie miał nic przeciwko z Financial Future w Poznaniu. Odrazu uprzedził mnie, że w dwa tygodnie będzie ciążko, ale pojechał ze mną do sprzedającego i wynegocjował przedłużenie umowy. Kredyt dostałam po trzech tygodniach do tego znacznie tańszy niż ten w Open.

Gorąco polecam odnalezienie Pana Piotra - znalazłam go w internecie więc nie powinno być z tym problemu.

wdzięczna klientka
Piotr Szymański / 178.36.142.* / 2013-07-31 21:25
Czas przyznawania kredytu jest niezależny od doradcy naszej firmy, ponieważ decyzja kredytowa leży w kompetencjach banku, do którego złożony został wniosek. Podobnie wygląda sytuacja w kwestii dokumentów - banki czasem tuż przed wydaniem decyzji żądają uaktualnienia wszystkich dokumentów.

Z ciekawości - w jakim banku otrzymała Pani kredyt w dwa tygodnie?

Pozdrawiam, Piotr Szymański
________________________

Online Ekspert Open Finance
l.s. / 95.108.81.* / 2010-12-05 00:34
witam. Jestem doradcą finansowym Doradcy 24 S.A. W naszej ofercie mamy kredyty hipoteczne ponad 20 banków i programy systematycznego oszczędzania.

Szukasz najlepszego kredytu dla siebie - dzwoń!

Posiadam dużą wiedzę inwestycyjną i specjalne programy które mogą policzyć przyszłą emeryturę w zależności od wieku klienta, wysokości składki, indeksacji co rocznej składki o wartość inflacji oraz przewidywanej rocznej stopy zwrotu.
Jeśli Państwo chcieliby zacząć oszczędzać systematycznie na swoją emeryturę (z ZUS-u to będą grosze), możemy porozmawiać na spotkaniu.


Doradca Finansowy Łukasz Szymański tel. 602-398-222 (woj. wielkopolskie) e-mail: lukasz.szymanski@doradcy24.pl
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: