jaki dom maklerski?

seba810 / 2008-10-14 18:05
chciałbym zacząć inwestować na giełdzie,mało wiem na ten temat.proszę o pomoc jaki DM wybrać, jaki rachunek otworzyć.co myślicie o BOŚ?
Wyświetlaj:
nimnul / 83.5.243.* / 2008-10-18 12:58
moim zdaniem najważniejsze, żeby DM miał szeroką ofertę. nie tylko raporty i rynek akcji. ważne, żeby można było zainwestować w ine instrumenty. wyróżnia się wubek, który poza kontraktami i opcjami ma też w ofercie produkty steukturyzowane nowa era, i już niedługo przyjazna planeta
kanapka / 83.24.118.* / 2008-10-15 13:04
Nie dawno stałem przed takim samym wyborem ale już założyłam rachunek w ING najpierw zacząłem od testowego zapoznałem się dość dobrze z ich system i w ogóle. Teraz na rynku jest dość sporo ofert DM a jakie funkcje są dla ciebie najważniejsze??
seba810 / 2008-10-15 15:54
potrzebuje tylko notowań na bierząco+jakieś informacje ze spółek.jak narazi chciałbym zobaczyć jakie są różnice pomiędzy wirtualnym portwelem.no i żeby zadużo opłat nie chcieli wyciągnąc
gadzinka / 83.24.135.* / 2008-10-16 12:29
Korzystam z usług Ing i notowania mam w czasie rzeczywistym i ta nowa sidoma daje dużo możliwości jeśli chodzi o obserwowanie rynku. Jeśli chodzi o opłaty to sam możesz sobie w dużej mierze wybrać ile chcesz płacić tyle będziesz miał dodatkowych usług ale teraz jakąś promocje ja się nie załapałem bo jestem już od jakiegoś czasu ale możesz sobie poczytać https://www.ingsecurities.pl/ing_olimpijska_promocja.xml a może spełni twoje oczekiwania. Tylko się spiesz żeby jeszcze zacząć kupować po niskich centach!!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy